Захекалася читать• 17 мая 2024
Допоможіть, фото не для брезгливих. В їжі гадость.
Дівчата, побачила в готовому пюре таку гидоту. Картопля молода, при приготуванні додавала ще приправу Кухарик (польська) та масло.
Побачила вже в готовому пюре цю гидоту, розмір трошки менше 1 см. Розчавила її, а вона всередині кислотно салатовлго кольору ( фото не передає).
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Та я в шоці була, дітям їсти накладала. Спочатку подумала, що це спеція якась. Але дістала, побачила що лічинка. Розчавила, а вона салатова.
Саме цей кислотний колір спантеличив. Дитина алергик, попросила добавку пюре.
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
Яка різниця? Вона зварилася і мертва.
Та теж так думаю, але дитина алергік. Переживаю
Чавонадо• 17 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Не переживайте.
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Ответ дляЩось не спиться
Лічинка. Мабуть з приправи
Теж так думаю, перетрусила вже ту приправу то нормальна.можливо лічинка зафарбувадася від тієї приправи.
Чавонадо• 17 мая 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Отой зелений колір мене переконує, що комаха наїлася картоплі:)
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Но я бы есть не стала
Та вже пізно побачила. Першу порцію діти з´їли.
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
Картопля була нормальна. Колір не зелений, а кислотно салатовий. Фото не передає.
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Якась тіпа моль, не отруйне
Дякую.
Погуглила, схоже на дівчинку молі.
Захекалася читать
• 17 мая 2024
Ответ дляКапризуля
якої молі, ця ’лічінка’ завдовжки 2-3 см
’Моя’ лічинка до 1 см
Капризуля• 17 мая 2024
це або пупарій мухи або лялечка великого метелика (сірий такий з кружечками на крильцях, але там величина 2-3 см має бути)