08 мая в 19:42

Дайсон та підробка

Скажу відразу -мій доход довозляє купити оригінальний Дайсон.
Я подивилась у магазині, запитала продавця, в чому фішка. Ну насадки. в Теоріїї не пересушує волосся. Пішла на розетку та відгуками заказала підробку за 1000 грн. Реально не розумію, за що платить 20 000 грн. Я за ці гроша краще смарт Рей бени окуляри куплю - користі більше.
5 2
АнтиТроль 08 мая в 19:43
І шо?
автор Творог для розжига 08 мая в 19:43
та цікаво адептів Дайсона послухати
Бутерброд з ікрою 08 мая в 19:43
тоже довольна,за 2600
оригинальный был в прошлой жизни
Не пириживай 08 мая в 19:44
Дайте ссилку на аналог, интересно посмотреть
Хвець-тець 08 мая в 19:45
Ну воно і за 200грн щось буде дути. Але весь сенс в двигуні, який тримає одну задану температуру, таким чином не руйнуючи білок в волоссі.
4 1
Бутерброд з ікрою 08 мая в 19:47
Ответ дляХвець-тець
Ну воно і за 200грн щось буде дути. Але весь сенс в двигуні, який тримає одну задану температуру, таким чином не руйнуючи білок в волоссі.
1,5 года сушит троих... норм
Хвець-тець 08 мая в 19:49
Ответ дляБутерброд з ікрою
1,5 года сушит троих... норм
Та хай ще 10 років прослужить. Я ж не про сушку, а про сушку, яка меньше шкодить.
вкрации 08 мая в 19:49
Мой доход тоже позволяет, но я не жертва маркетинга.
2 1
Без Баяна 08 мая в 19:50
Ответ дляТворог для розжига
та цікаво адептів Дайсона послухати
Навіщо?
Бутерброд з ікрою 08 мая в 19:50
Ответ дляХвець-тець
Та хай ще 10 років прослужить. Я ж не про сушку, а про сушку, яка меньше шкодить.
не шкодить ,раніше була адептом
Личко Невеличке 08 мая в 19:58
Ответ дляБутерброд з ікрою
не шкодить ,раніше була адептом
А можна посилання на ваш?
Ms. Любмая жена 08 мая в 20:05
Не знаю, не заморочувалася і не вибирала. Замовила за 23 тис плюс гарантія. Мені ок
бЭйбА 08 мая в 20:12
Ответ дляТворог для розжига
та цікаво адептів Дайсона послухати
Якщо підробка то все одно сушать волосся . То не те . Не так буде виглядати. Це як фірмові кросівки adіdas і аdіdas підробка за 100 грн. Чи дорога косметика і дешева різниця очевидна. Можна було вам купити і дешёвый звичайний фен різниця з підробкою буде та сама теж сушить і працює.
bibizyana 08 мая в 20:14
Покажіть) навіть цікаво що там за 1000))
автор Творог для розжига 08 мая в 20:16
Звездолётчица 08 мая в 20:17
Якогось вау ефекту я від дайсона не отримала. Моє від природи рівне і тоненьке волосся не накручує . На нарощеному волоссі моєї сестри звісно супер. Просто дорогий фен. Ще собі куплю Philips SenseIQ. І виберу чим буду користуватись
Грамотний хвіст 08 мая в 20:17
Ну підробка не 1000, а 1500 з Аліка.
Я теж купила. Да, пластик в насадках не ахті. А сам фен гарний. Можу і фото зробити, порівняєте з оригіналом.
bibizyana 08 мая в 20:19
Ответ дляТворог для розжига
Тогда б лучше ровенту какую-нибудь купили, там хоть сертифицированная продукция. А это китайский ноунейм, От Дайсона только форма…я б не рисковала. Нет денег на оригинал - есть море бюджетных фенов
автор Творог для розжига 08 мая в 20:22
Ответ дляbibizyana
Тогда б лучше ровенту какую-нибудь купили, там хоть сертифицированная продукция. А это китайский ноунейм, От Дайсона только форма…я б не рисковала. Нет денег на оригинал - есть море бюджетных фенов
берите что хотите, меня интересовал принцип этого фена. 57 отзывов для меня достаточно. Деньги на оригинал есть. Но фены прошлого поколения мне были уже неинтересны)
Кудлата хмаринка 08 мая в 20:44
Ответ дляТворог для розжига
берите что хотите, меня интересовал принцип этого фена. 57 отзывов для меня достаточно. Деньги на оригинал есть. Но фены прошлого поколения мне были уже неинтересны)
Почему вы оправдываетесь? Вы имеете право тратить свои деньги как угодно. Остальные люди тоже.
bibizyana 08 мая в 22:09
Ответ дляТворог для розжига
берите что хотите, меня интересовал принцип этого фена. 57 отзывов для меня достаточно. Деньги на оригинал есть. Но фены прошлого поколения мне были уже неинтересны)
Дама, простите , сужу по себе . Если у меня есть на оригинал, то я беру оригинал и для меня это абсолютно обычная сумма.
И да, принципа Дайсона там нет
1 1
Оновлена версія 09 мая в 13:22
Ответ дляЗвездолётчица
Якогось вау ефекту я від дайсона не отримала. Моє від природи рівне і тоненьке волосся не накручує . На нарощеному волоссі моєї сестри звісно супер. Просто дорогий фен. Ще собі куплю Philips SenseIQ. І виберу чим буду користуватись
А Вы на волосы перед тем, как накручивать, что наносите?
Звездолётчица 11 мая в 22:27
Зараз закупалася TIGI, перед тим і редкен був і ще щось. Волосся накручується але навіть при проведенні руками відразу розкручується.