ЯнеТакаЯ• 22 мая 2024

Чому так багато реклами?

Поки дійдеш до якоїсь теми, потрібно купа хрестиків нажати. Так як лабіринт. Трішки біситт, хоча ні, буде бісить і виходжу. Не маю скільки терпіння. Це лише в мене так?
ежик_на_скутере• 22 мая 2024
’Ми зробимо з тебе красуню’особенно бесит...На себя в зеркало посмотри красуня филлерна...

Елена1265• 22 мая 2024
У меня так же, если захожу с гугла
Если с сафари- такого нет
NатаLия• 22 мая 2024
І у мене так.
inna5577• 22 мая 2024
Да, бесит, поэтому стала реже сюда заходить
ShellyBelly• 22 мая 2024
Що заважає встановити блокування реклами?
В мене взагалі ніякої реклами
Nyavka_mavka• 22 мая 2024
У мене теж так. Страшенно бісить. Стала менше часу тут проводити(
KidStaff• 22 мая 2024
Наразі у нас немає інших джерел доходу, крім реклами на форумі, і зменшення її обсягу збільшує ризик виникнення проблем з оплатою підтримки та обслуговування серверного обладнання.
Скоро ми дамо можливість відключити всю рекламу для користувачів з Преміум акаунтом. Ціна місяця Преміум буде не дорожче кави, але це допоможе знайти компроміс в цьому питанні. Також ми будемо додавати потрібні функції власникам Преміум підписки.

автор ЯнеТакаЯ • 22 мая 2024
Ответ дляinna5577
Так само
автор ЯнеТакаЯ • 22 мая 2024
Ответ дляKidStaff
Дякую за відповідь