08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Не боюся осуду 08 мая в 08:37
Ответ дляAmazingLady
То что вы в себе уверены не отменяет того факта что муж моложе на целых пять лен
Естественно 🤣 вы капитан очевидность))))
Йосип_молодий 08 мая в 08:37
Ответ дляAmazingLady
Какие дети в 35. Взрослая тетка
але ж не подорослішала))
AmazingLady 08 мая в 08:38
Ответ дляНе боюся осуду
Естественно 🤣 вы капитан очевидность))))
Естественно. Тут это многим жмёт
ЖенаАйтишнеГа 08 мая в 08:44
Ответ дляОле Лукойе
А далі можливо буде щось наприклад такого: у жінок в період після 40 не скажу що у всіх підряд, але ну дуже часто, що ще в 42 жінка виглядає років на 35, а в 43 виглядає на всі свої 43…а чоловіків таке трохи рідше і пізніше. То в ваші 45 ви будете виглядати жінкою за 40, а він в свої 40 буде виглядати ще молодиком. І далі комплексів у вас тільки додасться, якщо вони ото вже є, і ще ревнощів купа.
не будет, зайдите на сз и посмотрите на реальных мужчин в 40, кто там молодиком выглядает) Пузанов обрюзгших очень много) большинство откровенно страшные даже. Женщины лучше следят за собой
Ошеламиссимо 08 мая в 08:46
Ответ дляШикаю і викаю
Ой, автор, то ли ещё будет. После 35 старение ускоряется, замедляется обмен веществ. Если до 35 вы менялись немного и каждые лет 5, то сейчас каждый 2 года могут сильно отличаться от предидущих. А в 40 и дальше так за 1 год можно измениться очень сильно. Молчу уже про 50 и климакс.
Но проблема не в этом сейчас, а в том что у вас плохо выстроены отношения. Вы задаёте дурные вопросы, парень даёт глупые ответы но прямолинейные. Мужчины обычно так и отвечают, кстати.
Жить вместе плохая идея.
Да, согласна. Я до 40 всегда младше своего возраста выглядела. Сейчас выгляжу хорошо, но на свой возраст.
Не люблю натовп 08 мая в 08:48
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Угу, помолодшала, всі фізіологічні процеси у Вас пішли в зворотньому напрямку.
5 1
Ошеламиссимо 08 мая в 08:50
Ответ дляЦікавий писочок
Дамы, запомните: все выглядят на свой возраст. И это не толерантность: врать взрослой женщине, что она выглядит на 10 лет моложе.
Нет, есть беби фейсы, которые до 35-40 выглядят реально моложе, после 40 да, все выглядят на свой возраст
Мудробаба 08 мая в 08:57
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
може ментально ви взагалі бабка, а хочете бути молодухою
пожив із вами і зрозумів, що ви не така, як він очікував, шукайте іншого
люблю_тортики 08 мая в 08:59
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
помолодели. точно
люблю_тортики 08 мая в 09:00
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
а вам ровно 35 или 35 и сколько месяцев?
люблю_тортики 08 мая в 09:01
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну ок
Всі ми щороку лише молодшаємо)
та не все, только автор ))
Наполеон Бонапарт 08 мая в 09:03
Боже вы так написали будто старше его на 20, у вас зацикленность за возрасте. Да и честно мужик у вас так себе, пялится на всех, фу, мразота.
Берите пример с мужиков, они в 40 лет с плешью и пузом считают себя подходящей парой 20 летним девочкам
Пліснявілий сир 08 мая в 09:05
Автор заганяєттся з приводу свого віку і різниці і мозгоклює свого хлопця. Сподіваюся,він вчасно зорієнтуєтеся і накиває п´ятами. Бо якщо створити родину і автор народить,і в 40 буде виглядати на своїх 40,а чоловік так і лишиться на своїх 30,то автор йому цього не пробачить і зжере мізки ...
Бентливуман 08 мая в 09:05
Ответ дляВбигудях
35-4,5 скільки буде? Якщо би я знала на початку що він вважає що я виглядаю старше за нього, то я би з ним не була.
Я зараз вас здивую. Я була разом з чоловіком, який молодше на 14 років. І так, я виглядала старшою, ніж він. А він ще й високий, дуже симпатичний, а я 156 см і має 5 кг зайвої ваги з віком)
Ми і зараз разом, але я намагаюся закінчити, він не згоден, але це вже інша історія
1 1
Пишу вірші, дорого 08 мая в 09:06
Ответ дляВбигудях
Добре. Тоді як мені дальше з ним бути? Це хіба реально?
Моя тітка в далекі радянських часи вийшла заміж в 35 років за двадцятирічного. Народила та виростила з ним двох дітей.
Не зважаючи на різницю в п´ятнадцять років.
Померла вона в віці 80 років.
Дама с заначкой 08 мая в 09:07
Ответ дляБабка_в_кедах
Мені 44, а моєму чоловіку 39
Часто говорить мені компліменти на рахунок того як гарно і молодо я виглядаю.
Розумію, що час летить і ми не молодшаємо, але мені завжди приємно це чути і розуміти, що він пишається мною
Справа у тому, що автор вимагає щоб їй говорили брехню
Наполеон Бонапарт 08 мая в 09:08
И вообще чего вы придумали, что вы должны зачем-то выглядеть младше, он осознанно выбрал женщину старше, это странно так бояться своего возраста
Огірок та Помідорчик 08 мая в 09:11
Зря вы автор опрос не сделали, было бы очень показательно
Вы- ненормальная
Невловимий Джо 08 мая в 09:11
Ответ дляНе гоню
Ви заморозили себе? Вам треба щось з цим робити.
Бо страшно уявити,як ви себе будете почувати у 40 чи у 50 років.
У мене тітка є, їй уже сімдесят років. Вона завжди ретельно приховувала свій вік. Ніколи нігде не показувала своє пенсійне, всім говорить що ще не на пенсії. І завжди всіх задовбує питанням на скільки виглядає. Так само задовбувала всіх хлопців, так і не вийшла заміж бо вони не завжди брехали. Коли був ювілей то хтось в ФБ поздоровив її з дн і написав вік. То вона кричала що подасть в суд, бо вони не мали права так писати. Хоча живе в селі і там всі ж один одного знають. Виглядала завжди на свій вік, а з пʼятидесяти завжди старшою.
МУСЯкомарова 08 мая в 09:12
и пиво в магазине не продают ?
люблю_тортики 08 мая в 09:13
Ответ дляВбигудях
Він мені сказав що я виглядаю старшою за нього. Хіба після таких слів жінка може почувати себе з ним комфортно? Ці слова назавжди залишаться в пам´яті
так а он не правду сказал?
Красота неземная 08 мая в 09:15
4 года это вообще не разница. Когда можно выглядеть так что бы эта разница была видна только по причине этой разницы. Притираетесь, пошло охлаждение , вы неспокойная ( тревожный тип привязанности) и многое другое. Но уж точно не сама по себе разница в 4 года. У меня бывают мужчины гораааздо моложе. Никаких комплексов нет и бесед о возрасте тоже. Не забывайте голову ерундой.
Невловимий Джо 08 мая в 09:15
Ответ дляВбигудях
Перший раз спитала
Як же перший коли спочатку були на вісім молодша, а потім уже набагато менше.
Инстагра_мерша 08 мая в 09:16
Рік живете в вашій квартирі? 😁
По вашим відповідям важко знайти на що ж клюнув ваш хлопець, чим ви його зацікавили бо стиль як в 18 річної істерички якій купили не ті парфуми в ейвоні на др))
Леплю из пластилина 08 мая в 09:24
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Присмотрелся)))Шучу.Мне кажется,проблема в Вашем восприятии себя.Мы с мужем когда познакомились,он думал,что мне 25,а было 31.И да,он тоже младше и я не заморачиваюсь по этому поводу.Время и война это поправила
Скляна миша 08 мая в 09:25
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
Автор, зразу перепрошую, не хочу вас образити, але те що ви пишете вказує на те, що розумово вам точно набагато менше років, ніж в середньостатистичної жінки в 35, а зовні не знаю, не бачила.
AmazingLady 08 мая в 09:26
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Боже вы так написали будто старше его на 20, у вас зацикленность за возрасте. Да и честно мужик у вас так себе, пялится на всех, фу, мразота.
Берите пример с мужиков, они в 40 лет с плешью и пузом считают себя подходящей парой 20 летним девочкам
Главное что у всех мужики в сорок с пузом и плешью
AmazingLady 08 мая в 09:28
Ответ дляПишу вірші, дорого
Моя тітка в далекі радянських часи вийшла заміж в 35 років за двадцятирічного. Народила та виростила з ним двох дітей.
Не зважаючи на різницю в п´ятнадцять років.
Померла вона в віці 80 років.
В далёкие радянские часы такое прокатит . Сейчас все меньше
2 1
Пампушечка 08 мая в 09:29
*** І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю.***
мозгоклюйка
Пампушечка 08 мая в 09:31
Ответ дляПишу вірші, дорого
Моя тітка в далекі радянських часи вийшла заміж в 35 років за двадцятирічного. Народила та виростила з ним двох дітей.
Не зважаючи на різницю в п´ятнадцять років.
Померла вона в віці 80 років.
У моего одноклассника мама в 40 вышла за 20-летнего.
Причем однокласснику было 8 лет, а его старший брат был ровесником мужа.
До сих пор живут и живут хорошо. Этот молодой муж как-то быстро начал крутиться, бизнес открыл, дом построил