Коли мовчу- приємна жінка• 20 мая 2024
Вы возвращались после развода/расставания жить к родителям?
Результат:
вже голосів:
29 (51.79%)
Да
27 (48.21%)
Нет
Неправдиша• 20 мая 2024
Ні, жила з колишнім чоловіком та сином у нашій спільній квартирі, як сусіди, нікому не побажаю такого.
Брюлик в стразах• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
а як так вийшло?
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
а як так вийшло?
Купили разом квартиру, розлучилися, по суду поділили навпіл, а далі глухий кут, продавати він категорично відмовився, тому так і жили, я теж вперта, зі свого житла не пішла, щоб він не привів свою фею, через яку ми і розлучилися. Так і жили поки я заміж не вийшла і не виїхала, а він не пішов у ЗСУ в 2022 році. Тепер квартира стоїть просто пуста.
Щебетуха• 20 мая 2024
Мы с ребенком и бывшим мужем жили у моих родных. После того, как мой брак распался, я и ребенок остались жить там же
Молчавочка• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
І сміх і гріх... А фея що?куди поділася?
Пишу вірші, дорого• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
капец, а как это?
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляМолчавочка
Не повірите, вже 12 років підночовує у неї і на цьому їх відносини стали, ще й виявилося, що це моя колега колишня, яка мені у подружки набивалася, а врезультаті спати почала з моїм чоловіком, коли я вагітна була. Отакі пироги)
Вся така шо куди там• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
А как дальше делить?
Пишу вірші, дорого• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Вище написала.
ну это я поняла. я отела спроасить, а как это жить с бм в одной квартире? как ванную едлить как кузню, холодильник?
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляВся така шо куди там
А как дальше делить?
Думаю сину колись буде, не загадую наперед.
Тракторні війська• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
а чого ж до феї не пішов? то вони не разом чи як? а скільки років все це було?
Вся така шо куди там• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Фу какая грязь
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Звикаєш з часом, найважче було його розлюбити, а жити разом норм, він з сином допомагав.
Копирайторша• 20 мая 2024
Коли мені було 20 років, я розлучилась, та повернулась до батьків. Після другого розлучення, мені було 34, жили в спільній квартирі два місяці, не витримала та зняла квартиру з дитиною, через рік він уїхав до матері, і ми повернулись.
Пишу вірші, дорого• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
то есть нормально себя вел. ну хоть так. есть же такие уроды, что жизнь в кошмар превращают
Вся така шо куди там• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Если он женится снова, то потом сыну придется делить квартиру уже с мачехой или новыми детьми (это если БМ помрёт)
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Вже 12 років, з феєю так і підсипає в неї вдома, зараз він у ЗСУ, періодично приїзжає, з сином час проводить.
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Для цього є заповіт і він і я оформили на сина.
Тракторні війська• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
ну а сам він взагалі як на розлучення відреагував, а чого з нею не живе, шо про це говорить? я в шоці канєшно
Вся така шо куди там• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
А тоді хорошо, но заповіт можно кожен день переписувати
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, тут претензій немає, навіть мене забезпечував, доки я з декрету не вийшла на роботу. Зараз аліменти платить добровільно без суду, сина дуже любить
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Я сама була в шоці, коли дізналася про неї, на розлучення він сам подав, коли машину нову купити вирішив) Що в них з нею, я не питаю, мені це нецікаво.
Вся така шо куди там• 20 мая 2024
Мужики странные , дарственную напишет на новую фею и тогда труба
Неправдиша• 20 мая 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Він у мене нормальний і дітей більше в нього не буде, це я знаю точно.
Хочу барабульки• 20 мая 2024
Ответ дляНеправдиша
Ну и смысл было терять это время ?