Дівчата, хто робив таку операцію, чи був у вас набряк і наскільки сильний? Лікар сказав що типу може бути, але сьогодні другий день і мене роздуло з того боку конкретно, аж шкіра виблискує на щоці, так налилася. Ніяких інших тривожних симптомів немає. Ну ще я втомленою почуваюся. Турбує те, що вчора набряк був меньший.
Як у вас взагалі проходив післяопераційний період? Я боялася болю, воно майже не болить. Але от загальний стан і цей набряк лякають