08 мая в 18:05

Вам було достатньо курсу автошколи?

Займались після отримання прав додатково, щоб удосконалити навички? Паркування і т.д.? Чи потім самостійно практикувалися?
Як ухурделю 08 мая в 18:06
Получала права не в Украине, здесь не допускают к экзамену пока не будешь делать все сам на автомате
3 1
Чучало яблуні 08 мая в 18:06
Нет, села сразу за руль и начала набираться опыта.
4 1
автор Мальчун-задирун 08 мая в 18:07
Ответ дляЯк ухурделю
Получала права не в Украине, здесь не допускают к экзамену пока не будешь делать все сам на автомате
Скільки годин практики було?
Шикаю і викаю 08 мая в 18:07
Я сперва на училась ,потом купила машину,а потом на права сдала 😅
1 1
Як ухурделю 08 мая в 18:07
Ответ дляМальчун-задирун
Скільки годин практики було?
Даже затрудняюсь сказать, очень много. Все виды парковок, обгон, движение задом включая задний поворот, мы бесконечно это тренировали
Метелики на душі 08 мая в 18:08
Було достатньо, водила/паркувалась/трогалась з ручника добре
ЯНаПэПэ 08 мая в 18:08
авторе, всі різні. У мене було 22 години з інструктором, далі сама поїхала. З чоловіком в Києві їздила пару разів, але більшість часу сама з дітьми, бо нікому з мною займатися. І ще залежить від того, який інструктор був, вони теж різні. Машина у мене автомат з камерою заднього виду, що спрощує життя сильно. Навчалася на механіці.
Мэри Попкинс 08 мая в 18:09
Сначала получила права, потом купила машину, потом научилась ездить
автор Мальчун-задирун 08 мая в 18:09
Ответ дляЯк ухурделю
Даже затрудняюсь сказать, очень много. Все виды парковок, обгон, движение задом включая задний поворот, мы бесконечно это тренировали
Дякую
Кнопус 08 мая в 18:09
перші разів 10 каталася з кумою або своїм татом, їхні поради виявилися в рази кориснішими ніж автошкола :)
Так точно! 08 мая в 18:11
Ні. Я ще брала перед іспитом 3 уроки, що б саме його здати. І ми проїхалися по тім трьом маршрутам. Здала сама. А потім ще 7 ))))) після отримання прав. Так, я боялась, і от мені знадобилося ще трохи, але на своєму авто з інструктором. Там вже мене вчили , чисто їздити по місту. Бо на сдачу іспиту, то зовсім інше.
Мой завтрак 08 мая в 18:10
У меня было 48 часов практики, достаточно для того, чтобы сразу после получения прав начать ездить и набираться опыта. На следующий день на работу поехала, правда совсем рано утром, чтоб не так бояться
Так точно! 08 мая в 18:10
Ответ дляЯк ухурделю
Даже затрудняюсь сказать, очень много. Все виды парковок, обгон, движение задом включая задний поворот, мы бесконечно это тренировали
Наче 15 уроків зараз та і останні роки.
ЯНаПэПэ 08 мая в 18:11
Ответ дляТак точно!
Наче 15 уроків зараз та і останні роки.
40 годин мінімум зараз і було так по закону, але автошколи хитрили, щоб знизити вартість навчання
Як ухурделю 08 мая в 18:11
Ответ дляТак точно!
Наче 15 уроків зараз та і останні роки.
Я в Германии, тут однозначно больше. Здесь считают не количество уроков, а доведенные до автоматизма навыки, инструктор просто не допускает на экзамен
Так точно! 08 мая в 18:12
Ответ дляЯНаПэПэ
40 годин мінімум зараз і було так по закону, але автошколи хитрили, щоб знизити вартість навчання
Зрозуміла)))) от у мене було 15 годин, уявляєте?))
Не худа ні разу 08 мая в 18:12
Ответ дляМальчун-задирун
Скільки годин практики було?
училась, получила права и потом ездила частным образом с инструктором.
Не помню сколько, пока он меня не бросил)) сказал - теперь сама.( шутка)
Мы проехали с ним основные мои маршруты несколько раз и он сказал - пробуй сама. Я и сама пробовала , и с ним ездила сначала..
Так точно! 08 мая в 18:12
Ответ дляЯк ухурделю
Я в Германии, тут однозначно больше. Здесь считают не количество уроков, а доведенные до автоматизма навыки, инструктор просто не допускает на экзамен
То мені дівчина відповіла, що і в нас повинно бути більше.
ЯНаПэПэ 08 мая в 18:14
Ответ дляТак точно!
Зрозуміла)))) от у мене було 15 годин, уявляєте?))
Уявляю. В моїй автошколі теж був пакет 15 годин/20 годин і преміум аж 30 годин😅 але зараз цю лавочку прикрили і це правильно. 15 годин - взагалі дуже дуже мало,як і 20
Тётя Хрюша 08 мая в 18:13
Да. Сдавала все сама, 2000 год.
Так точно! 08 мая в 18:14
Ответ дляЯНаПэПэ
Уявляю. В моїй автошколі теж був пакет 15 годин/20 годин і преміум аж 30 годин😅 але зараз цю лавочку прикрили і це правильно. 15 годин - взагалі дуже дуже мало,як і 20
Та мало звісно. Я додатково брала. Та і потім ще сама разів з 10 не могла їхати, чоловік поруч був.
Замороженная селедка 08 мая в 18:17
Брала найменший тариф. Права купляла. Але не робіть так. Потім пожалкуєте 100 раз. Права є, а їздити не можете.
Тому тільки самостійно все і максимально з інструктором набивати практику.
Мадам Подлинник 08 мая в 18:18
мені було недостатньо, але я була ’особливо обдарована’ і вдома не було на чому тренуватися....
автор Мальчун-задирун 08 мая в 18:20
Ответ дляЯНаПэПэ
авторе, всі різні. У мене було 22 години з інструктором, далі сама поїхала. З чоловіком в Києві їздила пару разів, але більшість часу сама з дітьми, бо нікому з мною займатися. І ще залежить від того, який інструктор був, вони теж різні. Машина у мене автомат з камерою заднього виду, що спрощує життя сильно. Навчалася на механіці.
Дійсно, всі різні. Маєте на увазі як інструктор навчив? А якщо навчив добре, але зрозуміло що все одно є невпевненість в собі. Чи все з досвідом прийде?
автор Мальчун-задирун 08 мая в 18:21
Ответ дляЯк ухурделю
Я в Германии, тут однозначно больше. Здесь считают не количество уроков, а доведенные до автоматизма навыки, инструктор просто не допускает на экзамен
Вважаю, що це правильно.
Як ухурделю 08 мая в 18:22
Ответ дляМальчун-задирун
Вважаю, що це правильно.
Да, только дорого
автор Мальчун-задирун 08 мая в 18:27
Ответ дляМадам Подлинник
мені було недостатньо, але я була ’особливо обдарована’ і вдома не було на чому тренуватися....
Скільки займались додатково?
автор Мальчун-задирун 08 мая в 18:27
Ответ дляЯк ухурделю
Да, только дорого
Це вклад в себе, свою безпеку і безпеку оточуючих.
Мадам Подлинник 08 мая в 18:27
Ответ дляМальчун-задирун
Скільки займались додатково?
я брала додаткові години, але скільки точно, вже не пам´ятаю, годин 10 мабуть
Губи до вух 08 мая в 18:35
Хватило, но парковаться сама тренировалась дополнительно. Но я училась ок 20 лет назад, это было 3 месяца, не знаю, как сейчас.