Попадалочка• 17 мая 2024
Вы моете мусорное ведро?
Зачем? Пакетика же достаточно.
Краля-Галя• 17 мая 2024
Я плохая хозяйка, поэтому мою в крайнем случае, если прям протекло на столько, что нужно мыть. Хочу себе заботливую жену, которая будет поддерживать очаг в доме и мыть ведро чаще, чем я
УжеВотДа• 17 мая 2024
Час від часу так. Десь раз два на місяць, чи кришка забрудниться чи щось в шарніри попаде. +кішка вдома, то зверху трохи шерсті налипає
Сарафанное радио• 17 мая 2024
Коли протікає. Але я на дно кладу паперовий рушник, і трохи деревного наповнювача для котячого туалету.
Мастер Класс• 17 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
А наповнювач навіщо?
мимАпроходила• 17 мая 2024
Мию. Хоч пакет для сміття всередині,але часто запахи просочуються і відро пахне. Не завжди,але буває. Мені не важко помити.
Сарафанное радио• 17 мая 2024
Ответ дляМастер Класс
А наповнювач навіщо?
Неприємні запахи прибирає якщо що. І вологу якщо протікає теж.
Мастер Класс• 17 мая 2024
Ответ дляСарафанное радио
Зрозуміла, треба буде спробувати теж, дякую за ідею
Просто болталка• 17 мая 2024
На кухне у нас нет мусорного ведра. Для мусора мы используем пакеты из супермаркета. В туалете есть бачок для мусора, в который я ставлю маленький пакет и выбрасываю туда использованные гигиенические прокладки
Сарафанное радио• 17 мая 2024
Ответ дляМастер Класс
Да на здоров´я. Це я десь вичитала. Спробуйте
Жинси на дитину• 17 мая 2024
Ответ дляАnnеt
Странный. Я бы лучше поговорила о тех, кто пакеты с мусором выставляет за дверь в подъезде. Вот где загадка для меня - зачем и как только совесть позволяет?
В нас на поверсі 4 квартири з 5 періодично виставляють. Нічого нікому не заважає. Вони ж не стоять годинами і пакети завʼязані. А одна сусідка ще у себе біля квартири на маленькій табуретці збирає власні банки для окопних свічок.
Черговий по кухні• 17 мая 2024
Мою когда пакет протекает.
А так зачем его мыть, в нем же пакет внутри.
Масяня Я• 17 мая 2024
Ответ дляПросто болталка
А пакетом Ви як користуєтеся? В відро його не кладете? І в мене ще одне виникло питання: Ви кожен день ходите в супермаркет і купуєте пакет? Просто, ми щодня сміття виносимо, а буває, що і двічі, то ж пакетів йде багато.
Стефанія• 17 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
Зачем покупать пакет в супермаркете? Купите себе обычные мусорные мешки
дожену і ощасливлю• 17 мая 2024
Перестали пользоваться ведром.
Просто мусорный пакет. Выносим каждый день
Попадалочка
• 17 мая 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тема из той же серии, с мылом письку мыть или без мыла
Шампунькой. Там же волоса.