Творческий типаж• 19 мая 2024

Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка

Вчора я була на зустрічі з коханкою чоловіка. Можете запитати будь-що і забросати мене тапками
автор Творческий типаж • 19 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
О, то нашо він Вам треба? Гоніть в шию
Це не так легко, як здається на перший погляд. Скільки у світі самотніх жінок, а я дуже боюсь самотності, на жаль

Опля Картопля• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Хочу зрозуміти, як виправити ситуацію та чи варто виправляти
Варто виправляти.
І це можна зробити тільки своїм уходом.
На.....який він х..р потрібен? Гроші є, діти є.....чудо! Нервів нема, сліз нема - автор ви не перша і не остання в цій ситуації, нажаль. Але триматися за оце.....бл....як так можна себе не поважати та дітям травми моральні наносити???
Включіть голову.
Опля Картопля• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Не думаю, що ій потрібен з ним побут
Ну так зламайте їм плани)
Хай пре до неї....от тільки цікаво як надовго він там затримається.
Але хай надовго, щоб ви звикли жити без нього, і цього пса смердючого більше до себе ніколи не підпустили!
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
А чому Ви маєте бути самотньою?
А з таким чоловіком хіба Ви не самотня?
Душа компанії• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Чоловік каже, що відносин давно немає, що він любить тільки мене, але я відчуваю, що продовжує зраджувати, тому зустрілась з нею, щоб зрозуміти, що відбувається. Вона авжеж все заперечує, але якщо скласти всі іі розмови до купи, то роблю висновок, що вони продовжують спілкуватися. І закінчувати цю історію особисто вона точно не планує.
О, а їй навіщо брехати?
барабанщица• 19 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор, какая самотнисть может быть в 21 веке
Вам правильно пишут гнать его в шею, мне мой бм сейчас даже ростом кажется ниже, чем был.)
Я у нотариуса на разделе имущества помню сидела и его рассматривала как чмошника и пид@р@с@, которого заслуженно по договору кидаю на деньги, а оно думало что я глаз с него не свожу, типа такой вот он красавчик, поэтому у него любовницы. Не мог поверить что кину, думал, что подарит мне имущество и мы там дальше будем жить, ведь любовь же ж типа и все дела. Советую и вам кидать своего неожиданным сюрпризом, это было увлекательно и интересно, точно не пожалеете, проверила)
автор Творческий типаж • 20 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
О, а їй навіщо брехати?
Щоб спокійно продовжувати гуляти з моїм чоловіком
Душа компанії• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Але ж тоді виходить що боїться Вас.
Нервогенератор• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор, скорее, что так и будет. Так бывает. Думаю, что лучше, когда вас не обманывают и вы все знаете. Мир сейчас слишком открыт и каждый может столкнуться с изменой, увы. Живите счастливо, как считаете нужным.

автор Творческий типаж • 20 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Але ж тоді виходить що боїться Вас.
Авжеж
Душа компанії• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Авжеж
Дивна якась. А що чоловік, говорили щось йому?
автор Творческий типаж • 20 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Говорила. Він у шоці був, що я з коханкою зустрілась
Душа компанії• 20 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
І до чого договорились?
автор Творческий типаж • 21 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
І до чого договорились?
Ні до чого. Живемо далі, бо я жертва і не можу його покинути, нажаль
Душа компанії• 21 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Як вам з цим? Які відчуття?
автор Творческий типаж • 21 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Як вам з цим? Які відчуття?
Дуже дуже боляче. Постійна мозкова жвачка, постійні думки про це. Намагаюсь знайти сенс у своєму житті. Розумію, що вже ніколи не стану шасливою
Душа компанії• 21 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Співчуваю Вам, це важкі переживання. Який ресурс дає чоловік Вам?
автор Творческий типаж • 22 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Він поруч, є забота, допомога у побуті. Дякую за підтримку від душі!
Grga• 23 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ми з вами списувалися.

Найважчий крок, це обрати себе.

Хвилюють вчинки чоловіка, що він обрав себе і робить те, що хоче?

В процесуальній роботі ми дивимося на все з нового кута: всі ситуації, які ми помічаємо або які нас хвилюють, вчать нас. Це початкова позиція роботи.

Отже, чого вас вчить ситуація з чоловіком?

Душа компанії• 23 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
А як він турбується і допомагає?
Тримайтесь
автор Творческий типаж • 25 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
А як він турбується і допомагає?
Тримайтесь
Щиро Вам дякую за підтримку! Чоловік багато чого робить, став дуже уважним, чуйним, дарує дорогі подарунки, постійно ходить гуляти зі мною, возить відпочивати. Цього раніше було дуже мало