Король дивана• 13 мая 2024

Чи вважаєте ви розумною вартість манікюру у вашому місті?

Скільки платите за послугу?
Бабця в мештах• 13 мая 2024
Київ 600 грн. Норм

Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Вважаю здебільшого дорогою від 700 до 1500
Київ.
Радуга-дуга• 13 мая 2024
250, звичайна гігієна без покриття. Так, нормально, майстер теж хоче їсти. Педикюр зі зняттям-покриттям 1000. Київ.
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Я поки в пошуку,тому ще не плачу нічого)
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляЗакусенец
У мене хороший майстер. 600 грн плачу. Київ. Поки ціна для мене норм
Який район?
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
750. Да, норм
Дорого)
Каляка маляка• 13 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Дорого)
Кому дорого? Мне нет
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляКороль дивана
Чому немає? Є!
Але без манікюра мені прожити простіше ніж з діркою у зубі
Повністю з вами згодна, всякі ’панянки’ нігті на нігті клеять,вії на вії,а посміхнутися то соромно,для чого воно тоді таке потрібно?
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляВкаблучках
В Днепре 300 гигиенический, 500 с гель лаком в очень посредственном салоне не в центре. Как по мне, то дорого
То ви ще в Києві не були ,в нас від 700 і більше

Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ні в Польщі ні в Англії не вважаю що ціна адекватна за ту якість,тому ні разу не робила,останній раз робила в салоні манікюр перед війною в Україні за 300 грн ідеальної якості.
Погано роблять?
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
550 - норм цена
японский маник 400
Японський можна і самому зробити собі)
Най хоч раз• 13 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Погано роблять?
Те що я бачила погано, а за 50 фунтів я і не хочу ніякого
Весела пiсенька• 13 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Японський можна і самому зробити собі)
я не могу обрезать вокруг это все
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Яке дивне питання, чесно
Люди працюють і хочуть заробляти на своїй кваліфікації, своїми руками і мають право заробляти гарно
Ви можете або робити самостійно або не знецінювати роботу інших
Ну знаєте брати за дві години більше 1000 то якось зажрались)
В першу чергу ніякого комфорту для клієнта
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Кому дорого? Мне нет
В мене є гроші,але мені дорого,розумієте?)
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляНай хоч раз
В Києві теж повно криворуких майстрів розвелося,як щурів
Закусенец• 13 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Який район?
Святошинський
ГендиреХтор• 13 мая 2024
У мене золотий майстер, з мене бере 400 грн, як і до війни, але ми разом вже років 10. Після жопорукого манікюру в Німеччині за 50 євро, то шара.
Полтавська галушка• 13 мая 2024
350 гр, запорожье, мастер работает с акрилом. делаю французский маникюр, довольна

Советничаю тут• 13 мая 2024
Для мене дорого,але справа не в тому, є в мене гроші чи ні( слава богу, є),просто вважаю, що така процедура не може коштувати як прийом лікаря у приватній лікарні.
Знову ж повторюсь,це виключно моя думка.
Слава Українi• 13 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ви рахуєте повну вартість, а не собівартість і дохід
Якщо це так легко, кидайте свою роботу і гребіть 1000 грн за 2години
Слава Українi• 13 мая 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Звісно, манікюр має бути благодійністю, а майстрині мають вбивати своє здоров´я та психіку за дякую.
Це розкіш, а не необхідність
Тому вона має коштувати дорого
dulenok• 13 мая 2024
Харьков...400 с укреплением. Нормальная цена для меня. Везде по городу дороже
Головний кошак• 13 мая 2024
У меня очень кутикула наростает и лопается, и бахромой поднимается.
Омегу, витамины все пропиваю. Руки не мочу лишний раз. Но так было всегда.
Вынуждена каждые две недели делать.
Делаю в салоне, Киев. 400 гигиена.
Дома покрываю эмалью натурального оттенка.
МашМааш• 13 мая 2024
Маникюр и педикюр без покрытия 600, Днепр
Нормальная цена для меня, раз в 2 недели хожу. Но это мастер, который мне и маме моей много лет делает, может ниже нам цену называет немного
Котя_люлю• 13 мая 2024
700грн з покриттям, Київ, планую зняти на літо і не робити більше.
Сундучок с каникулами• 13 мая 2024
Автор, вопрос ваш,ну как бы помягче, странноват и глуповат. В любом городе есть цены от и до. Ну и мастера этих цен тоже разные. Есть надомники, которые берут в разы больше, чем мастер в салоне. Условия разные есть, мастерство разное, пристижность салона, уровень мастера. Моя мастер чемпион Украины по аппаратке, скорость работы, качество, отношение к работе и прочее, не сравнимо со многими, кто ставит такой же прайс. Ну и понятно, что её услуги не стоят 250 за чистку. А в соседнем доме есть маникюрный зал, там чистка стоит 300 гривен. Если цена обоснована и вы видите это обоснование и вам кошелёк позволяет, то можно и 1000 платить за сет, а если нет денег, то можно выбрать лучшее из худших и всё. В общем у нас цены от 250 и до 700 именно за чистку( гигиену) , не считая снятия и покрытия.
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
В мене руки із дупи, навіщо?
Асталависта бэйби• 13 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Це розкіш, а не необхідність
Тому вона має коштувати дорого
Ви майстер?)
Слава Українi• 13 мая 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
В мене руки із дупи, навіщо?
Ви, коли на роботу йдете, заробляти хочете, чи просто ходите за дякую? От і люди також хочуть і мають заробляти на тому, що вміють і якісно роблять+ постійно вчаться, бо зараз просто пиляти нігті не получится, потрібно це робити в трендах, а для цього постійне навчання і вкладення
І ще ж кожна хоче щось новенького, а не 3 лаки, а лаки мають бути якісними і баночка по 200 грн штучка, а їх як мінімум 60 тільки червоних відтінків
Знаю, бо подруга має салон