Закарпатська кухня ось такими представлена стравами та мʼясними делікатесами,Там є такі страви як,пікниця,шовдарь,гурка,шойт, сегединський, рокот крумплі,бограч, папрігашка,левеш)))
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Давным-давно у меня летом на море отдыхающие были ребята из Ивано- Франковской области. Сдружились, поэтому летом они ездили ко мне, зимой - я к ним. За 7 лет таких гостеваний испробовала Закарпаскую кухню вдоль и поперек, но для меня большинство блюд слишком жирные и тяжёлые, поэтому не злоупотребляю.
Единственное в чем не могу себе отказать - это пляцки всех мастей и вкусов♥️
Закарпатська кухня і Іва-Фр зовсім різні, противоположні, там незнають що таке шовдарь в Франківську,мало хто.
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Може плутаєте Франківську з Закарпатською кухнею))
А_я_ЛОЖУ!• 23 мая 2024
Ответ дляValdes
Так мы с друзьями ездили по всему тому краю, поэтому имела честь пробовать кухню во Львовской, Тернопольской, Ивано-Франковской, Волынской, Закарпатской и Ровенской областях. Думаю, картина кухни Запада Украины в целом у меня достаточно полная ☺️
А_я_ЛОЖУ!• 23 мая 2024
Ответ дляValdes
Не не, я выше ответила, что хорошо меня покатали по этому краю🫣😅
Просто друзья сами родились и выросли в И-Ф области, а отдыхали мы много где, в том числе и в Закарпатской области.
З понеділка на дієті• 23 мая 2024
Яка зовсім не тонка реклама)))
Автор, вас забанять, і будете салом деінде торгувати.
Анонім Секретар• 23 мая 2024
Якщо оте з крумплями - це картопляне, то так. І бограч - смакотища. Інше не їла, здається 🙄
Мило, що ви зареєструвалися вночі, щоб поговорити про закарпатську їжу 😂
Слобожаночка• 23 мая 2024
Пробовала все домашнього виробництва. У сусідів там батьки, часто передають гостинці, а сусіди не справляються самі)
Ну і в подорожах в ту сторону теж.
Бограч як на мене жирний і гостроватий - смачно, але не моя їжа
М´ясо - як м´ясо.
Ну і в подорожах в ту сторону теж.
М´ясо - як м´ясо.
Голодаю• 23 мая 2024
На початку війни жила в Закарпатті, тому багато чого спробувала
Сподобався бограч, підбивані лопатки, рокот коумплі. Банош більш менш, але я каші не їм.
Не сподобався сегединський.
Інші назви, що Ви написали,не їла
Не сподобався сегединський.
Інші назви, що Ви написали,не їла
ПробілНеПрацює• 23 мая 2024
Как я люблю Закарпатье.Это прямо мое мое.Все- люди,природа,кухня,погода,климат.
Анонім Перший• 23 мая 2024
Гурку пробовали. И даже пытались через время дома приготовить,в ресторане была вкуснее))
Мию чакри щоденно• 23 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Франкивщина это Прикарпатье. Не Закарпатье))) пляцки это другой регион совсем
Боб левеш люблю, суп рыбный мадярский, крумпли на гриле, все очень вкусно, форель радужная
Мию чакри щоденно• 23 мая 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Это разные регионы, географически в первую очередь, разный климат, разные продукты поэтому.
Мию чакри щоденно• 23 мая 2024
Ответ дляАнонім Перший
Точно, гурка это тема.
Платье Длинное бальное• 23 мая 2024
Да, пробовала
Шовдаря куча видов
Полонинский хлеб ням ням
А вот в Чехии кнедли не видела что-то, в Праге
Шовдаря куча видов
Полонинский хлеб ням ням
Дівчина заглядєніє• 23 мая 2024
Ковбаси не дуже люблю, а от бограч, рокот крумплі, синяк, це місцева страва в деяких селах, форель угерсько, гамбовці з лекваром, то є файно.
Голубая фишка• 23 мая 2024
Так куштувала. Переїхала в Ужгород з Києва. Рокот крумплі, сегединський, лопатки і підбивана фасоль не готую. Не подобаються ці блюда. А шовдарь люблю, вони його тут варять, я їм сирим. Не розумію навіщо варити копчене м´ясо. Ковбасу люблю, щоб була шматочками начинена, а тут роблять перемелене.
Аннуитет• 23 мая 2024
Ответ дляValdes
Ну непогано досить)) там багато чого є ще цікавого, такого що ви не чули і не куштували. Банош Бограч всі туристи знають, а ще таке як Підбивані лопатки, Лечо,лангоші, Чеські кнедлики з копченою запеченою рулькою)))
Мені подобається така кухня. Дещо можу приготувати сама за рецептами Сергія Пожара. Багато що хотіла б готувати , але там або процес досить трудомісткий , або продукти потрібні специфічні і звичайно якісні.
Мовчу, але хочу• 23 мая 2024
Не куштувала,але оце все мʼясне з ваших фото зʼїла б з радістю,люблю таке
Все до блиску• 23 мая 2024
Не пробувала, 49 років, і мабуть не спробую, бо де я, і де Закарпаття.. на вигляд апетитно і дуже жирно, тому мій шлунок таке не витримає, думаю.