МУСЯкомарова• 13 мая 2024
Яка пісня застрягла в вас після Євробачення?
У мене це Франція та Велика Британія
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 мая 2024
Ответ для220В
І собаку з Харкова латиш всиновив🥰
Голосувала за нього
Супер, я чесно не знала, от дівчина вище написала і я погуглила)) я на 2 півфіналі за нього 5 голосів відправила і пару у фіналі, бо переважно відправляла за Україну, Хорватію і Швейцарію))
Миловидна леді• 13 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Зачем тащить на концерт 5-летнего ребенка?
Ок, пусть будет 10.
Бавовнятко• 13 мая 2024
Ответ дляГуби з філером
Але ж вийшло круто!
Я зразу в якомусь ступорі була, вже наступного дня передивилася, зрозуміла, що смішно.
220В• 13 мая 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Щойно передивилася, я всі ваші пости полайкала)
Ми однодумці щодо цьогорічного євробачення)
Диви яка я пава!• 13 мая 2024
Франция в плейлисте месяца три уже
Люксембург.
Но и я сама во Франции:)
Люксембург.
Но и я сама во Франции:)
Дівчина заглядєніє• 13 мая 2024
Ещё за несколько недель до Евровидения в моем плейлисте поселились Швейцария и Хорватия. Муж мне бутылку шампанского проспорил, я ещё первые пару раз услышав Немо сказала, что если вытянет вот это все вживую, то это однозначно победитель. Вытянул
Хорватия просто драйвовая))
После этой недели добавились Литва, Испания, Великобритания ( но я к Олли неравнодушна ещё со времён его дуэта с Элтоном Джоном), Ирландия, Финляндия, Бельгия (очень жаль, что не прошли в финал)
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 мая 2024
Ответ для220В
Ну от Швейцарія я вважаю об´єктивно це переможець. Дуже талановитий хлопак, я не могла відійти від думки, що то вживу він на тому крузі крутятся, а не фонограма, я розумію, що там є бєк вокал, але деякі і в статицв співали гірше з бєк вокалом. Хорватія супер круто(я дореч дитячу книгу від нього замовила як сувенір) , але дуже сильна конкуренція була. Наші дівчата прям дуже сильно виступили, просто неймовірно. І Латвія прям супер круто, в мене стійка асоціація класики антиутопії, Понеділок починаєтся в полудень Стугацких і твори Бредбері, Оруэлла, просто за душу чіпляло, але не формат для конкурса
Диви яка я пава!• 13 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Француз. Слушаю теперь и другие его песни.
Исполнителя Stromae не слушали?
Formidable ♥️
220В• 13 мая 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В мене ще особисте зіграло роль)
Діти живуть в Хорватії і в Латвії
Знаючи, які там люди і підтримка України, прям дуже радісно і тепло, що й на конкурсі вони дійсно красунчики! ❤️
Постійно переслуховую, молодці
Діти живуть в Хорватії і в Латвії
Постійно переслуховую, молодці
Диви яка я пава!• 13 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Та ну Вы шо такая нетолерантная, щас тапками закидают
Согласна с Вами.
Это какой то цирк уродов, чесное слово. Финны это ниже плинтуса. Вангую что в следующем году на сцене будут трахаться, надо же удивлять
Согласна с Вами.
Как быстро вы забыли как Тату лизались на сцене с ваших скрепных болот
*В своем глазу бревна не замечая...
220В• 13 мая 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І жарти милі
Не їм після шостої• 13 мая 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
*В своем глазу бревна не замечая...
Ладно Тату. А Леоньтьев и На На в трусах и с тансовщицей, с голой грудью.
Диви яка я пава!• 13 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
#выфсёврете
#небылатаковавсаветскамсаюзе
Диви яка я пава!• 13 мая 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Франция.
Я аж прослезилась под песню. Желала победы исполнителю.
Но сам текст там достаточно слабенький и простой :)
Не їм після шостої• 13 мая 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
#выфсёврете
#небылатаковавсаветскамсаюзе
Не было песни Кончайте у Леоньтьева, Палочка выручалочка у Королевой, и клипа Вавилон Анжелики Варум, который она пытается скрывать, но он есть на ютюб. Ссылку не дам, а то забанят за порнографию.
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 мая 2024
Ответ для220В
В мене ще особисте зіграло роль)
Діти живуть в Хорватії і в Латвії
Постійно переслуховую, молодці
Діти живуть в Хорватії і в Латвії
Постійно переслуховую, молодці
В мене щодо Хорватії також є особисте) Я в Чорногорії живу 7 років, Хорватія просто ван лав, там часто буваю і я що за Лєт 3(мама купила трактора Щ!))) минулого року на рівні як за наших голосувала так і за Марко цього року. Нам після війни, як дізнавалися що ми українці, в хорватських музеях пропонували безкоштовно пройти(в Чорногорії таке було лише в Цетінье), ми щиро дякували як то приємно і потрібно, але пояснювали, що ми не біженці і слава Богу такої потреби не маєм.Але це прям супер круто. Люди наслідки добрі і щирі, що передати не можу словами. Чорногорці також дуже добрі і хороші, але вони трохи як діти, що от супер добрі і хороші(наприклад ці добросусідські відносини, що і ключи можеш залишити і машину у чужому дворі поставити) але вони трохи такі, навіть не знаю як виразитися, не організовані чи що. Про щось конкретне заздалегідь домовитися дуже важко, але от як щось на разі без проблем. І ще хорватська мені більш на українську схожа, вона дуже схожа з чорногорскою(і сербською звісно, там взагалі лише в вимові деяких слів різниця), але ближче значно до української. Я перший раз в 2019 в Хорватію поїхала і ще досить погано мову знала, говорила на міксі української і чорногорскої, то в Дубровніку мене краще розуміли ніж в Чорногорії, ще й дивувалися що я странац(іноземка) мов вимова така хороша, притому в той же час в Чорногорії мене перепитували, що я маю на увазі
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 мая 2024
Ответ для220В
І жарти милі
О так))) але ж як круто на тому диску номер)))
Сереженька 09• 14 мая 2024
Оллі Александер. Слухаю його ще з часів Щоденника Бріджит Джонс. Сподобалися також Франція, Хорватія, Норвегія. Взагалі, на мою думку, було багато гарних пісень.
Нічний дожор• 14 мая 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
*В своем глазу бревна не замечая...
Дякую що причислили мене до скрепних болот. Ви сподіваєтесь що в Україні всі масово підтримують пропаганду Лгбт
Диви яка я пава!• 14 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
И нафига я пошла смотреть #вотэтовотвсё 🤮🤦♀️
Диви яка я пава!• 14 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Я нінащо не сподіваюся
Але якщо вже порівнювати, то наші хоч не кричать #вєвропіодніпіда**си, в той час як в їхній країні їх ненабагато менше і стирчать вони з кожної праски.
Як там було, хто голосніше за всіх кричить ’злодій’?
Нічний дожор• 14 мая 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Я нінащо не сподіваюся
Залишимо оркостан, ми про Євробачення і саме воно з кожним роком все толерантніше. Вже втрачаються межі адекватності.