Изменено 10 мая в 20:49

Клавдия Петровна

зачем этот загадочный образ а-ля Сиа?
эти шляпы несуразные
такая красивая девушка и прячется
13 3
Да Щас же 10 мая в 20:50
Це піар ход такий. Так робили і деякі закордонні співаки.
Солоденька цукОрка 10 мая в 20:50
Шо опять?
А шо с павликом?
TANYA 0 0 0 0 10 мая в 20:50
Мені здається, щоб створити інтригу, щоб було про що поговорити:’ А хто така Клавдія Петрівна?’
7 1
Два-три тижні і фсьо 10 мая в 20:51
Можно включать фанеру и отправлять на гастроли сразу несколько клавдий
21 4 1
Перемелица 10 мая в 20:51
Ой, я читала в коментарях, її там викрили
Lourmel 10 мая в 20:51
Меня её писк бесит
6 5
Да Щас же 10 мая в 20:51
Ответ дляСолоденька цукОрка
Шо опять?
А шо с павликом?
Отож відразу показався людям, тепер навічно гном)))
Да Щас же 10 мая в 20:52
Ответ дляLourmel
Меня её писк бесит
Навіщо слухаєте?)
4 1
Да Щас же 10 мая в 20:52
Ответ дляПеремелица
Ой, я читала в коментарях, її там викрили
І хто це?)
долой_лама 10 мая в 20:52
Ответ дляСолоденька цукОрка
Шо опять?
А шо с павликом?
Те, що і з Холоденко
Гарачий Чокалад 10 мая в 20:53
Красивая?)как раз шляпы норм
Перемелица 10 мая в 20:53
2 2 1
долой_лама 10 мая в 20:53
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мені здається, щоб створити інтригу, щоб було про що поговорити:’ А хто така Клавдія Петрівна?’
Те ж питання, хто така та Клава, яка Петрівна?
Перемелица 10 мая в 20:54
Ось послухайте. Писали що вона учасниця якогось пісенного конкурсу
Да Щас же 10 мая в 20:54
Ответ дляПеремелица
Ось послухайте. Писали що вона учасниця якогось пісенного конкурсу
Соломія?)
Перемелица 10 мая в 20:54
Ответ дляДа Щас же
Соломія?)
Dakooka
Украиночка 10 мая в 20:55
Мене вона дуже швидко втомила. Два тижні послухала і все… на концерт немає бажання іти. Співачка на місяць максимум. Не розумію хто йде на її концерт.
7 4
долой_лама 10 мая в 20:55
Ответ дляПеремелица
Який у неї крок! Вона пішки дійде швидше, ніж інші потягом
Да Щас же 10 мая в 20:56
Ответ дляПеремелица
Dakooka
Ясно)
Перемелица 10 мая в 20:56
Ответ дляДа Щас же
Ясно)
Схоже?
Да Щас же 10 мая в 20:57
Ответ дляУкраиночка
Мене вона дуже швидко втомила. Два тижні послухала і все… на концерт немає бажання іти. Співачка на місяць максимум. Не розумію хто йде на її концерт.
Всі, хто встиг розкупити квитки в перші години . А це стадіон , на хвилиночку.
Lourmel 10 мая в 20:57
Ответ дляДа Щас же
Навіщо слухаєте?)
Кто сказал, что я её слушаю?
Украиночка 10 мая в 20:58
Ответ дляДа Щас же
Всі, хто встиг розкупити квитки в перші години . А це стадіон , на хвилиночку.
Ну не стадіон якщо що) і вже відкрили продажі на другий концерт. Але я правда не розумію як вона довготривало може подобатись. Всі пісні однакові.
8 3
Да Щас же 10 мая в 20:58
Ответ дляПеремелица
Схоже?
Так, схоже)
Да Щас же 10 мая в 21:00
Ответ дляLourmel
Кто сказал, что я её слушаю?
А як так вийшло, що не слухаєте, і дратує? Або навіщо в тему заходите, де про ту, яка дратує. Ну так, риторичне питання, відповідь не обов´язкова.
4 1
Полтавська галушка 10 мая в 21:01
Я тоже подумала , что это Дакука (тоже любительница скрываться и голосом вроде похожа), а потом увидела писали про какую-то Соломию ага
Да Щас же 10 мая в 21:03
Ответ дляУкраиночка
Ну не стадіон якщо що) і вже відкрили продажі на другий концерт. Але я правда не розумію як вона довготривало може подобатись. Всі пісні однакові.
Ну комусь це подобається. У всіх смак різний. Мені взагалі мало хто подобається , бо свій смак. Але ж я не кричу, хто ті всі, хто не слухає мій Рамштайн)))
Я про цю Клавдію дізналася тільки з Совєтчици))) Бо не цікавлюсь таким.
Але погодьтеся, що б ви не писали, хто ці люди, прихільників у неї зараз багато. І я так зрозуміла, що цей образ в неї неназавжди, а до розкриття образу.
ОливьЕЖечка 10 мая в 21:06
Кажуть, що це Соломія Опришко. Десь на початку творчого шляху, в Ості було коротеньке відео з нею, де реально дуже схожий голос на Клавдії Петрівни.
Не рахую, а вважаю 10 мая в 21:07
Слышала такую гипотезу, это на уровне слухов: Соломии еще нет 18 лет, ей сейчас 17, поэтому продюсер не может подписать с ней нормальный полноценный контракт на сотрудничество, поэтому до ее 18 лет будут прятать за шляпами и делать так, что бы было непонятно, кто это
Prervana 10 мая в 21:14
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Слышала такую гипотезу, это на уровне слухов: Соломии еще нет 18 лет, ей сейчас 17, поэтому продюсер не может подписать с ней нормальный полноценный контракт на сотрудничество, поэтому до ее 18 лет будут прятать за шляпами и делать так, что бы было непонятно, кто это
Участницам Тату было по 15 лет если что, когда они стадионы рвали в мясо 😆