ВерСаСе• 21 мая 2024
Собрание ОСББ. Морально готовлюсь. Как проходит у вас?
Страхованная• 21 мая 2024
Я не хожу, у нас в Вайбере потом выкладывают всю суть собрания в письменном виде.
ВерСаСе
• 21 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Ваша собака срет на клумбе? Вы срубили магнолию во дворе?
Омг. Нет
Таракашечка• 21 мая 2024
Я не хожу. После первого и последнего моего собрания, когда я домой еле проползла от ужаса и до утра не спала, думала как жить дальше в этом доме))))) бабки такой чернухи нагнали, что уже и дом заложен, и земля, и все мы на улице. Когда утром вышла на работу с красными глазами и увидела счастливых радостных соседей, которых не было на собрании , и пару слов им поведала, а они обхохотались в ответ, то все поняла. Было это лет 20 назад, с домом все ок как понимаете. Так что эти гонки мнений и эмоций и безумных идей не для меня. Правильно написали, суть в чат напишут, деньги сдали, на этом все
Тихо, спокійно, раз в рік надають результати аудиторської перевірки з детальним описом на що витратили і яка сума залишилась. Порядок ідеальний, за кожну копійку голова б´ється як лев, приймаємо участь у всіх пільгових програмах міста (вибили навіть один генератор від Кличка).
Не маю жодних зауважень, одні подяки.
Таракашечка• 21 мая 2024
Ответ дляШеллар
Не маю жодних зауважень, одні подяки.
Это счастливое исключение
ОливьЕЖечка• 21 мая 2024
Якщо ви в правлінні, то готуйтеся, що вас обісруть, бо одне недовольне буде завжди, що б ви не робили. Якщо просто мешканець будинку, то валерʼянки випейте та і все.
Акуна_Матата• 21 мая 2024
Я один раз сходила на збори ЖБК. Влаштували срач, звіту як такого не було - загальні фрази ні про що.
Як підсумок начебто ’проголосували’ за підвищення тарифів і переобрання правління. Всі визнали, що прийшло занадто мало людей, але голова правління продовжила ’збирати підписи’ у пенсіонерів на лавках біля під´їздів.
А все тому, що у нас ’саме найкраще правління’))))
Бойцовская• 21 мая 2024
В нас теж збирали вчора. По питанню вручення повісток))) Я вийшла, почула тему, розвернулась та пішла додому.
Акуна_Матата• 21 мая 2024
Ответ дляШеллар
Не маю жодних зауважень, одні подяки.
Це у вас прям якась ідеальна картинка)))
У нас голова правління ЖБК воює з мешканцями, які намагаються від неї щось вимагати. Грошей весь час не вистачає, бо майже 80 % їх іде на зарплати, а тариф у нас невисокий.
В міських програмах участі не беремо, бо це ж правлінню треба напрягатись.
З чату у вайбері голова правління видаляє тих, хто щось каже проти неї, залишає лише лояльних мешканців.
СамавиховуюКота• 21 мая 2024
Ответ дляСтрахованная
У нас срач плавно переходить у вайбер. Я довго терпіла і не приймала участь, але одного разу мене прорвало. Тепер обходять десятою дорогою.
Акуна_Матата• 21 мая 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А як у Вас справи із вайбером?
У нас група вміщає лише 250 осіб і голова правління цим користується: плавно і методично видаляє тих, хто критикує роботу, вимагає надання якісних послуг, а додає своїх ’прихильників’. От і маємо ’найкраще правління’.
У Вас у вайбері група чи спільнота?
Карапулька• 21 мая 2024
Ответ дляВерСаСе
Омг. Нет
Вы - глава ОСББ и от Вас требуют отчет о потраченных деньгах?
Забагаловка• 21 мая 2024
Ответ дляШеллар
Не маю жодних зауважень, одні подяки.
Ви платите голові? Якщо не секрет, яку суму? У нас створено ОСББ, спочатку то все було на ентузіазмі, але зараз у голови це займає купу часу і думаємо про оплату її праці
Акуна_Матата• 21 мая 2024
А хіба є варіанти, коли голові ОСББ не платять зарплату? Це ж робота, яка потребує затрат часу і зусиль і має бути оплачувана.
Акуна_Матата• 21 мая 2024
До речі, цікаве питання щодо оплати праці: чи виноситься ця сума окремою графою в тарифі на утримання будинку?
Ось у нас виходить так, що ми платимо за прибирання, полив території, різні ремонти тощо, а по факту це йде на зарплату адміністрації. Цікаво, а як в інших?
ВерСаСе
• 21 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
В тарифі ні. Це в кошторисі має відображатись на яку статтю скільки витрачають
Ответ дляЗабагаловка
Так, платимо. Нюанс він теж мешканець дому, на пенсії, дві мінімальні зп, коли вона підвищується відповідно у нього теж.
Забагаловка• 21 мая 2024
Ответ дляШеллар
Ок, дякую!