Спілкувався з товарищем, що працює в "Укренерго".
Звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля країни: МАКСИМАЛЬНО економте електроенергію! Імпорт, на жаль, не покриває витрати. Тому, щоб у осінньо-зимовий період свтло було хоч кілька годин на добу, необхідно максимально відновити зруйновані об´єкти!
Закликаю до громадянської свідомості! Відмовтесь від використання електроприладів там, де це можливо!
Ответ дляРозбійник
А хіба електроенергія акумулюється, її можна накопити?
Навіщо ви ставите незручні запитання? Звичайно акумулюється, можна зберігати в доларах, а можна перетворити на вілли на південному узбережжі Іспанії. Це чари, магія, а ви свою фізику кругом тицяєте.
Kristal2013• 21 мая 2024
Киев, спальный район, в домах света нет, зато бигборды с рекламой во всех цветах радуги. И не один такой на районе. Небось хозяин бигборда генератор к каждому лично подключил. Народ стерпит.
Ответ дляColombina.
Та ну нах так жить, не собираюсь ни на чем экономить, надеюсь, выеду в нормальное место к тому чудному времени
Каменный век
Представьте себе - в нормальных местах тоже экономят. Не держат свет сутками включенным, не запускают стиралку с одной вещью внутри, сушильный шкаф не используют при теплой погоде. Воду не льют просто так . Это называется разумное потребление и экономия ресурсов.
Colombina.• 21 мая 2024
Ответ дляasterisk_
Разумные люди это и так понимают и делают, но сидеть в потемках ради экономии, как предлагает автор поста - нет, увольте
Развлекайтесь сами
Можете и без отопления посидеть - тоже будет отличная экономия
Развлекайтесь сами
Colombina.• 21 мая 2024
Ответ дляsahkana
та вы все уезжаете и никак уехать не можете почти 2 с половиной года.видимо,все устраивает
иди на юх, манька
Ответ дляЭлли Иванова
Куда запасали - в мешок? Или в тумбочку?
Акумулятори для того існують. Але це локальне накопичення й обмежене. Накопичити вночі - використати вдень - це реально. Накопичувати все літо - використовувати всю зиму - ні. Ну, і, звичайно, це в умовах, коли все ціле й стабільно працює, а не так, як зараз. Крім того, потрібна нормальна мережа. А з цим зараз теж великі проблеми (((
Дашенька из Киева• 21 мая 2024
От мені теж не зрозуміло освітлення вулиць в ком.годину, освітлення рекламних бігморд та інших рекламних конструкцій... Чи то я на святе зазіхаю????
Ответ дляPole
Туди ж, куди і гроші на укріплення на кордонах. Теж все було проінспектовано і відзвітовано.
Даремно ви намовляєте, Солнцелікий особисто стукав по бетонному доту могутньою ногою 39 розміру. Кричав ’кия’ та ’ос’, але дот не зламався. Він зробив усе, що міг.
Дашенька из Киева• 21 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Ви абсолютно праві, це легше ніж усвідомлювати катастрофу
Я не енергетик, поясніть мені ЯК можна накопичити електроенергію наперед в довготривалій перспективі???
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляTori1602
Ви все проспали, вже давно ми купуємо у Европи, а не навпаки.
Имея 4 атомки , рили ? 🤣
Дашенька из Киева• 21 мая 2024
Ответ дляPeggy
В воду :)
Школьный учебник физики возьмите.
Накачувати воду в шлюзи можна лише в межах обсягу (висоти’цих шлюзів. Більше ніж є не вийде.На зиму ніяк не вийде
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляЭлли Иванова
В карман гельминтивному
Оксана-004e• 21 мая 2024
Ответ дляЗлючкакусючка
Это свет типа за лето накопится и за счет этого будет зимой ? 😂
Ага))