В рот не ложи• 13 мая 2024

Похудание. Постоянный минус, но толко на весах

Живот 88 см. Месяц как исключила все сладкое, мучное. На весах -2,5 кг, а живот как был так и есть (((
МояХатаЗкраю• 13 мая 2024
Автор, я 5 кг скинула, а живіт зменшився ну може на сантиметр. Мені здається він взагалі в останню чергу худне, бо по обличчу я бачу що схудла

автор В рот не ложи • 13 мая 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Як ви схудли?
Всміхайлик• 13 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Тётя 95 см в талии это настолько дофига шо те минус 7 кг никто и не увидит
Измеряйте объём своего живота, не талии, а именно живота, ниже пупка, Вы удивитесь... Замеры будут отличаться)
МояХатаЗкраю• 13 мая 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Як ви схудли?
Виключила алкоголь, солодке. Мучне до мінімуму (хліб люблю, тому не виключила повністю а зменшила кількість). Пропускаю один прийом їжі, у мене це сніданок бо мені так комфортно, максимум каву можу випити без цукру. Після 18:00 не їм, якщо не встигла до шести повечеряти то роблю салат овочевий. Ну і рухаюсь я багато, ходжу мінімум 7 км в день, аеробіка через день, зранку зарядка + йога хвилин хоча б 20. Але у мене вага уходить швидко, я набрала на антидепресантах 10 кг за три місяці, бо апетит просто шалений був, зараз просто тримаю себе в руках, ніяких перекусів, хочу щось жувати - пʼю воду. Ну тобто ніяких особливих секретів, як в усіх темах на порадниці про похудіння пишуть так і худла)) ну і їжу звісно ж обираю не жирну, з низькою калорійністю
Червона рута• 13 мая 2024
Это нормально
Ушла вода
Жиры уходят очень медленно
Главное, продолжайте, а лучше сделать дефицит ( больше двигайтесь, меньше порции) и процесс быстрее пойдет.
Еще лучше исключить картофель, всю молочку. Не перекусывать. Жиры не исключать ( они насыщают, и есть не хочется дольше)
Личный опыт
Перша скрипка• 13 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Ви на приколі? В мене живіт 95. Якщо я скину 7 кг, то буду стрункою. Власне в мене і є мета мінус 7-8 кг. А якщо автор скине 7 кг, то це буде забагато
Ви на девʼятому місяці? Чи просто жартуєте?
А у нас макарошки• 13 мая 2024
Ввуглеводів швидких менше. В мене після 2 місяців безвуглеводного раціону почав стухати(
Знову Я• 13 мая 2024
Ответ дляГендиреХтор
Тётя, читайте уважно. Талія 74, 95 см це живіт. Я знаю як я при якій вазі виглядаю. Для мене оптимально 52-53 кг. Я останні років 15 напевно 2 рази на тиждень маю тренування в залі, в мене доволі розвинені мʼязи, але я їх скромно ховаю під жиром 🙈. Все наче добре було, а потім війна і гіпотиреоз і хоба! +7 кг. Така будова тіла, що навіть при зайвій вазі в мене немає целюліту ані на *опі, ані на ногах. Переважно все йде в живіт
Знову Я• 13 мая 2024
Ответ дляПерша скрипка
Не вагітна і не жартую 🤷‍♀️ реально така ситуація і ви правильно підмітили, що живіт як вагітний, наче місяців 6-7. Так і є. Сама відносно струнка і сцуко живіт той торчить.

Задираю носа• 13 мая 2024
Ответ дляФсеСама
Талия 88, а не вес
скорее всего живот и талия это разные измерения, нет? у меня талия 69, а живот 85. талия самое узкое место, а живот в районе пупка, оно самое выпирающее. Что имела ввиду автор не очень понятно