Пульт от линолеума• 08 мая 2024
Как вы сдерживаете себя не есть много?
Оч@ров@Шк@• 08 мая 2024
Через немогу
Адским волевым усилием переключаю внимание на что то другое
Життє Бентежне• 08 мая 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Серйозно? Що Ви розумне обговорюєте на Порадниці?
Брюнетка в Мармеладе• 08 мая 2024
Шлунок не дозволяє їсти багато, очима б зїла ще а все, нікуди більше
Скокмоно - стокнуно• 08 мая 2024
як це не парадоксально - намагаюся наїдатися в основні прийоми їжі. їх в мене, зазвичай, три. після вечері (десь між 18 і 19) обов´язково виходжу на пішу прогулянку десь на годину. аби не провокувати ані себе, ані холодильник:-).
Ванна Тазиковна• 08 мая 2024
Нормально ем три раза в день. Переедать не хочется. не морю себя голодом, не сижу на диете, стараюсь больше протеина употреблять.
Маруська Му• 08 мая 2024
У меня дома всегда есть нормальная еда и нет мусора, я не пропускаю приемы пищи, есть спорт и весы.
Яжбоматуся• 08 мая 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Стройная фигура дороже колбасы
Хто вам сказав, що гладшають від ковбаси?))
Гладшають від хліба, цукру, солодощів))
Бамбарбия! Кергуду.• 08 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Гладшають від хліба, цукру, солодощів))
Колбаса образно, вам виднее, что вы там наяриваете. Гладшают от большого количества любой еды
Яжбоматуся• 08 мая 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ви б сходили пообідали
Може трохи настрій покращиться
Бамбарбия! Кергуду.• 08 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ви б сходили пообідали
Може трохи настрій покращиться
Настроение прекрасное, не все крутится вокруг еды)