Сколько_мне_лет?• 10 мая 2024

3 місяці як розійшлись

Сьогодні накрило по повній плачу і думки цілий день про нього.
В кого таке було, ? Що це?
Знаю що більше не зійдемось ніколи, наробив гадостей кучу, обезцінив всі почуття тому і розсварились і розійшлись.
Анонимарик• 10 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Это не всегда так работает. Психика у всех разная.
у всех одинаковая, чем больше про кого-то думаешь тем сложнее отделаться

Янгол в камуфляжі• 10 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Чи мужчини так все це переживають як жінки??
Чи їм на все з високої гори.(((
Ну, точно они не страдают так.
Янгол в камуфляжі• 10 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Спочатку він. Старався на всі 100%.
Довго добивався, я здалась.
І в ітозі так все грусненько
Просто козел. Що поробиш.
люблю_тортики• 10 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А какая разница вообще?)) человек наговорил кучу гадостей. вы предлагаете заняться самоанализом??
То есть по сути даёте ей палку и предлагаете поковыряться в чане с говном.
Или вам интересны чужие интимные истории 😂
Ти хто?
автор Сколько_мне_лет? • 10 мая 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Просто козел. Що поробиш.
Шкода що не зрозуміла раніше
Альфред Шнитке• 10 мая 2024
не було в мене такого ніколи.
Багряна осінь• 10 мая 2024
В мене на цьому тижні буде як 2місяці разом не живем, разом 16 років. В мене відчуття що мені знову 17. Все в вашій голові, відпустіть ситуацію.
Ку ка ку ка ку• 10 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Шкода що не зрозуміла раніше
Автор, я в шлюбі з козлом була 15 років, оце шкода згаяного часу.
7_кг_рыбы• 10 мая 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Чи їм на все з високої гори.(((
Вообще насрать. Реально как есть говорю. Санта Барбара на сотом месте в списке поводов страдать))