18 мая в 10:28

Ну что девочки, ваши мужья с сегодня водят машину, гуляют?

Напишите как будут жить ваши мужчины с 18 мая.
Военный, бронь, переписал все и сидит на удалёнке, уволился и будет дома пока и не вылазить а жена содержать будет.
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 700
Не будет прятаться,он на учете
Будь что будет, прятаться не б
Все что мог переписал на родню
Будет пока дома сидеть, не шас
klaraneill 18 мая в 10:46
Ответ дляГубка Боб
Господи, когда закончится война, интересно о чем вы срачные темы придумывать будете?
ну как же, все вернется на круги своя, политика, свекрухи, мовосрачи) можно подумать до войны срачей не было))
Alianna88 18 мая в 10:46
Ответ дляТишком_нишком
Нема за що вмирати, хочте біжіть на нуль
Та звісно нема за що, хай сидить вас пупсік дома, потім подивиться порно як вас рашисти гвалтують в ваших дітей
Svitlana7 18 мая в 10:46
Ответ дляНаивная Хо
У меня муж таксистом работает. Единственный кормилец в семье. Будет работать, выхода другого нет
Ви не плануєте шукати роботу? Не дай боже заберуть...
Босота 18 мая в 10:46
Удалено администрацией...
Босота 18 мая в 10:46
Удалено администрацией...
Кошкина мать 18 мая в 10:47
Ответ дляsahkana
я з цеї тіси ржу ужасно.30 чоловік потопилися.за такі бабки дешевше і простіше вдома вздьорнутись.навіщо так мучится перед смертю та ще і платить за це?)
А ви жінка? Воюєте? Вони за бабки думали вижити і жити, хоч шанс був. А от на війні, то квиток в один кінець. Я так надіялась, що буде в новому законі демобілізація, а тут бац, немає. Значить будуть воювати або до смерті або до каліцтва без шансів, бубочка казав воювати будуть всі, так і буде
Bransoletka 18 мая в 10:48
Поїхав працювати на вантажному авто, ФОП, броні немає. Але багато знайомих сьогодні не виїхали
15 2
Svitlana7 18 мая в 10:48
Ответ дляklaraneill
ну как же, все вернется на круги своя, политика, свекрухи, мовосрачи) можно подумать до войны срачей не было))
Надіюсь після війни будуть язикосрачі) о, вже й темка для срачу😁
Alianna88 18 мая в 10:49
Ответ для Кошкина мать
А ви жінка? Воюєте? Вони за бабки думали вижити і жити, хоч шанс був. А от на війні, то квиток в один кінець. Я так надіялась, що буде в новому законі демобілізація, а тут бац, немає. Значить будуть воювати або до смерті або до каліцтва без шансів, бубочка казав воювати будуть всі, так і буде
А оті шо в з віконт вистрибують, шо собі думали? Мабуть хотіли відсидітись до кінця війни, але 2-3 тижні затягнулись і у них поїхала кукуха? Головне що вмер не за землю олігархів, так?
19 2 2
klaraneill 18 мая в 10:50
Ответ для Кошкина мать
А ви жінка? Воюєте? Вони за бабки думали вижити і жити, хоч шанс був. А от на війні, то квиток в один кінець. Я так надіялась, що буде в новому законі демобілізація, а тут бац, немає. Значить будуть воювати або до смерті або до каліцтва без шансів, бубочка казав воювати будуть всі, так і буде
не тратьте на нее время, это местный бот на зп
13 3
Юля Неюля 18 мая в 10:50
Ответ дляМамина корзиночка
Продолжает жить обычной жизнью. Данные обновил зимой. На работу ходит, за рулём ездит, пару раз выезжал за границу пригонял авто для ЗСУ. Да, режим ожидания меня изматывает, но выхода просто нет.
Сейчас нужно снова обновить данные
Bransoletka 18 мая в 10:51
Ответ дляklaraneill
ну как же, все вернется на круги своя, политика, свекрухи, мовосрачи) можно подумать до войны срачей не было))
Заморожена курка і коханка, скільки см по устілці, що готувати на Новий рік і т.д. Ех, сумую...
Горськ 18 мая в 10:51
Може буде машин меньше в місті,бо нема де припаркуватися
Кошкина мать 18 мая в 10:52
Ответ дляAlianna88
А оті шо в з віконт вистрибують, шо собі думали? Мабуть хотіли відсидітись до кінця війни, але 2-3 тижні затягнулись і у них поїхала кукуха? Головне що вмер не за землю олігархів, так?
Скільки таких, що з вікна вийшли? А скількох привезли 200? Як думаєте, втративши два ока, руку і ногу на війні, і отримувати 730 грн норм? Так і має бути?
D_A_V 18 мая в 10:53
Ответ дляsahkana
я з цеї тіси ржу ужасно.30 чоловік потопилися.за такі бабки дешевше і простіше вдома вздьорнутись.навіщо так мучится перед смертю та ще і платить за це?)
это нам показывают что выловили трупы- может в них тоже в воздух предупредительными с очереди стреляли
24 4
Татьяна-57fb 18 мая в 10:53
Ответ дляТишком_нишком
Одесса, жопа, 7 км штурмовать будут, по городу целая рота тцк с ментами их бы на войну
Удалено администрацией...
Oksiz 18 мая в 10:54
Так?
18 3
Дева Мария 18 мая в 10:54
Ответ дляНаивная Хо
У меня муж таксистом работает. Единственный кормилец в семье. Будет работать, выхода другого нет
Ехала на днях с женщиной таксисткой , очень интересно .
Paolla 18 мая в 10:56
Ответ дляГубка Боб
Господи, когда закончится война, интересно о чем вы срачные темы придумывать будете?
А ви вже не пам´ятаєте, які були теми до війни? Коли ж вже повернуться ті часи, коли ми будемо обговорювати свекрух, папаламщіков, довжину устілки, подорожі... Здається, що такого вже ніколи не буде
10 10 3
Alianna88 18 мая в 10:56
Ответ для Кошкина мать
Скільки таких, що з вікна вийшли? А скількох привезли 200? Як думаєте, втративши два ока, руку і ногу на війні, і отримувати 730 грн норм? Так і має бути?
Ні, так не має бути з людьми що воювали!!! І мого родича 200 привезли минуло літа, тож не зовсім я далека від цієї війни.
За скалічених ми, як суспільство, маємо вступитись, писати петиції про збільшення суми допомоги, працювати, платити податки, а не залягти на дно або дати дьору.
Мені дуже болить, коли знайомі з міста у якому війни не було виїхали цілим кланом в Німеччину на соцвиплати, радіють дармовим операціям і подорожують, а військові ранені тут у жахливих умовах і на 3 копійки. Але кожному своя дупа ближча, це основна проблема нашого суспільства
20 15 5
еліт 18 мая в 10:57
Ответ дляМоська-слон
А що конкретно від учора змінилось?
Якщо до 18.05 не знали то навіщо воно вам
10 2
Кошкина мать 18 мая в 10:57
Ответ дляAlianna88
Ні, так не має бути з людьми що воювали!!! І мого родича 200 привезли минуло літа, тож не зовсім я далека від цієї війни.
За скалічених ми, як суспільство, маємо вступитись, писати петиції про збільшення суми допомоги, працювати, платити податки, а не залягти на дно або дати дьору.
Мені дуже болить, коли знайомі з міста у якому війни не було виїхали цілим кланом в Німеччину на соцвиплати, радіють дармовим операціям і подорожують, а військові ранені тут у жахливих умовах і на 3 копійки. Але кожному своя дупа ближча, це основна проблема нашого суспільства
А вам чия ближча? Чужа? То ви зараз не з м´ягкого дивану пишете, а з окопах? Я так розумію? Ви скільки петицій створили? Може на пікети виходили, щоб оплату підняли, чи ви хочете все чужими руками?
23 7
Brita 18 мая в 10:58
Ответ дляБосота
Удалено администрацией...
Простите конечно, но юмор у вас дебильный.
Pink Swan 18 мая в 10:58
Едем семьей в ТЦ сегодня, дома сидеть не будет пока, но и в ТЦК не собирается. Будем штрафы платить, криминальную ответственность за отказ от ВЛК убрали слава богу.
12 4 2
Jimson 18 мая в 10:59
Ответ для Кошкина мать
А ви жінка? Воюєте? Вони за бабки думали вижити і жити, хоч шанс був. А от на війні, то квиток в один кінець. Я так надіялась, що буде в новому законі демобілізація, а тут бац, немає. Значить будуть воювати або до смерті або до каліцтва без шансів, бубочка казав воювати будуть всі, так і буде
Давайте мислити оптимістичніше, після взяття Іркутська повинні бути якісь поблажки. Володимир Олександрович дуже добра людина і напевно віддячить військовим за скоєний ними подвиг.
7 6 1
Кошкина мать 18 мая в 11:00
Ответ дляJimson
Давайте мислити оптимістичніше, після взяття Іркутська повинні бути якісь поблажки. Володимир Олександрович дуже добра людина і напевно віддячить військовим за скоєний ними подвиг.
Віддячить в повній мірі, он вже знайомому віддячив 7 років дав, бо наказ командира дибіла не виконав
Yamarisha 18 мая в 11:01
Ответ дляAlianna88
Ні, так не має бути з людьми що воювали!!! І мого родича 200 привезли минуло літа, тож не зовсім я далека від цієї війни.
За скалічених ми, як суспільство, маємо вступитись, писати петиції про збільшення суми допомоги, працювати, платити податки, а не залягти на дно або дати дьору.
Мені дуже болить, коли знайомі з міста у якому війни не було виїхали цілим кланом в Німеччину на соцвиплати, радіють дармовим операціям і подорожують, а військові ранені тут у жахливих умовах і на 3 копійки. Але кожному своя дупа ближча, це основна проблема нашого суспільства
Тобто треба було, щоб ті сімʼї не виїхали, а теж були поранені і на 3х копійках? Чи що вам болить? Якби не виїхали, то поранених краще б лікували чи що?
19 11
begovelik 18 мая в 11:03
Ответ дляAlianna88
Ні, так не має бути з людьми що воювали!!! І мого родича 200 привезли минуло літа, тож не зовсім я далека від цієї війни.
За скалічених ми, як суспільство, маємо вступитись, писати петиції про збільшення суми допомоги, працювати, платити податки, а не залягти на дно або дати дьору.
Мені дуже болить, коли знайомі з міста у якому війни не було виїхали цілим кланом в Німеччину на соцвиплати, радіють дармовим операціям і подорожують, а військові ранені тут у жахливих умовах і на 3 копійки. Але кожному своя дупа ближча, це основна проблема нашого суспільства
Удалено администрацией...
Alianna88 18 мая в 11:04
Ответ дляYamarisha
Тобто треба було, щоб ті сімʼї не виїхали, а теж були поранені і на 3х копійках? Чи що вам болить? Якби не виїхали, то поранених краще б лікували чи що?
А хто по вашому має піднімати економіку, про яку тут кричать, платити податки? Самі ж військові зі своєї зп?
15 4 4
Кошкина мать 18 мая в 11:05
Ответ дляYamarisha
Тобто треба було, щоб ті сімʼї не виїхали, а теж були поранені і на 3х копійках? Чи що вам болить? Якби не виїхали, то поранених краще б лікували чи що?
Знаєте, я раніше теж була за мобілізацію, бо надіялась, що тоді мого чоловіка демобілізують, але тепер я думку свою змінила, бо не хочу, щоб хтось так само чекав і розумів, що чудес не буває, і здоровим мій чоловік, якому 29 років вже ніколи не повернеться і ніколи не буде мати норм сну і т.д. Після закінчення війни ми всі жахнемось, що замість рідних людей прийшли скалічені, втомлені і зовсім інші люди