Ушла и Пришла• 20 мая 2024

Cybex Coya

Кто-то пользуется этой коляской? Какие + и - ? Стоит брать?
Гола з конопель• 20 мая 2024
Сайбекс - чудові візочки
автор Ушла и Пришла • 20 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Сайбекс - чудові візочки
Так, в мене зараз пріам, але чоловікові набридло її складати у машину, займає багато місця) Тому шукаю власників кої
ЗавЛабСнаб• 20 мая 2024
Не бачу нічого гарного в Сайбексах , це скоріше мода. Колеса маленькі багажник ніякий. Ціна космос
автор Ушла и Пришла • 20 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
У вас є?
ЗавЛабСнаб• 20 мая 2024
Ответ дляУшла и Пришла
У вас є?
Ні , мені вона не подобається. Я купила дитині візочок Карелло браво , не треба прив´язувати є бампер. А коли люлька була , то Роан Іві гарніша була і краще їхала ніж Сайбекс. Можливість купити у мене є. Беру те що практичне.
ЗавЛабСнаб• 20 мая 2024
Сайбекс хіленькі возики
ЗавЛабСнаб• 20 мая 2024
Якщо суто в машину немає як впихнути , то трость беріть.
автор Ушла и Пришла • 20 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Карелло краще сайбекс 😅 Ви ж її не катали, звідки можете знати?
Ні разу вони не ’хіленькі’, моя прекрасно їздить по лісовим стежкам. Чудово себе показала, тому і наступну розглядаю сайбекс, але легеньку, вже дійсно з маленькими колесами.
ЗавЛабСнаб• 20 мая 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Катала..
Я свою думку сказала. В знайомих їх багато є.
Купляйте , я не проти )
ЗавЛабСнаб• 20 мая 2024
Мені чоловік машину джип купив , щоб нормально каляска ставала , а не складати в седан ) Кому, що треба
автор Ушла и Пришла • 20 мая 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую, що поділилися) Дуже важлива ваша думка)