Master77• 21 мая 2024

Енергетична безпека: ситуація катастрофічна

Спілкувався з товарищем, що працює в "Укренерго".
Звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля країни: МАКСИМАЛЬНО економте електроенергію! Імпорт, на жаль, не покриває витрати. Тому, щоб у осінньо-зимовий період свтло було хоч кілька годин на добу, необхідно максимально відновити зруйновані об´єкти!
Закликаю до громадянської свідомості! Відмовтесь від використання електроприладів там, де це можливо!
Incol• 21 мая 2024
Ответ дляasterisk_
Представьте себе - в нормальных местах тоже экономят. Не держат свет сутками включенным, не запускают стиралку с одной вещью внутри, сушильный шкаф не используют при теплой погоде. Воду не льют просто так . Это называется разумное потребление и экономия ресурсов.
У нас пів країні це робити, бо наразі все це коштує грошей , а дозволити собі прати одну річ а тим більше сушилку може меншість людей.
amoa• 21 мая 2024
Ответ дляДаксо
# Часті питання про вимкнення електроенергії

**Чому вимкнення не почались взимку, а в травні?**
Вимкнення почались через російські ракетні удари по електростанціях з 22 березня. Атаки пошкодили великі ТЕС і ГЕС, що зменшило виробництво електроенергії. В травні споживання зросло через зміни температури, але електростанції не можуть збільшити виробництво. Це змусило вводити аварійні та погодинні відключення.

**Чому різні години відключень?**
’Укренерго’ дає обмеження по областях. Обленерго розподіляють електроенергію між критичною інфраструктурою та іншими споживачами, складають графіки. Якщо область перевищить ліміт споживання, будуть відключення згідно графіка.

**Чому вимикають вночі? Коли прати і гріти бойлер?**
Вночі теж потрібне балансування системи, а пошкоджені ТЕС і ГЕС не можуть збільшити виробництво. Просимо використовувати потужні прилади з 11:00 до 17:00, коли працюють сонячні електростанції.

Ситуація може змінитися через нові атаки.
А електроенергія з аес куда дівається? ТЕС і ГЕС це мізер порівняно з тим скільки її виробляє аес. Вибачте за незручні питання.
Парова Машина• 21 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
теж сьогодні здивувало, що світло вимкнули, а ліхтарі о 5 ранку світилися коли вже на вулиці посвітліло
У мене за вікном клятий ліхтар горить цілодобово. І коли вимикають світло в будинку - також горить. Не дуже я розумію таку економію
tarveldy• 21 мая 2024
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
Злючкакусючка• 21 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Ви маєте якусь освіту?
У меня 2 высших , одно техническое, можно мне объяснить про накопление электричества, куда и как это происходит? 🤣
OlenaMriya• 21 мая 2024
Жалко украинских парней.
Всех бы в Германию 🥰 радовать глаз других парней
Peggy• 21 мая 2024
Ответ дляДашенька из Киева
Накачувати воду в шлюзи можна лише в межах обсягу (висоти’цих шлюзів. Більше ніж є не вийде.На зиму ніяк не вийде
Я про зиму нічого і не писала...
Даксо• 21 мая 2024
Ответ дляamoa
Чому незручні, ось графік денного споживання. Сподіваюсь це відповіло на ваше питання?

Більше 10 МГв АЕС у нас виробляти не можуть і це ще враховуючи запорізьку на графіку. Нагадаю, що у нас її віджали
Pole• 21 мая 2024
Ответ дляJimson
Даремно ви намовляєте, Солнцелікий особисто стукав по бетонному доту могутньою ногою 39 розміру. Кричав ’кия’ та ’ос’, але дот не зламався. Він зробив усе, що міг.
Потужно!
Pole• 21 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Чого ви досі тут?
Щоб такі як ви спитали!
Peres Lal• 21 мая 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Куда запасали - в мешок? Или в тумбочку?
ГАЭС так работают. Жаль, что технологии вызывают у вас смех.
Pole• 21 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Це ви собі лестите))
Peggy• 21 мая 2024
Ответ дляamoa
АЕС не може швидко змінювати обсяг виробляємої єє. Для цього були ТЕС і ГЄС.
У часі пікових нагрузок вони виробляли додаткову електрику, вночі, коли мінімальна нагрузка могли акумулювати.
Наталія-Ната• 21 мая 2024
Будут за наши деньги «чинить», русня снова будет разбивать одним кинжалом, снова будем сидеть без света, без денег и без света. Ой кажется мне это план как людей на войну выпроводить, дома без света ни поработать, ничего, придётся сдаваться и идти
asterisk_• 21 мая 2024
Ответ дляIncol
Я не раз здесь читала - мой мужчина жлоб, потому что просит закрывать воду во время чистки зубов / бритья ног и т д. Или - жлоб, потому что говорит свет выключать в пустом коридоре. Нищеброд - не может на электроэнергию заработать. И прочую дичь.
Даксо• 21 мая 2024
Ответ дляPeres Lal
У нас на країну аж одна велика ГАЕС. Вона тут погоди не зробить. А будівництво нових роки і мільярди коштів.

До того ж вони регулюють споживання в рамках доби. ’На зиму’ це треба ціле каспійське море набрати. Ви як це собі уявляєте?
Dasik_• 21 мая 2024
Ответ дляPeres Lal
Вони не можуть накопичити електроенергію ’на зиму’.
Peres Lal• 21 мая 2024
Ответ дляKristal2013
Киев, спальный район, в домах света нет, зато бигборды с рекламой во всех цветах радуги. И не один такой на районе. Небось хозяин бигборда генератор к каждому лично подключил. Народ стерпит.
Так и будет. Для коммерции поднимают тариф на 20% с июня. Т.к. в условиях нехватки генерации, выгоднее продать электичество коммерсам за дороже, чем вам за дешевле. Коммерс особо против не будет, он вложит повышение стоимости электроэнергии в стоимость своей продукции или услуг.
Allka- skakalka• 21 мая 2024
Пусть меньше экспортируют за кордон
Даксо• 21 мая 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Пусть меньше экспортируют за кордон
Уже 3й місяць як імпортують. Досить як папуга повторювати брєд
symbol• 21 мая 2024
Ответ дляДашенька из Киева
Я не енергетик, поясніть мені ЯК можна накопичити електроенергію наперед в довготривалій перспективі???
Де написано про накопичення на зиму? Самі придумали і демонструють свою тупість🤦‍♀️
При зниженому споживанні легше вивести частину обʼєктів на ремонт, щоб вони працювали взимку
Toonika• 21 мая 2024
Ответ дляPeres Lal
та мы тоже подтянемся. еще с месяц нас позакидывают вбросами и отключениями и привет. и дай боже, чтоб это повышение было не последним в череде последующих..
Bransoletka• 21 мая 2024
А як же АЕС, ГЕС?Вони ж не всі зруйновані
tarveldy• 21 мая 2024
Ответ дляPole
Це ви собі лестите))
В чому?
tarveldy• 21 мая 2024
Ответ дляPeres Lal
+++, але не погоджусь що не буде особо протів
Вкусныйпончик• 21 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Чого ви досі тут?
Зе скажіть, шо ви не в курсі, що чоловіки невиїздні і саме тому купа жінок і дітей тут, бо в людей сім´ї.
Peres Lal• 21 мая 2024
Ответ дляToonika
Вроди как с июня физикам до 3,5-4 грн увеличить хотят, а с осени до 7-8 грн. Это из тг-каналок колуарные инсайды. Посмотрим, ждать уже недолго. И это без учета того, что может в перевалочную тп прилететь, что сделает импорт с данного направления невозможным.
Bransoletka• 21 мая 2024
symbol• 21 мая 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Цікаво, а куди подівалися гроші, виділені на захист енергооб´єктів від ворожих атак?
Я добре пам´ятаю як звітували, що все вже захищено і неможливо буде нічого зруйнувати.
Таким як ви, вже сто разів все пояснили🤦‍♀️ Захист - це ППО біля кожного обʼєкту, все інше - від уламків. Можна мізки на секунду увімкнути і подумати, який захист ТЕЦ або ГЕС від прямого влучання кількох ракет? Бетонний саркофаг в метр товщини над всім комплексом?
Toonika• 21 мая 2024
Ответ дляPeres Lal
я уже видела 4,5-4,8 прогнозы