В моїй хаті моя правда• 13 мая 2024

Вы колите лицо, делаете губы, фул фейс?

Моя подружка уже много лет колет. Сначала красиво было ,..теперь со временем, как то все хуже и хуже оно выглядит. Думала и себе что то кольнуть, теперь думаю может не надо
Результат:
вже голосів: 254
188 (74.02%) Не колю
66 (25.98%) Колю
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
не только )вы за собой как следите?как себя поддерживаете с юных лет?
До чого тут я, ви в першому коментарі написали що якщо колоти тільки ботокс і губи то зовнішність з часом не зіпсується, а тепер пишете про догляд «с юних лет»)). Вибачте, не вірю що без підтяжки обличчя можна в 60 виглядати на 45. В 45 ще клімакс не наступив і це ще молода жінка, а в 60 вже інші процеси в організмі. Жінки які думають що вони так виглядають часто займаються самообманом

Дуб береза• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
я слежу за собой
Вы в 20,40 и 60, 80 будете выглядеть одинаково и никогда не постареете потому что следите за собой?
Пусин Кукин• 13 мая 2024
Я дивлюся на хозяйку одного салона поряд.
Спочатку,років 5 назад,коли вона почала,було дуже гарно.
Зараз їй 45,і надуте обличчя і губи стали дуже некрасиві😔
Колупалочка• 13 мая 2024
Ответ дляДуб береза
ну лучше чем вы явно
Santander• 13 мая 2024
Ответ дляБадабум
у нас и так женщины отёчные, а с уколами просто страх
Виключення молочних продуктів та алкоголю вирішує це питання
Колупалочка• 13 мая 2024
Ответ дляБадабум
Будете спорить, что гиалуронка воду притягивает?)
как относится гиалуронка к вопросу выше?
Бадабум• 13 мая 2024
Ответ дляSanta_n
Это всё эстроген)
Бадабум• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Та делайте, я же не против
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
ну лучше чем вы явно
Фото буде?)

Дуб береза• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
ну лучше чем вы явно
Причём здесь я, вы говорите что тот кто следит за собой не стареет? Вы же понимаете что не стареть невозможно или?
Колупалочка• 13 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Фото буде?)
средний палец вверх будет
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
средний палец вверх будет
А, ну так і я можу написати що виглядаю на 16 і краще ніж всі порадниці разом Віримо, віримо)
Шопингмонстр• 13 мая 2024
Я лише ботокс колю, в мене дуже негарна міжбрівка, вона горизонтальна через ніс ((( тому лоб, міжбрівка, очі. Але я роблю десь раз на 8 місіців, на мені довго препарат тримається, а потім міміка відвикає і не така активна.
вкрации• 13 мая 2024
КолЕм конечно , не без этого .
Колупалочка• 13 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
толстушкам неухоженным показывать не буду,а только тем кто за собой следит
Дуб береза• 13 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Вона ніколи не постаріє бо слідкує за собою..ну от шо тут скажеш)))
Вічний двигун• 13 мая 2024
Учет форумных кря-кря.
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Нагадала мені одну, яка тут писала під фоткою 26-річної дівчини що вона в 49 виглядає краще правда, та мадам таки своє фото виставила
вкрации• 13 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
И шо там ?

Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ длявкрации
И шо там ?
Ну а як ви думаєте?))) неадекватна самооцінка там)
Дідова баба• 13 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
натуральное лицо стареет красивее, чем обколотое
Лет так в 35 ! Очень красиво быть морщинистой, но ещё молодой
вкрации• 13 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Та я звідкіля знаю ) цікаво просто . Я теж виставляю , але щоб я виглядала в 48 на 26 ну це не здраво зовсім
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ длявкрации
И шо там ?
Ну типу вона виглядала непогано на свій вік, але порівнювати себе з молодою (і доречі дуже симпатичною) дівчиною то трохи перебор. Але ж людина такою себе бачить))
Дуб береза• 13 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
)))) уявляю, взагалі помітила хто більше за всіх репетує що вони красуні не реальні ті не дуже відповідають цьому на своїх фото..
Одяг та сумки• 13 мая 2024
так - але не губи. Вікові зміни не можу сприймати ось і колю
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ длявкрации
Ну бо у вас все добре з самооцінкою, який би там не був догляд не можна виглядати на 25 років молодшою)
Заліковий троль• 13 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Бо краса це в принципі поняття відносне, а якщо ще й нарцисичний розлад особистості присутній, то люди просто не бачать за собою ніяких недоліків)
Дідова баба• 13 мая 2024
Ответ дляНаучительница
Не колю, деньги есть, но не вижу смысла, эффект максимум на полгода
Какой именно эффект ?
Я колю пептиды и из эффекта это стимуляция выработки коллагена, по вашему это видно сразу и 6 месяцев подряд ?
Бадабум• 13 мая 2024
Ответ дляДідова баба
мало у кого в 35 прям морщины
Дідова баба• 13 мая 2024
Ответ дляБадабум
мало у кого в 35 прям морщины
У меня с 25 мимические, т.к. тонкая кожа - прикажите так ходить ?