А шо сталося?• 10 мая 2024
Як після продажу квартири вивезти кошти до Іспанії?
Як після продажу квартири вивезти кошти до Іспанії? Можливо хтось останнім часом вивозив кошти? Підкажіть як ви це робили?
побольшомусекретику• 10 мая 2024
В Іспаніі плануєте житло купувати? Які найбільші складнощі для украінців з цим,
Брехушечка• 10 мая 2024
Знайомі ще до війни перевозили, бо купляли там майно. До 10 тис це без декларування. Понад 10 тис готівкою через кордон - декларування.
Зубачистка• 10 мая 2024
Не дуже щось у вас пишуть, ви мабуть без компаньйонів тут? Сьогодні будь-яка тема перетворюється на тему про мобілізацію і законодавство. Цікаво спостерігати, тема про безчинства росії - анонімів зняли на першій сторінці, брудом поливають Україну - анонімів зняли на 45 сторінці)
Столічна штучка• 10 мая 2024
а що означає зкдекларувати на кордоні? це щось заплатити? якщо суму всю везти і мати факт походження грошей, то так не можга?
Ответ дляЗубачистка
Ніхто Україну брудом не поливає.
Влада не рівно Україна!
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Треба дізнаватися правила і процедуру і в нашій країні, і в тій, в яку ввозиш. Про проплату не знаю додаткову, здається, що ні. Але документи мають бути ідеальні. Тобто договір про продаж майна, виписка з банку про зняття коштів тощо. Ці всі вимоги слід уточнювати, щоб не було проблем.
Руда ліса• 10 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Звоніть в прикордонну. Вони розкажуть, які документи треба для декларування. Декларування безкоштовне. Просто треба по всім правилам зробити і пройти по червоному коридору і в Україні і за кордоном. Сума була раніше необмежена, можна було вивозити мільйонами. Зараз не знаю.
Булькаю• 10 мая 2024
Вам пропонують вивезти по 10 тис, але без декларації ви, скоріш за все, не зможете покласти гроші в банк. Я теж в Іспанії і моніторю цю тему тут
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Що ви маєте на увазі факт походження грошей? Це якраз і є договір про купівлю-продаж майна, виписка з банку про зняття коштів (хтозна, може навіть краще і перевести на мову країни, в яку планується ввіз грошей). Та йти по червоному коридору, декларувати. Попередньо уточнити в митній службі та в тій країні, в яку ввіз грошей, які документи при собі мати.
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляБулькаю
Чула, що в Іспанії банки блокують кошти навіть за 30 євро, бо треба з’явитися в банк і довести, звідки в тебе гроші. А як покласти суму 3 тис євро, то також караул - бігай, доводь, звідки гроші. Як думаєте, як наші чиновники вілли там купують по 3-4 млн євро? Навіть днями писали, що в мера одного нашого міста є рахунок в іспанському банку на 270 тис євро (наче й небагато для чиновника), але як? Як їхні іспанські банки не блокують? А для простих людей перевірка, що жесть.
А шо сталося?
• 10 мая 2024
Ответ дляБулькаю
Були в одній компанії з нерухомості в нашому місті в іспанії, там сказали що можна через криптовалюту, в києві на холодний гаманець кладеш а в іспаніїї знімаєш, але з комісією, там 1 чи 2 %.
Столічна штучка• 10 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
але ж в Іспанії теж потрібно буде вказати походження грошей при покупці, чи ні?
А шо сталося?
• 10 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
так, потрібно показати наприклад договір купівлі продажу кв в україні іспанською мовою
Булькаю• 10 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Залежить від відділення банка. Деякі блокують, але не за 30 євро, може кілька сотень і потрібно доводити звідки вони. Тоді краще закрити рахунок в такому відділенні. В деяких можна покласти кілька тисяч і нічого. Але якщо привезти умовні 100 тисяч налом і захотіти покласти відразу, то ще треба побігати по різним відділенням, які захочуть взяти таку суму.
Ну а щодо того, як можна обійти - можна поїхати в країну, якій не потрібне підтвердження грошей і яка залюбки прийме готівку до свого банку. Ну а потім перевести на свій рахунок в Іспанії. Сумніваюся, що цей чиновник привіз готівкою 270 тисяч і поклав її на свій рахунок. Можна через спеціальні фірми легалізувати їх.
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Звичайно. Тільки гроші класти в банк, і банк спитає звідки гроші. Інакше банк не прийме. За готівку нерухомість не купиш. Лише банк.
Булькаю• 10 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
Я в крипті зовсім не розбираюсь. Єдине, що мені попадалось, що при легалізації грошей в Іспанії через крипту можна втратити до 25%. Наскільки це правда - я не знаю
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
А в цій компанії з нерухомості не сказали, як готівку в банк покласти потім іспанський? Адже іспанський банк питає про походження грошей. Чи достатньо буде пояснити, що це продаж кріпти? Для банку це якось сумнівно, хіба ні?
А шо сталося?
• 10 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Так з договором купівлі продажу квартири і вже готівкою яку зняли з гаманця йти в банк, просто не потрібно буде по 10тис завозити, а все одразу можна
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляБулькаю
А яка це може бути країна в ЄС? Для ЄС наче ж всі правила однакові, плюс/мінус.
Булькаю• 10 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Думаю, що ніяка. Треба шукати країну поза межами ЄС
Брехушечка• 10 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
Цікаво. Нехай у вас все вийде. Крипта це щось дуже сучасно. Декларування якось надійніше виглядає. А ви довго житло шукали підходяще в Іспанії? Через сайти чи прийшли в агентство та вони запропонували?
Рассказница• 10 мая 2024
Ответ дляЗубачистка
не брудом поливали, а правду писали
Руда ліса• 10 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
Що??
до вас налогова прийде якщо щось купите в Іспанії на ті гроші. Вивозьие в чисту. Або відкриваєте рахунок в Іспанії, та переводете кошти від продажу з українського банку на іспанський, але там мені здається теж ліміти. Простіше за все в сумці налічкою через червоний телефон. З цими документами з печатками ви положене чисті гроші на рахунок в банку в Іспаніїї
А шо сталося?
• 10 мая 2024
Ответ дляРуда ліса
Що??
Так це ж те саме що по 10тис завозити
Руда ліса• 10 мая 2024
Ответ дляА шо сталося?
Так це ж те саме що по 10тис завозити
Я взагалі не пропоную по 10 тис привозити. За ці гроші ви не зможете нічого великого офіційно купити, бо скрізь треба походження грошей.