Творческий типаж• 19 мая 2024
Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка
Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка. Можете запитати будь-що і забросати мене тапками
Творческий типаж
• 19 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
О, то нашо він Вам треба? Гоніть в шию
Це не так легко, як здається на перший погляд. Скільки у світі самотніх жінок, а я дуже боюсь самотності, на жаль
Опля Картопля• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Хочу зрозуміти, як виправити ситуацію та чи варто виправляти
Варто виправляти.
І це можна зробити тільки своїм уходом.
На.....який він х..р потрібен? Гроші є, діти є.....чудо! Нервів нема, сліз нема - автор ви не перша і не остання в цій ситуації, нажаль. Але триматися за оце.....бл....як так можна себе не поважати та дітям травми моральні наносити???
Включіть голову.
І це можна зробити тільки своїм уходом.
Включіть голову.
Опля Картопля• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Не думаю, що ій потрібен з ним побут
Ну так зламайте їм плани)
Хай пре до неї....от тільки цікаво як надовго він там затримається.
Але хай надовго, щоб ви звикли жити без нього, і цього пса смердючого більше до себе ніколи не підпустили!
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
А чому Ви маєте бути самотньою?
А з таким чоловіком хіба Ви не самотня?
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Чоловік каже, що відносин давно немає, що він любить тільки мене, але я відчуваю, що продовжує зраджувати, тому зустрілась з нею, щоб зрозуміти, що відбувається. Вона авжеж все заперечує, але якщо скласти всі іі розмови до купи, то роблю висновок, що вони продовжують спілкуватися. І закінчувати цю історію особисто вона точно не планує.
О, а їй навіщо брехати?
барабанщица• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор, какая самотнисть может быть в 21 веке
Вам правильно пишут гнать его в шею, мне мой бм сейчас даже ростом кажется ниже, чем был.)
Я у нотариуса на разделе имущества помню сидела и его рассматривала как чмошника и пид@р@с@, которого заслуженно по договору кидаю на деньги, а оно думало что я глаз с него не свожу, типа такой вот он красавчик, поэтому у него любовницы. Не мог поверить что кину, думал, что подарит мне имущество и мы там дальше будем жить, ведь любовь же ж типа и все дела. Советую и вам кидать своего неожиданным сюрпризом, это было увлекательно и интересно, точно не пожалеете, проверила)
Творческий типаж
• 20 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
О, а їй навіщо брехати?
Щоб спокійно продовжувати гуляти з моїм чоловіком
Душа компанії• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Але ж тоді виходить що боїться Вас.
Нервогенератор• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор, скорее, что так и будет. Так бывает. Думаю, что лучше, когда вас не обманывают и вы все знаете. Мир сейчас слишком открыт и каждый может столкнуться с изменой, увы. Живите счастливо, как считаете нужным.
Творческий типаж
• 20 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Але ж тоді виходить що боїться Вас.
Авжеж
Душа компанії• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Авжеж
Дивна якась. А що чоловік, говорили щось йому?
Творческий типаж
• 20 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Говорила. Він у шоці був, що я з коханкою зустрілась
Душа компанії• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
І до чого договорились?
Творческий типаж
• 21 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
І до чого договорились?
Ні до чого. Живемо далі, бо я жертва і не можу його покинути, нажаль
Душа компанії• 21 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Як вам з цим? Які відчуття?
Творческий типаж
• 21 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Як вам з цим? Які відчуття?
Дуже дуже боляче. Постійна мозкова жвачка, постійні думки про це. Намагаюсь знайти сенс у своєму житті. Розумію, що вже ніколи не стану шасливою
Душа компанії• 21 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Співчуваю Вам, це важкі переживання. Який ресурс дає чоловік Вам?
Творческий типаж
• 22 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Він поруч, є забота, допомога у побуті. Дякую за підтримку від душі!
Ответ дляТворческий типаж
Ми з вами списувалися.
Найважчий крок, це обрати себе.
Хвилюють вчинки чоловіка, що він обрав себе і робить те, що хоче?
В процесуальній роботі ми дивимося на все з нового кута: всі ситуації, які ми помічаємо або які нас хвилюють, вчать нас. Це початкова позиція роботи.
Отже, чого вас вчить ситуація з чоловіком?
Найважчий крок, це обрати себе.
Душа компанії• 23 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
А як він турбується і допомагає?
Тримайтесь
Творческий типаж
• 25 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
А як він турбується і допомагає?
Тримайтесь
Щиро Вам дякую за підтримку! Чоловік багато чого робить, став дуже уважним, чуйним, дарує дорогі подарунки, постійно ходить гуляти зі мною, возить відпочивати. Цього раніше було дуже мало