AnnaOst• 14 мая 2024

Набряк після резекції кореня зуба

Дівчата, хто робив таку операцію, чи був у вас набряк і наскільки сильний? Лікар сказав що типу може бути, але сьогодні другий день і мене роздуло з того боку конкретно, аж шкіра виблискує на щоці, так налилася. Ніяких інших тривожних симптомів немає. Ну ще я втомленою почуваюся. Турбує те, що вчора набряк був меньший.
Як у вас взагалі проходив післяопераційний період? Я боялася болю, воно майже не болить. Але от загальний стан і цей набряк лякають
Alex_Kri• 14 мая 2024
После любого хирургического вмешательства пик отека на 3-5 день. Сила отека индивидуальна. Если доктор использовал остеопластические материалы, мембраны - отек будет больше
Басина• 14 мая 2024
Так, звичайно може бути. Старайтесь не спати на стороні, де набряк
автор AnnaOst • 14 мая 2024
Ответ дляAlex_Kri
Дякую
автор AnnaOst • 14 мая 2024
Ответ дляБасина
Дякую. А чимось його можна зменшити? бо купа справ, до людей йти, а я така ’красива’. Я холод прикладаю
Басина• 14 мая 2024
Ответ дляAnnaOst
Серрату спробуйте. З холодом без фанатизму.
timyrkina• 14 мая 2024
набряк до 3 днів може бути, і на 2ий день в мене теж роздуло щоку більше, ніж на 1ий.
100Tanya• 14 мая 2024
Загоювалось та боліло довго, особливо якщо перемерзала, шви зняли тільки через 2 тижні
автор AnnaOst • 14 мая 2024
Ответ для100Tanya
Та мені теж через два тижні знімати. Це мабуть всім так. А у вас хоч проблема вирішилася? Бо ще ж є якийсь відсоток неуспішних операцій