Даю справку• 09 мая 2024
Живіт після пологів …як прийти у форму!постійне
Вздуття .
Дівчата 8 місяців , живіт до обіду нормально.
Але увечері таке враження, що знову вагітна.
Є вздуття ( в мене синдром роздр кишківника).
Я до народження постійно займалась, тому прес трохи є, але він не такий як раніше. Живіт як випирає трохи.
Я незнаю що почати , як привести живіт у форму.
Барвіночка• 09 мая 2024
У вас проблема зі здоров’ям, треба її для початку вирішувати, а потім вже за прес братися. Причому ще перевіритися на діастаз треба, бо він також може впливати на випирання.
Куда_бежать• 09 мая 2024
Ответ дляДаю справку
До чого цей коментар?
Ляп аби ляп
Як ви справляєтеся зі здуттям, живучи в тісному просторі з чоловіком ( який типу має вас хотіти як жінку). В мене часом буває здуття і проблеми з жкт, особливо перед менструацією, і я не уявляю як би я розслабилася в туалеті коли сексуальний партнер за стінкою і все чує.
Морская свинка• 09 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
В смысле а партнер в туалет никогда не ходит?
И туалет обычно не через стенку со спальней
Куда_бежать• 09 мая 2024
Ответ дляМорская свинка
Але в людей по різному, знаю деякі як качки - одна хвилина і все. І пускають беззвучно. І в даному випадку, навряд чи в чоловіка авторового такі ж проблеми як у неї. От вона пише що ввечері як знову вагітна, і як воно оце, лягають щ чоловіком у ліжко, її круте бурлить чи що там, вона потім мотається в туалет без кінця чи як. Чи пукає прям при чоловіку. Я живу і сплю сама то й не уявляю як це. І ще, стільки пар живуть в однокімнатних квартирах, і навіть у студіях. Ну от як.
Морская свинка• 09 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Да,пукают при мужьях)
Докладальниця• 09 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
А так. І в горі, і в радості. Нормальний чоловік з розумінням поставивиться. А не поломалась - давайте іншу.
Всі ми люди, всі не ідеальні.
СРк можно вилікувати. З тараканами у вашій голові значно складніше
Всі ми люди, всі не ідеальні.
Нервогенератор• 09 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Я серйозно питаю
Надеетесь,что все серьёзно напишут,что спать уходят в подъезд или под мост? Чтобы не пукнуть при семье?
Мааарковная• 09 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вы плохого мужа выбрали:))
Даю справку
• 09 мая 2024
Ответ дляБарвіночка
Де і як на діастаз перевірити?
Даю справку
• 09 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Я не пукаю при чоловіку 😂😂😂
Даю справку
• 09 мая 2024
Ответ дляНервогенератор
А с питанием что? Сырые фрукты-овощи вызывают вздутие
Люблю салати, грішу
Нервогенератор• 09 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Люблю салати, грішу
Все любят. Ограничьте себя пару дней, посмотрите на результат. Ну и таблетки есть, типа Газоспазма
Кофр для ноги• 09 мая 2024
У вас може бути діастаз після пологів, це прибирається тільки хірургічно.
Даю справку
• 10 мая 2024
Ответ дляКофр для ноги
Як це перевірити?
Я була на узі і у гінеколога, вона сказала нічого нема, все добре
Кофр для ноги• 10 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Як це перевірити?
до хірурга. в гуглі ще пошукайте ’самодіагностка діастазу’ - і без лікаря можна подивитися