Трактор Віка• 10 мая 2024

Потрібна порада по заморозці рибних паличок

Хочу зробити рибні палички з хека і заморозити на майбутнє.
Підкажіть будь ласка, як краще: морозити вже приготовані ( буду запікати в духовці) чи сирі ? Палички планую панікувати в сухарях
ЕлькиПальки• 10 мая 2024
Краще, морозьте без паніровки, бо розкисне при розморозці .Перед приготуванням, обваляєте і запечете.
Взагалі, я передаю своїй студентці їжу, морожу жарену рибку в клярі, то все ,ок.
Кудряшка Сью• 10 мая 2024
Я делаю замороженные куриные наггетсы - сырое мясо в крепкой панировке. Думаю с рыбой тоже самое.