тогдалия• Изменено 14 мая 2024

Як Ви приймаєте важливі складні рішення?

Мучусь над складним рішенням, зважила +- наче прийняла рішення, але не можу його прийняти психологічно, сумніви виникають. Що Вам допомагає в таких випадках?
ЯсноВидящая• 14 мая 2024
Монетка, понятное дело. Еще с института так: если упадет на какой-то бок или на ребро - иду бухать, если в воздухе зависнит - иду на пары.

Аноним ФЕЯ• 14 мая 2024
Перше що приходить на думку - те й правильне рішення. До нього прагне ваше підсвідоме. Як почнете себе вмовляти та переконувати, буде конфлікт з підсвідомим, що загрожує неврозом потім.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 мая 2024
1) представьте картинку, если вас туда затягивает- ваше.
2) попросите ответ во сне
Бамбарбия! Кергуду.• 14 мая 2024
просто надо решаться. Подумали, нашли лучшее решение и вперед.
Танцепесенная• 14 мая 2024
На емоціях, коли охолону то й сиджу рівно до іншого стимулу
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Два варіанти в голові весь час, не знаю як визначити, що перше.
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Проблема в тому, що невідомо, що краще. Не поміряти і не зважити ніяк.
tarveldy• 14 мая 2024
Характер допомагає, вибираю найгірши наслідки і думаю чи переживу це, якщо так то гоу
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Обидва варіанти травматичні. Перший важкий фізично і врезультаті створює проблеми з психікою і здоров´ям(в тому числі моїх дітей), другий всім краще фізично , мені буде погано морально.

миссДавеча• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
Напишіть конкретно між чим Ви вибираєте, Вас все одно тут ніхто не знає
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ длямиссДавеча
Попередню тему закрили через срач, краще не буду писати конкретно, люди не готові обговорювати такі питання зараз(
миссДавеча• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
Аборт чи що? Якщо так, то робіть то що Ви хочете. Всім не догодиш.
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ длямиссДавеча
Ні, слава Богу, тут я б не думала. Виїзд закордон.
миссДавеча• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
Краще майбутнє в дітей буде за кордоном. В Європі є хоч якась стабільність.
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ длямиссДавеча
Є плюси і мінуси. Освіта в Україні більш сильна, але спокійніше закордоном, це так.
Бамбарбия! Кергуду.• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
оно всегда неизвестно, но если выбор надо сделать то надо решаться
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую! Я налаштовую себе, що не трагедія , але для мене це трагедія як не крути.
Мастер Класс• 14 мая 2024
Самый тяжёлый выбор был выезжать из оккупации, оставляя всё целым и невредимым или оставаться и жить с оккупантами.
После это решения, думаю , что все остальные блекнут в сложности .
Гарантую неперелевки• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
второй.. морально можно медикаментами поддержать себя

автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
В мене лежить прописаний і куплений антидепресант..
АгатаХристя• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
Почему то так и подумала. Как я приняла решение такое - решила поехать и попробовать/посмотреть. Всегда можно вернуться в случае чего (слава Богу мне есть куда, хотя и прифронтовой город + вариант вернуться в Украину, но на ЗУ, а не домой)...так и решила. Сейчас чуть больше года за границей, пока полет нормальный
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляАгатаХристя
Я не боюся складнощів слава Богу, мені важко їхати від чоловіка, розєднувати сім´ю.
АгатаХристя• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
А, ну в этом плане мне проще, я разошлась с бм ещё до начала войны.

А где вы живёте, может всей семьёй переехать по Украине в более спокойное место?
МадамОхмури• 14 мая 2024
Помогает принять решение - ответственность. Ответственность за любое принятое вами решение. Пока вы сидите на выборе между двумя стульями, вы не в состоянии взять ответственность за то или иное решение.
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
Де накопати необхідної відповідальності? Ви праві, звісно.
Море_море_я_скучаю• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
чоловіка б не кинула, але я живу на зу, як би прифронтовий дітей в любому випадку спасала.
МадамОхмури• 14 мая 2024
Принимать решение в разрезе ’я’. Как мне будет хорошо, удобно, выгодно, в чём я выиграю, здесь и вопросы безопасности и свободы выбора. Где хорошо и безопасно вам, будет хорошо и тем, за кого вы несёте ответственность.
автор тогдалия • 14 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
Дякую за відповідь!
Мастер Класс• 14 мая 2024
Ответ длятогдалия
Если хороший муж - не едьте.
Езжайте на ЗУ, чтоб была возможность видеться с мужем и поддерживать отношения.
Tammy21• 14 мая 2024
Не знаю наскільки вам буде актуально, але дуже рекомендую придивитися на кілька методів прийняття управлінських рішень (загугліть, спробуйте різні). Мені це дуже допомогає вимикати емоції та дивитися на ситуацію ніби зі сторони, дистанціюватися. І обов´язково виписуйте! Ніяких ’я подумала’.