Luizza• 13 мая 2024

В дитини 8 місяців виявили вроджену катаракту одного ока.

Вітаю! В мого сина виявили вроджену катаракту правого ока. Дали направлення на операцію в Київський ОХМАДИТ. Будь ласка,хто має таку проблему,підкажіть як усе пройшло,скільки коштувало,як зір після операції. Розглядаємо також інститут Філатова в Одесі. Прошу,поділіться.
Ms. Похвала• 13 мая 2024
Напишу вам в особисті
Вредняжка• 13 мая 2024
Робіть в Охматдиті. Дуже раджу Лесю Лисицю. Операція безкоштовна, все інше - на ваш розсуд. Умови - чудові.
автор Luizza • 14 мая 2024
Дякую за відповіді. Сьогодні вранці приїхали в Одесу,в інститут Філатова. Просто приїхали,без знайомств і грошей. Іншого виходу в нас не було. Направлення дали в Одесу.