Губка Боб• 22 мая 2024

Купити 2к хруща чи 1 к покращеного пл. 2000років?Муки вибору..

?
Говорю-балакаю• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
На хрущах ставимо хрест?
І на панельних будинках також ставимо хрест

БеллаДонна• 22 мая 2024
Ответ дляхутряна володарка
у знайомої хрущ на Соломянці, завжди вонючий і сирий підїзд без ліфта, навкруги такі самі хрущі, контенгент живе відповідний. про м.кв і так все зрозуміло, обєднали 5 метрову кухню, з прохідною кімнатою, в результаті вийшла однокімнатна квартира) але можливо десь є і хороші хрущі)
Блин, когда начинается вот эта песня про контингент, я прям хочу всех, хаящих хрущи с бабушками, пригласить к себе в новострой. Познакомить со студентом-гитаристом, запойным придурком, периодически избивающем свою жену и молодой семейной парой с бесконечными тусовками с пятницы по воскресенье. Зато не бабушки на лавке, да.
Винник• 22 мая 2024
Ответ дляГубка Боб
Хрущ45м,а 1-36м
Якщо хрущ цегла, середній поверх, не кутова, то я би брала. Ми одружились і купили собі однушку в новобудові, але ковід війна і ремонт став золотим, то ми її продали і купили трьошку в будинку 80х років.
З вишневого садка• 22 мая 2024
Ответ дляГалябалована
То в нормальній однушці кухня метрів 12-15. Там можна ще комусь жити. А не хрущ з 8 метрами.
Таке собі жити на кухні
БеллаДонна• 22 мая 2024
Ответ дляГалябалована
И на *’ра надо жить на кухне, если можно жить нормально в 2-х комнатах?
черная мамба• 22 мая 2024
Хрущевка с газовой плитой ооочеень лучше электроплиты...во время войны. А закончится война,..посмотрие что и как
Галябалована• 22 мая 2024
Ответ дляБеллаДонна
Не знаю, нащо вам на*хера. Мені хрущі жах
хутряна володарка• 22 мая 2024
Ответ дляБеллаДонна
я абсолютно не против бабушек на лавке! причем тут бабушки?? соседи бывают разные, но чем дороже жилье, тем ниже процент наркоманов, алкашей и бездельников !
Княгиня пітьми• 23 мая 2024
Ответ дляБеллаДонна
Как я вас понимаю, вчера мучились от ора подростков, с 18.00- до 02 ночи , собираются под окнами во дворе и стаей своей с мопедами и матами орут, мамины бубочки, детки - цветы жизни, блин. Мечтаю про бабушек на лавке, вместо этой своры деточек

Наивная Хо• 21 июня 2024
Ответ дляхутряна володарка
У мене хрущ на Чапека 1 під´їзд
Контингент номінальний, проте є 1 алкоголік але тихенький, не нарадуюсь на сусідів(тфу-тфу) в під´їзді 20 квартир і 6 із них запропонували самі приходити готувати у них, бо у мене плита індукція
Ніхто не сваритися на тупіт чи шум від дітей
Садок 5 хв, школа 10
До будь-якої точки міста можна добратися можна 1 видом транспорту і менше години
Ми об´єднали прохідну кімнату з кухнею і коридором за проектом Антона Шляпіна, тільки у нього в стилі хай-тек, а у нас інші кольори і фактури під сучасний стиль
Все дуже зручно, особливо зараз, що багато чого на вайфаї і посудомийна, миє поки мене немає, і кондиціонер з телефону можна вмикати, бойлер теж гріється поки світло є і все ок
А знайомі з новобудови з 20 поверху мали з´їхати, бо ні ліфта, ні світла, ні опалення (на придбання квартир власниками коштів вистачило, а от придбовувати і заправляти генератор для функціонування опалення жаба душить)
Наивная Хо• 21 июня 2024
Ответ длячерная мамба
Дивлячись через скільки років вона закінчиться і скільки населення поїде образу, а скільки через пару років
Скоріше за все буде країна-пустка
Наивная Хо• 21 июня 2024
Ответ дляБеллаДонна
А у мене в хрущі був баяніст і грав після 12 по пару годин дуже красиво, я раділа
Але вже помер,нажаль
Кудряшка Сью• 26 июня 2024
Ответ дляГубка Боб
Кажіть,що робити,тому що потрібно терміново приймати рішення!
Показуйте планування і пишіть склад сім´ї
Залізний занавіс• 25 июля 2024
Если один или пара - однушку, семья, беременны - двушку. Мы в свое время выбрали двушку хрущ с 5-ти метровой кухней. Сейчас сдаем ее с газом, живем в новострое 3-ке. В хруще лучше звукоизоляция - по сравнению с новостроем. У нас квартирант за стеной - слышны стоны, секс, даже анекдоты слышим. В хруще соседей сверху более слышно - топот, воду в туалете.