Лиса Патрикевна• 23 мая 2024
В кого електричка фіат або міцубіші 2010 р.?
Планую придбати маленьке бюджетне авто. Чи задоволені ви вибором? Що треба перевірити перед покупкою?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 мая 2024
Ось ще відгук по разходу:СІТРОЕН НЕМО 2012року 1.3 нді 45 літрів соляри вистачає на 1000 км пробігу
Источник: © AUTO.RIA.com™
Леся Українка• 23 мая 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор. Вам правду пишуть. Акумулятор в такій машині вже ніякий. більш менш нормальна від 13-15 тис буде, хоча б 2017-2018 року
Рік не показник в електричках, тут треба на залишок АКБ дивитися
В мене нісан ліф 2013р з акб 40кВт і сох 96%
Домашка• 23 мая 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Смарт.
Ибо все остальные малышки жрут как полноценные авто
Ремонт смарту багато жре
Диви яка я пава!• 23 мая 2024
Ответ дляДомашка
Ремонт смарту багато жре
Не приходилось ремонтировать, продала через год. До сих пор знаю, бегает. Хоть и старенький, 1999года.
А вот расход 4л красотища
КрестьянинДиор• 23 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Мало їздили чи батарею міняли? Дуже гарні показники
Лиса Патрикевна
• 23 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
А де сох в ліфі дивляться?
Леся Українка• 28 мая 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
А де сох в ліфі дивляться?
Через ОБД абаптер в програмі ліф спай на телефоні
Ну в мене коли машина повністю зарядилася то % заряду =СОХу, тобто в мене при повний зарядці не пише 100% а 94% і програмка показує 94сох
Леся Українка• 28 мая 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
В 2013р не йшли в оригіналі з 40-ю, сороківки піпочали ставити тільки десь 2016-17р
Тому як ви розумієте батарея там б/у в ідеальному стані ставилась