Забрызжу ядом• 16 мая 2024
Дівчатка, може хтось має перевірений рецепт Творожних кульок
Я може не дуже правильно їх називаю.
Бабуся в дитинстві мені готувала. Присипала цукровою пудрою.
Але рецепту немає.
Поділіться будь ласка рецептом)
Але рецепту немає.
Поділіться будь ласка рецептом)
Копуша• 16 мая 2024
бляха, до чого життя довело, прочитала ’тривожних кульок’ і прийшла дізнатися що то є таке
Краля-Галя• 16 мая 2024
Делала не раз, все легко и просто , единственное , что не бросайте жарить сразу все шарики , чтобы у них было место увеличиться в размере , а то я сразу все бросила и им некуда было расти , тесно было 😂
Забрызжу ядом
• 16 мая 2024
Ответ дляКраля-Галя
Дуже дякую!
Завтра буду готувати)
Щось спогади з дитинства накривають
Завтра буду готувати)
Щось спогади з дитинства накривають
Забрызжу ядом
• 16 мая 2024
Ответ дляКопуша
Я днями також щось не те дочула - мозок через цю кляту війну іншого вже не бачить.