Зараз на дієті• 09 мая 2024
Центр реабілітації на богатирській київ, хто був?
Дівчата хто проходив там саме реабілітацію поділіться враженнями, розкажіть як там?
Може хто проживав у їхньому пансіонаті, як там умови?
Большой секретик• 09 мая 2024
Скажу,що враження у всіх різні. Хтось хвалить, а хтось сварить. Навіть один і той же лікар для всіх різний.
Зараз на дієті
• 09 мая 2024
Ответ дляБольшой секретик
Мені хоча б розуміти як там у них все влаштовано, бо реабілітація доволі довга у них, хочу для себе знати що і як там буде