ПодругаМужа• 19 мая 2024
Чоловіки, котрі закордоном теж зобовʼязані оновити дані в Тцк?
Ті хто не оновить штраф? Хтось вивчав дане питання?
Зайченя• 19 мая 2024
Ответ дляТак точно!
Той добре зробить, ніхто в адекватні не буде їх оновлювати
Почему?
Так точно!• 19 мая 2024
Ответ дляЗайченя
Почему?
Бо ,якщо їх оновили , то вже є привід для притягнення до відповідальності
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляТак точно!
А що закон про це говорить хтось знає? Чи передбачені за це штрафи, якщо людина не оновлює ? Яким чином штрафують ? Через виконавчу службу ? Чи може бути накладено арешт на майно в Україні? Цікавить конкретика якщо хтось дійсно знає
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Автор, а вы с чоловіком за кордоном?
Ні, знайомі друзів є , не знають як вірно вчиняти по закону , щоб потім проблем не було
Так точно!• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Неможливо оштрафувати за кордоном
Поросенка• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Причём тут наше беззаконие на заграницу, там свои законы
Поросенка• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
После войны не будет проблем) а сейчас и подавно
Так точно!• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Українські недозакони не діють в інших країнах
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляПоросенка
Та причому тут одне до другого
Якщо в людини на Укр картках гроші є , чи можуть на них арешт накласти чи арешт на квартиру в Україні
Так точно!• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Та причому тут одне до другого
Ніхто не тримає гроші на укр картах вже давно
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляТак точно!
Ну ок , а хтось може й тримає і майно в Україні теж багато в кого лишилось
Цикавенная• 19 мая 2024
Мой не пойдет. Выехал до войны. Паспорт в след году заканчивается, не знаю как он будет
Так точно!• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Таких не існує , всі давно все перевели і переписали
ХикориДикори• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Його не можливо оновити,воно не доступне за кордоном, додаток не скачаєте
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляТак точно!
Та ну , існують
Так точно!• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Та ну , існують
Ви таких знаєте ? Що в них з інтелектом?
сама себе прекрасная• 19 мая 2024
Мой паспорт забрал 2 месяца назад, обновлять ничего не собирается. Зачем им давать лишнюю информацию о себе? Там еще и ВНЖ нужно подгружать.
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляЗайченя
+ я послушаю
Ось не знаю на скільки це актуально на сьогодні, таке пишуть
Військовозобов´язаному, який не став на облік, обмежуватимуть консульські послуги, а також може бути виписано штраф у розмірі від 3400 до 5100 гривень.
ХикориДикори• 19 мая 2024
Плюс автор,ці військово облікові документи повинні бути дійсні,і оновленні за три дні до звернення до консульських установ,щоб консул зміг перевірити їх
сама себе прекрасная• 19 мая 2024
Мы подождем первого штрафа. У него только приписное. За все время ни единой повестки
ПодругаМужа
• 19 мая 2024
Ответ дляТак точно!
Слухайте, є люди котрі виїхали ще до війни або одразу
І не всі думали, що це на довго
сама себе прекрасная• 19 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
І не всі думали, що це на довго
Мы давно мечтали уехать
Сама купляю квіти• 19 мая 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Мы давно мечтали уехать
А зачем вы на этом форуме? Уехали и оставайтесь там! Зачем вы снова тут? Никто общаться с вами не хочет в новой стране? Мечтали уехать, но все свое г**но снова тащат на украинский форум. Напуркуа?
Зайченя• 19 мая 2024
Ответ дляАсобеннАя
Мужчинам заграницей фиолетово на законы в Украине
Ну вот не скажите. Мой муж гражданин Украины, возможно он когда-то захочет приехать, элементарно к своей матери. По закону обязан , обновить данные, и если этого не сделать то вероятно будут проблемы