Ну що ви, мамо!• 20 мая 2024

Що робити із дитиною із аутизмом?

Є заняття пару разів на тиждень на пару годин та садочок пару разів на тиждень майже на весь день, прогрес дуже мінімальний від цього всього
Заняття більше грошей з´їдають,я взагалі не розумію чи є від них вагомий толк , якщо віддати дитину на всі 5 днів
в тиждень в садок плюс гуртки та басейн у вихідні чи не стане ще гірше?
Чи залишити все як є?
Вік дитини 4 роки
Вапщета• 20 мая 2024
А что вы можете сделать? Это крест на всю жизнь, не лечится. Тратьте деньги на кружки эти по мере своего дохода
МиссКаприз• 20 мая 2024
Я посоветовать ничего не могу. Хочу просто вас поддержать. Не опускайте руки!
Гірчинка• 20 мая 2024
Гірше не стане. Реабілітація це великий труд, як не крути, аое вона приносить плоди. Це щоденна робота з дитиною для обох батьків. Орієнтуйтеся на свої ресурси.
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляВапщета
Я не знаю,що можу зробити,але дитину навіть додому довести не можу..
ЧупакабраЗеБест• 20 мая 2024
Удалено администрацией...
КОШЪ• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
А что смешного?
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Тобто краще не переходити із занять на садочок?
Баба_Воля• 20 мая 2024
Коли вам поставили аутизм?
ЧупакабраЗеБест• 20 мая 2024
Ответ дляКОШЪ
А что смешного?
это не смех, это горечь от чужой наивности, я сама когда то такой была.
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляБаба_Воля
Коли вам поставили аутизм?
В 2 роки
КОШЪ• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ясно
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Що ви зараз робите?
Вводите дитину кудись?
Гірчинка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Для вашої дитини це вже прогрес, а почуття провини - найгірший ворог. Ви вже великий молодець, ви стараєтеся для дитини, ніхто не вправі вас судити. Ніхто.
пані Солоха• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Я думала мама маму особенного ребенка поддержит по-своему, но не настолько
Помогалочка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А чому ні?
Хоч трохи своїм життям займетесь
Завжди з рушником• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
В 2 роки
Кто вам поставил аутизм? В 2 года не ставят ещё.
Гірчинка• 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Так, подивишся на ваші, і руки опускаються.
ЧупакабраЗеБест• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Що ви зараз робите?
Вводите дитину кудись?
конечно вожу, но уже бесплатно и в меру своих сил. а не так как раньше: на все свободоные деньги и на все свои физические силы.
ЧупакабраЗеБест• 20 мая 2024
Ответ дляпані Солоха
поддержать? легко.
только не путайте с фразой наврать ’ все будет хорошо, он выздоровеет, вы только отходите на эрготерпию 230 раз и к нейропсихологу 185.’
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляПомогалочка
А чому ні?
Хоч трохи своїм життям займетесь
А якщо в садку він здеградує?
Хоча психіатр всіма за радить саме садок,як підготовку до школи,чоловік проти садка 5 днів на тиждень.
Сметчица• 20 мая 2024
Низко функциональный аутизм?
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Психіатр
Люблю_смаколики• 20 мая 2024
Пройти ІРЦ. Оформити інклюзією. Обов,язково,щоб був вписаний асистент. В садочок на цілий день вже з асистентом - при 4 рівні підтримки купа додаткових занять. На вихователя дитину не вішати,налагодити контакт з асистентом. В додаткових платних заняттях потреба відпаде,ну ,може крім логопеда. Знайти форум мамочок з такою ж проблемою,там взнати координати класних спецов
ЧупакабраЗеБест• 20 мая 2024
Ответ дляГірчинка
та, это еще пол беды, я на ваши смотрю и ноги туда же
Гірчинка• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Садочок вам пропишуть компенсуючого типу, тобто там також буде якась реабілітація+розширюється коло діяльності та спілкування вашої дитини. Оптимально - це ви відпочинете, коли дитина в саду, а потім поведете на заняття
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А куди ходите?
В павлова чи в ірц?
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
поддержать? легко.
У вас важкий чи нормально?
Говорить?
ЧупакабраЗеБест• 20 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А якщо в садку він здеградує?
какой именно сад? для таких же тяжелых точно нет. НЕТ. только к более здоровым чтобы тянулся паровозом. и то надо смотерть, не стал ли он там изгоем.
Если стал изгоем или его ненавидит персонал то же забирать.
автор Ну що ви, мамо! • 20 мая 2024
Ответ дляСметчица
Низко функциональный аутизм?
Не знаю який саме , просто діагноз -дитячий аутизм
Весела пiсенька• 20 мая 2024
Прогресс точно будет, а вот если развивашек не будет АВА специалиста, витаминов, то очень быстро увидите обратный эффект
Детки с аутизмом - это очень дорого.