Весотехник• 13 мая 2024
Вкрали кнопочний телефон. Чи реально його якось знайти/пробить по базі?
Леди Г• 13 мая 2024
Реально. Всі телефони реєструються в мережі по IMEI коду. Але навіщо це комусь робити, витрачаючи сил, грошей і ресурсів в сотню разів більше ніж ціна вашого телефону?
Трактор Віка• 13 мая 2024
Менти нічого не роблять, прикриваються тцк. Була на минулому тижні у відділенні, там купа людей прийшли виясняти чого слідчі місяць-два нічого не роблять. Перелякані чергові з автоматими все шо виіють це говорити, я нічого не знаю.
Нахєра нам така поліція з зп 30-50 к я хз