Гомосноб• 13 мая 2024
Як же хочеться на море...
Яким благом зараз здається та наша колишня можливість стрибнути в машину в 5 ранку і поїхати на наше рідненьке солоне, пахнюще, з водоростями і медузами з відро.
Діти так просять. Я якийсь переляк, так боюсь з ними закордон сама. Як подумаю про цю поїздку автобусом...
А ви їдете? Куди? Шо по чому виходить?
Сиджу тихенько• 13 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
У нас база отдыха в Коблево и мы не сдаём сейчас домики, не хотим брать на себя ответственность
Торік Надія, Міраж, Парадіз, Червоні вітрила були відкриті.Правда аквапарк на Орбіта тільки по вихідних працював.Людей було багатенько.Звісно не так як до війни.
Кондуктор троллейбуса• 13 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я на арабатку хочу((((
ой да
аж мороз по коже
Смажена полуничка• 13 мая 2024
Ответ дляbegovelik
чтоб красиво выглядеть летом на пляже
Я не у вас спрашивала)
Полонянка SexShop-а!• 13 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я на арабатку хочу((((
І я … в Експрес. Там зараз, мабуть, рашисти живуть
курасаны• 13 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я на арабатку хочу((((
тоже вчера с сестрой говорили как хотим туда( Только начали ездить, полюбили это место и блин, снова отобрали, как Крым.
Выходишь утром на пляжик, людей мало, ловишь пеленгаса, потом его свеженького жаришь.. ммм как хочу!
А я нівроку• 13 мая 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Тільки син поїде у табір в Болгарію.
Я до відпочинку морально не готова, не можу.
а який табір, підкажіть будь ласка, мій теж хоче
Тільки не про гроші• 13 мая 2024
Зимой езжу на море на 2 месяца с подругой, а лето на даче провожу.Там озеро, лес, шезлонг,гамак, тишина и природа кругом
Гомосноб
• 13 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
А какой у вас бюджет +-?
Я і діти. Хо ілось би вкластись в 60 тис на тиждень. Це реально?
Гомосноб
• 13 мая 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Я торік з дітьми в Коблево відпочивали на ’Парадіз’.Басейн був, свіже повітря.Купатися їздили на Тілігуль.Там вода дуже солона, кришталево чиста купатися можна, не відкрите море, заборон не було.На базі відпочинку все було зайняте.Так страшно, але так само як і в Одесі, Херсоні тощо.
Ого...і цього року плануєте?
Смажена полуничка• 13 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Вы можете поехать в Болгарию автобусом
Смажена полуничка• 13 мая 2024
Ответ дляГомосноб
59 тисяч, все включено, 1.07 на 8 ночей
Скорая помощь• 13 мая 2024
Ответ дляKyklaNata
И я очень хочу на море!! без мужа, конечно неохота, хоть и дети уже взрослые ,17 лет, но если бы с кем-то, чтоб веселее было... Среди знакомых не с кем поехать(( уже подумываю, может найти подходящию маму с такого примерно возраста детьми..
То ж у вас діти дорослі. Їдьте з ними. На місці знайдете компанію. То зовсім не проблема при бажанні.
Гомосноб
• 13 мая 2024
Ответ дляСмажена полуничка
59 тисяч, все включено, 1.07 на 8 ночей
Це ви із досвіду радите чи так попалось найперше?
Смажена полуничка• 13 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Это я зашла на сайт туроператора и посмотрела ,можете ли Вы уложиться в эту сумму с питанием.
Белая и пушистая• 13 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Royal Holiday Camp
Але вперше туди тому відгуку свого немаю)