S.s.s.• 22 мая 2024

Советую интервью с военным. Про що мовчать військові

Хоть это и Мосейчук , но не суть
Впервые слышу так много правды от гостя.
Посмотрите, очень интересно.
Ishoy• 22 мая 2024
Можно краткое содержание?
автор S.s.s. • 22 мая 2024
Ответ дляIshoy
Можно краткое содержание?
О всем том, о чем говорят дома на кухнях
АдеКВАтная• 22 мая 2024
Все, что делает мосейчук - шоу. И военный не внушает доверия своим внешним видом. Окопа не видел...вангую
Капризуля77• 22 мая 2024
Ответ дляS.s.s.
Все о разном говорят.. кто о скорой победе, а кто о « нас продали»
автор S.s.s. • 22 мая 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Видел , посмотрите
автор S.s.s. • 22 мая 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Я тоже не люблю ее паяцничество. Но она в ауте. Он по ней тоже прошелся
КокоСина• 22 мая 2024
Ответ дляКапризуля77
З моїх родичів і знайомих які на передку ніхто не каже що нас продали
АдеКВАтная• 22 мая 2024
Ответ дляS.s.s.
Видел , посмотрите
Хорошо, я ваш ник запомню, чтобы выразить свое мнение после. мои друзья, приезжающие в отпуск на пару дней, не говорят, что там, они не хотят чтобы я это знала. Из 2 бригад осталось 15 человек. Я спрашиваю как? Что? Они это не хотят обсуждать. А то, на Ютуб выйти, говорить связано. Шоу, я не питаю иллюзий, но посмотрю, когда нибудь, чтобы ответить вам
Капризуля77• 22 мая 2024
Ответ дляКокоСина
Так речь не про разговоры на передке, , а про разговоры на кухнях. И я понять могу людей… херово укрепили околиці вовчанська
diamond_shop• 22 мая 2024
хочете правду від Мосейчук - дивіться інтерв’ю з азовцями, решті не довіряю, особливо тим, хто зараз каже ’правду’, он Кривонос волає від початку війни, достатньо подивитися заголовки, щоб ніколи його не слухати
Nathalie27• 22 мая 2024
Те, про що військові говорять на кухні - в ефір не випустять
Dani777• 22 мая 2024
Ответ дляNathalie27
Это точно! Ибо картинка ну очень печальная выходит. Их быстро заткнут тогда
Люсильда.ua• 22 мая 2024
Ответ дляКапризуля77
А можно подробнее о ’скорой победе’, пожалуйста. Кто говорит, как скоро и кто победитель? Заранее благодарю
Реверанс• 23 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
Сергій Кривонос врятував для України 2 аєропорти.
Писати про нього - волає,це ганьба.Просто ганьба.
У повному оточенні Краматорський аеропорт тримав 2 місяці і вистояв.
Жуляни теж відстояв.Правда в подяку отримав кримінальну справу.
А що було б коли б,не дай Бог не було Кривоноса і росіянці на Жулянах би висадилися.Скільки км до центру Києва?
Ганьба українцям,які не знають своєї історії і своїх героїв.
Реверанс• 23 мая 2024
Ответ дляDani777
Ні просто відрравлять в саме пекло,як відправили того,хто записав плівки продажу держпосад братом Ермака.Він вбитий.
Зараз он курсант попробував правду сказати,скандал і термінова відправка на фронт.Відома історія
Реверанс• 23 мая 2024
22-річний військовослужбовець Олександр Попович заявив, що його відрахували з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного через конфлікт із керівництвом і відправляють на фронт.Слід академії? Збіг обставин? Чи розправа?
Сьогодні, я, в терміновому режимі, був переведений до бойової бригади за наказом Командувача Сухопутних Військ.
Цікавим є те, що заступник командира роти, куди прибув я, являється майор Антонів, той самий офіцер, який на постійній основі принижував мене та інших курсантів, бо раніше він був начальником курсу де я навчався - НАСВ.
Цього ж офіцера і зняли з посади за масові порушення, про які я перший почав говорити, тобто, я його перший ворог.
Що це? Як? Збіг обставин чи розправа?
При можливості інформую в телеграм https://t.me/Nach_Pro
Dani777• 23 мая 2024
Смотрю таки это интервью, думала так, пинжеж шоу.. дошла до момента где он поржал с того, что Зеленский сломал систему и продолжал аргументами.. эта мразийчук аз зависла в ступоре, как оно пошло с эфир?
kpss2017• 23 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
И это при том, что конкретно вашу жопку именно Кривонос избавил от оккупации, вы же в Киеве, верно?
K@ro• 23 мая 2024
Ответ дляDani777
Вона все інтерв´ю в ступорі, якщо іншим і слова не давала сказати, а тут її заціпило і не знає, як реагувати. Можуть і видалити відео, скільки він видав... і відпуски за гроші, і провал мобілізації, і держава в дупі і так м´яко натякає на деякі речі. Да, це не ті військові які говорять потрібні речі для заспокоєння і по написаному тексту.
Dani777• 23 мая 2024
Ответ дляK@ro
Так ее заціпило ибо боится! Боится реагировать и ляпнуть не то, за что потом вставят ей в опу
KozaNostra_I• 23 мая 2024
Удалено администрацией...
LoliTaran• 23 мая 2024
Дуже цікаве інтервʼю! Я не дивилась інтервʼю вже пару років, бо вже нудило від цих арестовичів чи марафонів. Мосейчук не поважаю. Думаю, цим інтервʼю вона намагається реабілітуватися за те, що ллється з її рота останні тижні. Дядько дуже гарно каже! Дуже. Особливо про тунель та поїзд чи світло в кінці тунелю…
А ще про мобілізацію гарно тему підняв.
LoliTaran• 23 мая 2024
Ответ дляIshoy
Можно краткое содержание?
00:00 Сергій Алимов, військовослужбовець ЗСУ
02:39 Чому Алимов писав листа Наталії Мосейчук?
06:15 Про зарплати військових на нулі
09:40 - «У нас в країні всі постійно розмежовуються, замість того, щоб обʼєднатися і перемогти»
14:30 - «Ненависть вже зʼїдає наших людей з середини»
16:12 Про що говорять військові в окопах на передовій
18:10 Про алкоголізм та ігроманія війську
25:00 Що треба зрозуміти владі про народ
26:40 - «Влада, армія і народ розійшлися різними точками»
31:30 - «У Києві майже немає людей у військові формі. Військові не хочуть, щоб їх вважали ТЦКашниками»
40:00 - «Рекрутингові центри - гроші на вітер. Вони добрі в мирний час, не у військовий»
47:55 Чи може армія реформуватися зараз і воювати?
52:10 - «Ми все одно прийдемо до перемирʼя. Питання на яких умовах і коли?
55:40 Чи вдалося Зеленському «зламати» систему?
1:00:33 За кого б проголосував Алимов на наступних виборах президента?
1:02:55 - «Я воюю за нашу українську національну ідею»
1:06:04 - «Відповідальність має бути як за діяльність, так і за бездіяльність»
1:09:33 Як втримати країну?
1:15:10 - «Я не бачив політиків в окопах»
1:18:49 Чи зможемо вийти на кордони 91 року?
1:27:23 - «Я на нулі не бачив жодного генерала»
1:29:53 Неперевершене виконання вірша, написаного в окопах
Miss Sims• 23 мая 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Ви при своєму розумі таке писати??? Та українці до кінця життя мають бути вдячні цим хлопцям за ті подвиги (без перебільшення), які вони робили та продовжують робити для нашої нації своїм існуванням
Miss Sims• 23 мая 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Бан !
Чомучка• 23 мая 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
І що ж вони такого хотіли робити?
Чомучка• 23 мая 2024
Ответ дляMiss Sims
Та кого ви слухаєте? московську консерву з чистим профайлом?
Miss Sims• 23 мая 2024
Ответ дляЧомучка
Та вже теж побачила.
vihola• 23 мая 2024
Може цього хлопця поставлять головнокомандувачем. Таке можливо, щоб дати відразу високу військове звання і посаду? Чи замісником для початку.
В коментарях всі під враженням від інтрервю, бо він вірить у перемогу і так виглядає, наче один на всю країну знає, що для цього зробити.
LoliTaran• 23 мая 2024
Ответ для vihola
А ще класно про президента сказав. Наступний президент ще навіть не знає, що буде президентом