Там-тарарам• 25 мая 2024

Справді є люди в яких немає $?

Немає доларової заначки, хоч би невеликої?! Живете одним днем?
Результат:
вже голосів: 524
255 (48.66%) Немає $
233 (44.47%) Купую $
36 (6.87%) Накопичую в гривнях
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
На пластиковій картці))
Та зрозуміло, жартую, нервове вже, он авторка каже
Сметчица• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
До чого тут сирени, ракети, до мого питання, чи це нервове вже?!
І точно, до чого ж) все живе і процвітає. І роботодавці такі - кому грошей? Ставайте в чергу, бо не знаєм куди дівать.
А в магазинах такі - Люди добрі, роздаємо все безкоштовно, шо таке воєнна інфляція нам не відомо.
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
Даже не помню уже где взялась эта купюра,давно она у меня, лет 20 уже....
За 20 років могли би уже і в рамочку вставити на стінку, любувалися б на хто там на п´ятірці
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Багато років жила без заначок, тому знаю що такі люди існують, я б сказала що їх більшість .
Не знаю таких людей кому 35-65 років і жили без копійки за душею, відкладати можна завжди, хоч по 25$ в місяць.
Перша леді колгоспу• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
А я знаю. І сама так жила.
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Я відкладала з 20ти, завжди значка була і є
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ви умнічка, фінансово грамотна людина👍
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ви умнічка, фінансово грамотна людина👍
Просто інстинкт самозбереження, 2 рази розлучалася 🤣
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Може, ви не потрапляли у такі життєві ситуації? Невістка з братом півжиття з боргів не вилазили. Знайома із 40 тис. кредиту у Чехію двинула, так і не знаю, як на це банки подивилися. А взагалі то да, треба відкладати, а зовсім вумні - інвестують. Тільки ще треба мати, що
Seehund• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Откладывали, потом использовали эти деньги, что бы выехать из окупации. А да забыла для вас же война не существует.
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Ніколи не розуміла боргів та кредитів....
ПазлШредінгера• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ви ж в курсі, що більша частина країни живе звичним життям, і їх війна торкнулась мінімально?!
Як мінімум значна девальвація гривні від 26 до 40 за долар значно вплинула на всіх українців
Агент Пинкертона• 25 мая 2024
Живём одним днём с мужем, никакой заначки, все 4500 € нашей зарплаты расписаны не с чего делать заначку, в прошлом месяце ещё и в кредит умудрились влезть
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
А я ще страх не люблю ні брати, ні давати в борг. Борги псують стосунки)) мч любить брати на виплату, оплата частями. Та не позорься, кажу, давай підкопимо, і купимо. Нє, товар вже на руках, а розстрочку спокійно платиш, не напрягаючись... Ну це він не напрягаючись)) хоча можемо взяти відразу, без накопичень щоб жили - ніколи не було такого, попервах хіба, по молодості
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Це жарт?
Кусюче сонечко• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Это вы сейчас серьезно?
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Це жарт?
Тролінг високого рівня
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Беру оплату частинами на всю побутову техніку, але $ не міняю💪😁
Агент Пинкертона• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Це жарт?
Нет
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Аналогічно - жму руку, обіймаю))
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Це жарт?
Це - тупість
Сметчица• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Кстати, с экономической точки зрения безоплатная рассрочка это выгодно. Учитывая темпы инфляции. И если ’освободившиеся’ деньги пускать в оборот (заставлять работать), а не копить, как автор предлагает.
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Це - тупість
Ну може там ситуація така, що все йде в ж... на нагальні потреби? А може люди люблять кутнути
Агент Пинкертона• 25 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Це - тупість
Вы про себя?
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСметчица
В оборот - це справді треба бути фінансово грамотним.. ставки робити?))
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляСметчица
У меня в Україні всегда была треть денег в долларах, треть - в евро, треть - в гривнах. Інфляція не ощущалась
Куплю орехи• 25 мая 2024
А какой сейчас курс доллара?
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляСметчица
Ніііі, краще синиця в руках...долари, золото, це надійно.
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляКуплю орехи
А какой сейчас курс доллара?
40,4 в приваті, хтось доречі в курсі банки продають, бо купую в обмінниках?
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Розкажіть свої витрати. 4,5к*43=.. ну, там вже великі цифри, порядка 180.