Працівниця року• 02 июня 2024

Думаю нет но спрошу, одолжили б вы

Есть знакомые,не друзья ,а просто знакомые .Просят одолжить на полгода 5тыс у.е
на покупку машины для работы ( вторая).Машина оформляется на меня , возврат с процентами.
Машина эта точно нам не надо ,ей лет 20 :(. Деньги не все что есть ,но считай половина того что есть.СтОит ли ?
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я одолжила 8
Віддали чи не пожалкували ?
Можна дізнатись кому?
Замулена ріка• 02 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я одолжила 8
Возвращают?
Moon shine• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Муж не обещал ,сказал подумает.
Муж не дуже розумний. Якщосказав- подумає ..значить гроші є. А це знати знайомим зовсім непотрі.ібно. і якщо ви не дасте- наживете ворогів. А коли нема- ти для всіх хороший. Що з вас азяти як нема?
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляMoon shine
У вас має бути завжди заготовлена відповідь для усіх- грошей нема. Тим більше ви купили кварттру. Я би не задумуючись сказала, що витрачено усе під ноль, навіть самі залізли в борги.аби на майбутнє не питали.
Дякую дуже.
ПотеряласЯ Я...• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Віддали чи не пожалкували ?
Можна дізнатись кому?
Коллегам. Пока не жалею, надеюсь так и будет
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляКапитошечка
это чревато обидками
Ми зустрічаємось іноді в компанії.
ПотеряласЯ Я...• 02 июня 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Возвращают?
Всего пару дней прошло.
Moon shine• 02 июня 2024
Ответ дляКапитошечка
это чревато обидками
Саме так. Тому золота відпоаідь- грошей нема! Все витрачено.
Ромашкинная• 02 июня 2024
Мій чоловік 1000 євро, що давав на 2 дні, вже три роки чекає) я б і не дала ніколи. Особливо половину того, що є. Особливо чужим. Особливо в війну. А у Вас всього лише 10 000...про що там особливо думати. Дала б лише близьким. На термінову операцію, наприклад. Подарувала б. А позичати - точно ні. 90%, що просто не віддадуть і все
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляMoon shine
Дякую ще раз.
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Дівчата ,дякую всім .
Moon shine• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Дякую дуже.
Вчіть чоловіка.аби менший мав язик. Про гроші мовчать. Про них мають щнати тільки ви обоє і боронь Боже позичати. Ще й зараз. Заразтакі складні часи, що відповідь нема грошей - не викличе підозр. А от розказувати що вони у вас є, бо ви подумаєте, зовсім не варто.
Кумедна• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Просто спросили
Просто спросили, но оформляется на вас?))
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляКумедна
Да ,при расчете через полгода типа на них потом.
Кумедна• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Пахнет подставой
Зайченя• 02 июня 2024
Позичали на місяць куму, 10к. Люди, що ви сидите на тих грошах. Вони повинні працювати. Та й людей виручили. Нам вони також колись допомогли, коли ми квартиру купували. Доречі, зараз вони машину на нас по докам робили, а тоді на квартиру нам без розписки дали.
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Воно наче так.Але саме те що це машина і те що ми з ними так собі - мене насторожує.Машина може поламатися ( бо стара ) , можна розбити її ,може щось піти не так .
І тоді навіщо мені воно це .
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Це куми .і мабуть дружите.Так ?
Зайченя• 02 июня 2024
Це про ступінь довіри. Мені куми рідними стали, багато разом пройшли.
Зайченя• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Це куми .і мабуть дружите.Так ?
та вже років 25
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Ці знайомі коли дізнались що ми купили квартиру ,позаздрили .Неприємно було.
Зайченя• 02 июня 2024
якщо ви не впевнені, не позичайте, щоб не шкодувати потім і не витрачати сили і нерви
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Дякую так.
Стрекозей• 02 июня 2024
Ні.
Чому вони в банк не звернуться?
Чтооооооооооо?• 02 июня 2024
Как просто знакомые знают, что у вас можно взять в долг такую сумму?
Чтооооооооооо?• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
І тоді навіщо мені воно це .
Ви все правильно розмірковуєте.
Я б не довіряла.
Оновлена версія• 02 июня 2024
Знайомим ні точно таку суму. Близьким друзям позичала(500-2000 евро), віддали вчасно, але я там впевнена в них була. Знайомим позичала в районі 50-100 евро, віддавали, але я тоді була налаштовпна як не віддадуть то і пес з ними. Таку суму як у вас просять точно ні. Розписки нічого не варті, мій чоловік, на той час хлопець ще в в 2013 році позичив знайомому 12000 грн, є розписка, був суд, в 2015 році, в його користь і нічого не було, ніхто тим не займався і нічого не повернув
автор Працівниця року • 02 июня 2024
Ответ дляОновлена версія
Дякую за розповідь,жаль.
Я тут завжди теми читаю про борг то скільки випадків бачу ,що люди просто є ненадійні ,а є багато підлих просто.
Оновлена версія• 02 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Дякую за розповідь,жаль.
Ну от правильно пишуть, що треба позичати ту сумку, яку ви можете просто пр@срати, я вибачаюсь, тобто просто віддати. Аби то близькі друзі чи родичи тут я к повезе, в більшості випадків все добре, з знайомими реально як пощастить і статистика показує, що потім просто вибивати по крихтам будете, якщо пощастить. Це не малі гроші, просто відмовити і все. Може то дійсно дуже хороші і порядні люди, але це не малі гроші і я би не стала так ризикувати. 50-100 евро без проблем, таку суму точно ні
МинерАлочка• 02 июня 2024
А чого це вони в курсі що у вас є така сума коштів? До мене наприклад не прийдуть таку суму позичати, бо я не розповідаю усім про свої заначки.