Творческий типаж• 19 мая 2024

Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка

Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка. Можете запитати будь-що і забросати мене тапками
Соседушка• 19 мая 2024
А вона знала, що він одружений?

автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы хотели увидеть, что у нее грудь больше и она красивее или просто волосы ей повыдирали))
Просто порозмовляти і зрозуміти, чим вона краща за мене. Бо фото іі я вже і так бачила. Нема там ані грудей, ані краси)
D_A_V• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Я чесно кажучи запропонувала їй жити утрьох, бо навіщо щось прятаться, адже чоловік спить з обома, а мы це йому дозволяємо обидві. Бо обидві з низкою самооцінкою та відсутністю поваги до себе
тоді він вам буде з третьою зраджувати
Я на хвилинку• 19 мая 2024
Ответ дляРву и мечу
Тогда о чём тема?
згадалась мамина сусідка))))
- йой, Варварко, моя наталя так бідує, так бідує....
- А чого бідує, Ганусько? Та ж ти з Ясем помагаєте, діти весь час у вас, чоловік на роботі, вона собі дома....
- Йой, Варварко, не питайте
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
что-то ж етсь.. анальный секс или хорошо готовит)
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Пришлось отпаивать ее коньяком, началась настоящая истерика
Чого це вона? Чим закінчилось?
Сонечко• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Дуже довго розповідати.
Девочки, питайте, але розповідати не буду, бо довго...
Благоуханочка• 19 мая 2024
график согласовывали?))
ТайТаке• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Я ініціювала, хотіла подивитися у очі тій, хто може піти на роль ще однієї у любовному трикутнику
Ну і?
Давайте, а вы шо а она шо . Кароч. Подробно

Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Та які вже груди і краса у 48... хоч доглянута? Повніша/худіша?
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Що Ви про неї думаєте? Розкажіть у деталях.
Ви порівнювали її із собою?
Звісно порівнювала. Спочатку я іі ненавиділа, бажала ій зла, а потім мені іі навіть стало жаль. Вона нещасна жінки, як і я. Бо нормальна жінка ніколи не буде терпіти те, що чоловік вночі спить з жінкою, а вдень намагається якось зустрітися із коханкою. До речі себе також не вважаю нормальною, іноді ненавиджу за те, що не можу вийти з любовного трикутника
вАлнуюся сильнА• 19 мая 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Не верю.
Вы б сразу после встречи прибежали рассказать, а тут прям сутки выжидала?)))
Да прям. Пока сама переварила, напилась, плакала наверняка.... пока подругам рассказала... а оно из головы же не уходит, теперь и нам рассказывает.

Автор, ну и что? Ждём подробности. И кобель ваш что?
Благоуханочка• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
а що заважає вийти? не знаєте де вихід?
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Залежите фінансово? Скільки років у шлюбі? Спільні діти є?
Сонечко• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Принт то хоч того вартий?
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляМульйонерша
А вона шо?
Дуже проти. Каже, що секс утрьох ій не подобається). Я кажу, так а яка різниця, ми ж по факту живемо втрьох.
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляСоседушка
А вона знала, що він одружений?
Авжеж
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я Вас здивую, але я дуже добре готую і заборон у сексі у нас немає
Соседушка• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Та справа не в тому, яка ви класна і краща за неї. Вона про себе такої ж думки. Чоловік юну фею не шукав, цікаво чому? І сам не фей вже, напевно)

автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляСонечко
Що конкретно хочете почути? Я розповім. Насправді це дико боляче
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА

Ви праві
Рубаю олівлє• 19 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Чого це вона? Чим закінчилось?
Перенервничала. Думала, что я старая больная женщина, а оказалось, что это немного не так. В общем, быть обманутой крайне неприятно
Сонечко• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Вам на початку теми питань накидали ж
Нащо дублювати?

Так, боляче. А Ви ту рану берете же й сіллю посипаєте і розколупуєте.
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляБлагоуханочка
а що заважає вийти? не знаєте де вихід?
Страх самотності. Я добре заробляю, фінансово незалежна, є купа комплексів. Але на треба мене жаліти
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Фінансово незалежна, діти є.
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляСонечко
Принт то хоч того вартий?
А хто його знає. Кожному свій принц. Мы прожили багато років, все було норм. Але зараз я починаю думати, що це була лише ілюзія ідеальної родини
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляСоседушка
І сам не юний. Самій цікаво,що він шукає. Питала причини пошуків на стороні- мовчить
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляСонечко
Вам на початку теми питань накидали ж
Нащо дублювати?

Я на всі питання вже відповіла
Мульйонерша• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Відмазка. Вона просто не хоче йому жерти готувати і труси його прати
Викасикрет• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ні. Вік вже не той. Мені 40, їй 48
Ваши темы были ж уже на советчице )