Творческий типаж• 19 мая 2024
Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка
Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка. Можете запитати будь-що і забросати мене тапками
Дева Мария• 19 мая 2024
Ответ дляГравіцапа
можливо ви не знаєте, від чого відмовляєтесь)
Вы не различаете двух понятий . Искать и отказываться . Я не ищу, все само ко мне придет и не отказываюсь от того , что прибыло 😆😆😆
Капуста Маша• 19 мая 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так хай спердаляє ваш чоловік до емоцій,раз не хоче з вами ділити побут і нерви. Віддайте його її , хай вона ворить йому борщі, а ви поживіть для себе,а не діда в старості доглядати,у вас є діти,у вас є гроші, друзі. Ви незалежна від чоловіка. А секс ви собі і так знайдете ще і на 10років молодшого) повірте це такий кайф бути одній, ніхто нерви не робить, тупих речей і справ не воротить, кажу як та що в 30 розлучилась . Півтора роки побула в кайфі а потім знов у відносини бо на жаль я залежна фінансово з групою.
Вы ж свой опыт пишите, но не у всез так. Для меня, например, совершенно не кайф быть одной. Вы в 30 развелись, вся жизнь впереди, некоторые ещё и не были в браке до этого времени . В 40+ совсем другая история, найти себе нового человека для жизни очень сложно. А секс с молодыми, который вы предлагаете, ну на короткий период возможно, но хочется де совсем другого
В кого тако було• 19 мая 2024
Ответ дляМульйонерша
Графік відвідувань узгоджували?
да, не , пригласила стать второй женой.)
Гравіцапа• 19 мая 2024
Ответ дляДева Мария
ага, я взагалі нічого не розумію)))
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляШопингмонстр
Він багатий? Чи чого ви обидні в нього вцепилис))
Та ні. Я з ним вже багато років, і горе і радість- все разом. А вона- не знаю. Мабуть хоче бути щасливою
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Да нервы у неё не меньше ваших.
Чому так вважаєте? Вона вела себе досить спокійно на зустрічі. Не думаю, що вона переживає
Борода• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Просто порозмовляти і зрозуміти, чим вона краща за мене. Бо фото іі я вже і так бачила. Нема там ані грудей, ані краси)
так может обалденный минет с проглотом есть и анальчик феерический. любовниц обычно заводят для секса, говорить с ними это не первая опция
Роздратована шкіра• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ні)
Ну шо ж ви так? Треба було їй коси потягати- зробити синє око та скуйовджене волосся
тю, сказали б, що заразите її СНІДОм
капець, любовниць треба тролити - падальщиці
тю, сказали б, що заразите її СНІДОм
Роздратована шкіра• 19 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
скільки йому років?
Боже, яка різниця. Але жінка може крєпко любовниці попити крові. Маєте час та натхнення. Нафіга з нею дружити, треба так, щоб їй страшно було з дому вийти
знаєте, як в школі - візьміть подружок для підтримки і куркою її, куркою, фарбою на дверях - курва драна
на роботі її ославити. Можна на її ім´я замовити величезного пісюна доставкою без упаковки, щоб всі бачили
та ну варіантів безліч цієї пригоди. До мене так одна рипалась, то я вишла її стрічати з чайником кипятку
правда не заміжня була, але я їй та хлопцю своєму крові попила. До сих пір мене мабуть згадують
Ну шо не так?• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Дуже довго розповідати.
а нащо тема, якщо ви нічого не хочете розповідати
Кукарачка• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Віддайте його їй, тепер її черга!
А ви побудете коханкою - вам емоції, їй побут
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
Питайте, я відповім. Все норм
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляКукарачка
Віддайте його їй, тепер її черга!
Не думаю, що ій потрібен з ним побут
Кукарачка• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Не думаю, що ій потрібен з ним побут
Якщо ви так вирішите, то піде з речами або до неї , або окремо поживе
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
У Вас і нік в тему). Ви жінка- вогонь!
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Гріх і відсутність совісті
А як з ним жити , лягати в ліжко, коли знаєш про все!?
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Звичайна жінка, норм для цього віку.
Ну то Ви гарніша точно, все таки 8 років різниці. І що тому кобелю треба було
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Перенервничала. Думала, что я старая больная женщина, а оказалось, что это немного не так. В общем, быть обманутой крайне неприятно
А що це змінює яка коханка!?
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Стратегіі нема. Просто давно хотіла зустрітися
Навіщо? З якою метою?
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Фінансово незалежна, діти є.
О, то нашо він Вам треба? Гоніть в шию
Рубаю олівлє• 19 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
А що це змінює яка коханка!?
Я не знаю,что меняет знание ’яка коханка’,но узнать какая жена,бывает крайне неприятно, особенно когда информация совершенно не совпадает с тем,что наплел тебе любимый
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Та який це ’любімий’)!?
Якщо дружині бреше, то коханці тим паче, близькість менша
Первоклашка Я• 19 мая 2024
Ответ дляОколовита
він погодився на розлучення? а зараз не хоче до вас вернутись?
Розлучення взагалі ініціювала його сестра
, не питайте чого вона вмішалась , я йому просто дала з ноги по яйцях за куму) я розлучатися не хотіла,куди мені було з малою.дитиною але навернути так сказати на путь істинний) я не бойова , молодша нього на 7 років, 50 кг ваги ,160 ростом він 90кг ,170 .
просто мені довелося себе захищати за всі приниження. Всі друзі сказали що правильно зробила, а їм обідила бубочку. Боже та там Санта Барбара була. Але нерви мені потріпали знатно)
Первоклашка Я• 19 мая 2024
Ответ дляОколовита
Так що , з ініціативи сестри подав на розлучення) бо питала це точно Твоє рішення? Ні, я з сестрою порадився.
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Навіщо? З якою метою?
Чоловік каже, що відносин давно немає, що він любить тільки мене, але я відчуваю, що продовжує зраджувати, тому зустрілась з нею, щоб зрозуміти, що відбувається. Вона авжеж все заперечує, але якщо скласти всі іі розмови до купи, то роблю висновок, що вони продовжують спілкуватися. І закінчувати цю історію особисто вона точно не планує.