Губка Боб• 22 мая 2024

Купити 2к хруща чи 1 к покращеного пл. 2000років?Муки вибору..

?
Неваляшкина• 22 мая 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну куди ті хрущі? Ви їх потім не продасте за нормальну ціну. Звичайно що більш нове і сучасне житло краще обрати.
раніше так,але зараз хрущі єліта в них газ,ліфта зовсім немає ,вода та опалення без насосу є,лампочку вкрутив аккум .і відключення світла не замітять, а далі ж тільки гірше з цим буде

автор Губка Боб • 22 мая 2024
Ответ дляГалябалована
То в нормальній однушці кухня метрів 12-15. Там можна ще комусь жити. А не хрущ з 8 метрами.
Хрущ45м,а 1-36м
Галябалована• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Хрущ45м,а 1-36м
Якась мала однушку геть. Ми дитині купували 42 кв в новострої. І балкон з´єднано з кухнею ще 3 кв
Неваляшкина• 22 мая 2024
Ответ дляГалябалована
Ну що в том хрущі? Кухні 5 метрів і спальні манюні?
Краще велику однокімнатну
у бітьків кухня 8-м метрів і дві кімнати по 15-ть,правда трамвайчік,але кірпічний може тому,санвузли капець звісно малі
Ширли-Мырли• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Дякую,а так хотілося 2 кімнати і коштів не вистачає
Назбираєте, продасте 1к і купите двушку. Мало хто зразу купує те, що хочеться, часто люди купують на що мають гроші, збирають і потім розширяються
df364tye3• 22 мая 2024
факторов миллион ,,,
не кто кроме вас, разумный выбор, не сделает ,,,
как минимум определяющий , месторасположение ,,,
что, кто рядом , обстрелы, попадания, прилеты были ,,,
автор Губка Боб • 22 мая 2024
Ответ дляГалябалована
Та я на 1 к в новобудові не витягую з ремонтом,а лише або 2 к хрущ,або 1 к покращена в будинку 2000рр.КАЖІТЬ,ДІВЧАТА,ТОМУ ЩО ПОТРІБНО НЕСТИ ЗАВДАТОК!!!!!!
автор Губка Боб • 22 мая 2024
Ответ дляdf364tye3
факторов миллион ,,,
Це не цікавить абсолютно,які обстріли.
автор Губка Боб • 22 мая 2024
А якщо хрущі обезціняться чи такого не може бути?

А вот недавно• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Кажіть,що робити,тому що потрібно терміново приймати рішення!
Який район,який поверх?
автор Губка Боб • 22 мая 2024
Як же хочеться вірне рішення прийняти...
миссАрфография• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Ціна однакова.У 2кім хрущ площа більша
Покажите планировку однушки.
автор Губка Боб • 22 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Який район,який поверх?
Поверх,рн майже однакові,то не суттєво,ось обрати що?
КоКоКоКоКоКо...• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Район, поверх, планування, ліфт, цегла чи панелька?
Впораюсь зі всим• 22 мая 2024
ви одна? квартира для 1ї людини?
Ширли-Мырли• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Так Ви інформації не дали, а тепер ми маємо казати що вам робити? Будинки, райони, поверх, сторона сонячна чи ні і тд
А вот недавно• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Склад сім’ї?
А вот недавно• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Яка серія 2000 рр?Цегла чи бетон?
Ширли-Мырли• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Тобто і там і там 5-поверхівки?
Стіни з якого матеріалу в однушці?

Стефанія• 22 мая 2024
Блін, автор, ну ви хоч напишіть хто проживати буде
df364tye3• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Це не цікавить абсолютно,які обстріли.
прикольно, где в украине не знают об обстрелах ,,,
Ширли-Мырли• 22 мая 2024
Ответ дляСтефанія
Та троляка якась. Нічого не каже, все несуттєво, але давайте дівчата вирішуйте0
А вот недавно• 22 мая 2024
Хрущ для меня печалька,я бы взяла 1 к 2000 годов.Но в наших реалиях в хруще газ.
миссАрфография• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Ну так расскажите о плюсах хруща и плюсах однушки.
Покажите планировки обоих квартир.
Хрущ кирпич ? Какой этаж? Комнаты проходные ? Для кого смотрите ?

Вы так пишите, что этаж одинаковый. Но 5 этаж хруща и 5 этаж однушки с лифтом это немного разный экстрим в жизни.
В хрущ вам один занос дивана будет стоить как полдивана. А если начнёте делать ремонт, то подъем смесей плитки выйдет в очень крупную сумму.
Залізна тьотя• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Так сколько людей жить в квартире будет?
Княгиня пітьми• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Слухайте мене уважно, я теж колись обирала між таким, обрала хрущ 2-кімнатний, не пошкодувала. По-перше, спокійні сусіди,( зараз живемо в новобудові, купа підлітків, які оруть усю добу, мати, посиденьки на лавці..) По-друге- друга ізольована кімната дуже необхідна. яка б гарна не була однокімнатна, це мінус. По-третє, будинок хрущ виявився набагато теплішим за новобудову... Отже, мій улюблений 2-кімнатний хрущ наразі окупований орками...Так що беріть 2-КІМНАТНУ, навіть якщо ви поки самотня.
КошкинДом• 22 мая 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Для кого квартира? Одному - однушку гарну, сім´я - то двушка.
Просто уявіть що кохана людина щоночі гучно хропить, а у вас однушка.....
це жесть! у кожного повинно бути своя зона выдпочинку.. я за 2—ку.. можно відремонтувати и норм.. локація, район, інфраструктура— теж немало важне значення має
хутряна володарка• 22 мая 2024
у знайомої хрущ на Соломянці, завжди вонючий і сирий підїзд без ліфта, навкруги такі самі хрущі, контенгент живе відповідний. про м.кв і так все зрозуміло, обєднали 5 метрову кухню, з прохідною кімнатою, в результаті вийшла однокімнатна квартира) але можливо десь є і хороші хрущі)
Княгиня пітьми• 22 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
То по будинку ж видно, сирий він чи ні, по підїзду теж зрозуміло, що за люди там живуть. В нашому хрущі навіть картини у підїзді вісили
БеллаДонна• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Автор, сколько человек будут жить? Это ж основной вопрос. На семью - двушку. Продаются и покупаются те хрущи аж бегом - в дешёвом сегменте движа больше, чем в дорогом . Продать сможете потом.
Если одному или паре - однушку.
Но я лично никогда ни при каких обстоятельствах однушки не покупала. Для меня это недоквартра.