Помогалочка• 11 мая 2024

Що він на увазі має?

Я нова працівниця банку, працюю тут всього два місяці. У нашому місті два відділення, працюю на одному, на інше періодично хожу на підміну. Колега-менеджер з відділення, куди я хожу на підміну, постійно підходить до мене, коли працюю там. Постійно перший є ініціатором розмови, я переїхала з іншого міста, то він розповідає цікаві місця, куди можна сходити. Постійно мені посміхається та ніжно говорить, хоча з іншими говорить не так. Каже, що я багато працюю, мені треба відпочити, а минулої неділі запрошував мене на рибалку зі своїми родичами. Це просто дружелюбність чи щось більше? Ще він запитує колегу, яка частіше в них працює, чому я так рідко прихожу та коли знову.
Кто крайний?• 12 мая 2024
Ну якщо по лісам, річкам та хащам, то звичайно ні. Я собі уявляю рибалку в спеціально обладнаному для цього місці, на зарибленому ставку, де є нормальні умови та ще багато інших людей, які також відпочивають.

автор Помогалочка • 12 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
Один колега запрошував десь на рибний ставок, інший у ліс.