08 мая в 05:20

Я ненормальна чи мене робить дурною?

Живемо разом рік, він молодший за мене на 4,5 років. Він завжди говорив що хоче дівчину старшу за нього, бо з молодшими йому не цікаво. Але сам завжди дивиться на всіх дівчат, жінок, Може сказали при мені що гарна дівчина і т.п. Перший пів року він мене завжди говорив що я виглядаю молодшою, ніж на свій вік. Його друзі всі теж дивувалися що мені так багато років. Останні місяці ми часто сварилися, стосунки давно уже не такі, як на початку. Тиждень тому помирилися, думала все буде ок. І вчора я його просто так спитала на скільки років я виглядаю. Він відповів на 2-3 роки молодша, але виглядаю старше за нього. Я його запитала чому в нього змінилася думка, якщо він завжди говорив мені інше. Він почав кричати що я ненормальна, шукаю собі проблем між нами, і він не запамятовує те, що говорив мені рік назад, і в тому що я виглядаю старша за нього немає проблем.
І тут я думаю що точно майбутнього з ним не буде, у мене завжди будуть комплекси з цього приводу, і після народження дитини (наприклад) я буду виглядати старшою ніж зараз. Хіба він нормально себе поводив? Невже він не подумав що це недопустимо таке говорити дівчині, яку кохаєш і з якою хочем сім´ю?
показать весь текст
Непонятно 08 мая в 12:17
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Мабуть тому що минув рік😂і ви по паспорту на 1 рік старше стали, а по вигляду могли і на 10 )) в дзеркалі ми не завжди себе об´єктивно оцінюємо. І це не тільки стан шкіри, це і наш погляд очей, погляд на світ.. багато чинників
Тишком_нишком 08 мая в 12:23
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
Навіщо він вам треба? Дитячий садочок
Наполеон Бонапарт 08 мая в 12:25
Ответ дляТишком_нишком
Навіщо він вам треба? Дитячий садочок
Мужик в 30 лет -это детсадовец?)
AmazingLady 08 мая в 12:26
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Интересно как могу показать? Когда я училась в универе , к нам под общагу всегда приезжал мужик, лет 40 и всех звал подвезти, сойдет?) я здесь еще историю как то рассказывала, как наш сосед, которому явно за 40 было, в мои 23 или около того, нахаживал ко мне с тупыми вопросами, а потом спросил может ли остаться на ночь в целом спросите у любой молодой девушки, она 100% хоть раз с этим сталкивалась
Вы учились в универе лет двадцать назад? Не сойдёт, один неадекват не пример
Тишком_нишком 08 мая в 12:27
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мужик в 30 лет -это детсадовец?)
Дитячи садок в 35 років задрочувати мужика питанням, чи виглядає вона на 8 років молодша. Якщо такі комплекси через вік нащо їй молодший на 5 років? Хай знайде 50річного, тоді точно молодше його буде виглядати.
AmazingLady 08 мая в 12:27
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я не очень поняла вопроса. Моя свекровь замужем уже больше 20 лет, это ее второй муж
Ну что тут непонятно, я п сала о том что свежезаключенные браки с такой разницей не продержатся.. естественно что речь о браке 20 летней давности
3 1
Наполеон Бонапарт 08 мая в 12:28
Ответ дляТишком_нишком
Дитячи садок в 35 років задрочувати мужика питанням, чи виглядає вона на 8 років молодша. Якщо такі комплекси через вік нащо їй молодший на 5 років? Хай знайде 50річного, тоді точно молодше його буде виглядати.
Да, тут вы правы)
Наполеон Бонапарт 08 мая в 12:29
Ответ дляAmazingLady
Ну что тут непонятно, я п сала о том что свежезаключенные браки с такой разницей не продержатся.. естественно что речь о браке 20 летней давности
И чем же они отличаются, свежезаключенные? Вы выдумываете уже находу
Наполеон Бонапарт 08 мая в 12:36
Ответ дляAmazingLady
Вы учились в универе лет двадцать назад? Не сойдёт, один неадекват не пример
Я училась в универе 11 лет назад. Таких неадекватов полно. Прошлым летом, я ехала в маршрутке никого не трогала, сел рядом со мной лет 50 мужик, и все ближе и ближе ко мне. Хоп мне руку на коленку положил, я ему спокойно сказала уберите руку, на что мне сразу начали хамить, мол да ты видела себя, да для тебя за счастье должно быть, что я на тебя внимание обратил, ты в 30 лет будешь мечтать о таком. На что я ответила,что мне 33, а раз он лезет к женщинам которые ему не нравятся, то проблемы у него. Пришлось выйти на три остановки раньше, потому что аж стремно было. Я на протяжении жизни с таким сталкиваюсь, с лет 16.
ivareka 08 мая в 12:38
комплексы у вас, а не у него. вы его доколупаете скоро и он сбежит.
Файна_зупка 08 мая в 12:40
То есть вы задали конкретный вопрос, получили честный ответ, а виноват мужик? Бабы..
Файна_зупка 08 мая в 12:42
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Замахався брехати, шо неясно? Ви така наївна ніби вам 13
1 1
А ось і я 08 мая в 13:55
Ответ дляAmazingLady
Запомните и вы
45 летняя нужна только в первом и то до бес в ребро
Нафіг нікому не треба старий смердючий бідний мужлан) ви чоловік? Сподіваєтесь коханку знайти 20 річну? Для вас погані новини )
Коплю на груди 08 мая в 13:55
Хм... Типу?.. я не зрозуміла нічого. Я виглядаю старше свого колишнього чоловіка,хоча ми однолітки.І я це завжди знала, мені й казати не треба. І він теж про це міг пожартувати. Мене це ніяк не чипляло. Зовсім.
А ось і я 08 мая в 13:57
Ответ дляAmazingLady
Поставили себе диагноз, молодец
Вам 26? Меряйте что хотите
А хто обзивається, той і сам так називаєтеся)
Ви або були дуже страшненькою і вас дівчатка ображали, або ви мужичок за 40, який ще думає, що він ні в року)
Клин_Кляйн 08 мая в 14:14
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
Моїй колегії на роботі 51 ,йому 32 , живуть разом ,щасливі .
Я проти такої великої різниці ,але бачу інше .
Клин_Кляйн 08 мая в 14:15
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
А чого не 9 ?
Клин_Кляйн 08 мая в 14:17
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Бляха ,моя 17 річна дочка розумніша за вас.
Клин_Кляйн 08 мая в 14:20
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну щоб підкатити.
Ви ж як раз рік разом. Значить підкат зараховано.
Підмазатись підкатити такого нема.
Оч@ров@Шк@ 08 мая в 14:24
Ответ дляВбигудях
Мені 35. І я не постаріла за цей рік точно
Разница между 31 и 35 - это ни о чем. Вот если бы ему 20 было, тогда еще да. И то, парни если не геи, то выглядят зачастую очень не очень, но самомнения там...
Клин_Кляйн 08 мая в 14:35
Ответ длямадамГрицацуева
Всі завжди виглядають на СВІЙ вік. Ви так виглядаєте на ваші 35.
Ну тут ви не праві.Можна як на 5-10 виглядати молодше так і старіше ,багато значить генетика і нервовий вплив у житті.
НуКаНаКа 08 мая в 15:04
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Вам голову лікувати треба. Іноді люди перестають кохати людину, і це теж нормально. Ви вчепитись за той вік як банний лист до сраки, ви завжди будете програвати молодим, і це нормально що ви старієте, а він якби любив то і думки б не було казати що хтось гарно виглядає при вас. Займітьмя собою, а не його думками
Шикаю і викаю 08 мая в 15:29
Ответ дляОшеламиссимо
Да, согласна. Я до 40 всегда младше своего возраста выглядела. Сейчас выгляжу хорошо, но на свой возраст.
Мне тоже 40 в этом году, то я знаю что говорю и фотки мне гугл регулярно присылает а первый год войны так вообще подкосил. Я как глянула фото в первые месяца то подофигела. Нет, я не толстела, наоборот даже похудела немного. Но лицо такое ощущение что я недели не спала. Но оно ж по сути так и было.
АсобеннАя 08 мая в 15:40
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
именно на 8?? а почему не на 9 или 7? вам надо работать над самооценкой.... иначе никаких отношений вам не видать
А ось і я 08 мая в 16:34
Автор, себе треба порівнювати з собою ! Чим погано класно виглядати на свій вік у 35? Чи у 45? У будь-якому віці можна виглядати чудово і погано. Плюс може він мав на увазі стиль, думки і тд. Не їжте собі голову і людині.
Гарнюнька 08 мая в 16:41
На какую ж херню люди тратят свою жизнь и нервные клетки....
Метелик 08 мая в 16:44
Ответ дляВбигудях
Мені 35, йому 30,5
Так вы считай одного возраста. У вас ваши тараканы пляшут. Было б 40 вам и 30 ему ну или 35, например и ему 25, а так разница ни о чем. Моя кума так замуж вышла, на 5 лет старше мужа она. Выглядят они одинаково, уже 15 лет + прошло со свадьбы
Флюорография гуся 08 мая в 17:01
Ответ дляВбигудях
Ви читати вмієте? Рік назад він мені говорив зовсім інше. Питання в тому, чому так!?
Ви йому набридли.
Зам. зав. Анонима 08 мая в 17:33
Ответ дляВбигудях
Ні. Раніше він мені говорив що я виглядаю на 8 років молодше
вам самій не смішно?
Зам. зав. Анонима 08 мая в 17:34
Ответ дляВбигудях
Прочитайте будь ласка уважно мій пост. Рік назад він мені говорив що виглядаю на 8 років молодше, а зараз сказав зовсім інше
мабуть, щоб ви не задавали більше дурних запитань