Там-тарарам• 25 мая 2024

Справді є люди в яких немає $?

Немає доларової заначки, хоч би невеликої?! Живете одним днем?
Результат:
вже голосів: 524
255 (48.66%) Немає $
233 (44.47%) Купую $
36 (6.87%) Накопичую в гривнях
Миззери• 25 мая 2024
Ответ дляВорона
А «нэвэлыка» это сколько? 100$ считается?
И счастливый доллар в кошельке )
Зрадорозганячка• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ви ж в курсі, що більша частина країни живе звичним життям, і їх війна торкнулась мінімально?!
Цены не выросли? Доход не упал?
Гжегож Бженчишчикевич• 25 мая 2024
Автор, какие S, тут бы на жратву хватило(
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Цены не выросли? Доход не упал?
Виросли ціни, на 150$ більше тепер платимо в порівнянні з 2021 роком, і що, не купують валюту, менше, але ж купують?!
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляМиззери
Странная тема автор , вы не в курсе что война. Много людей многое потеряли , многие люди потратились что бы снарядить военных своих на войну , кто-то на лечение , кто-то потерял работу
Доброе утро, автор !!!
Я б поняла тему это до времен ковида но не сейчас , святая простота
А у вас до війни життя не було, чи клямка запала на останніх двох роках?!
Смайлик• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ви не порівнюйте можливість заробити до війни і зараз, ціни на все тоді і зараз. Це небо і земля. Довоєнна заначка була, але, щоб не проїсти її орендою, купили житло. Навіть позичили, щоб вистачило. Тепер віддаємо борги. Здавалося б смішна сума 1700 доларів, але при зарплаті чоловіка 20тис і моїх декретних 860 мені страшно дивитись той курс.
Замріяна• 25 мая 2024
Конечно есть, у нас в стране куча пенсионеров с минимальной пенсией, откуда у них валюта. Работающие за минималку или чуть выше то же самое.
Зрадорозганячка• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Это вам повезло, что расходы увеличились на 150$. У нас теперь на шее 5 пенсионеров, двое из которых инвалиды. Аптека и больница высасывают деньги покруче дайсона
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну не могут и не могут. Мне нет до этого дела. Корона она у вас, защитница бедных и обездоленных. Ну так помогите им, не словом , а делом не? Отож. Да , вы реально надоели, хорошо что уже понимаете
Почитай #178, під тобою, від Миззери, ти просто не туди потрапила, тобі у тему, де запитують у касирів атб, чому вони не мають ніяких амбіцій, там ти розвернешся, а я справді за обездолених, бо не у всіх, навіть у більшості немає можливості, інтелектуальної і фінансової, для занять бізнесом, але це не робить їх придурками чи людьми другого сорту. І надокучила саме ти, а що ти там говорила про здоров´я)) ’да ти нікак не угомонішся’))
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Бабуся, а мы разве на ты переходили? Забыла вас спросить куда мне попадать во торкнуло то. С хахалем маргинальным уже разобрались? Так и бухает? Может потому и нищие?
И война 10 лет, но только сейчас что-то вы всем рот прикрываете, подзабыли видимо, как плясали и отдыхали, а теперь ты смотри...обидели их
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
На ви з нормальними людьми. Ти, пОдруго, з кимось мене плутаєш, чи, може, у тебе якась своя реальність. Мені 45, сину 20, і в нього дітей немає, тому бабуся, може, це ти?) З люблячим і коханим чоловіком я живу 20 років, тому розповідай краще про своїх хахалів. Щодо тієї теми не переживай так сильно, все нормально. А ти 10 років дрони збирала? Ти образити мене не можеш, кишка тонкА, так що випльовуй свою жовч, тільки не вдавися
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Да что ты? А как же дочь 15 лет? Спалилась, так спалилась нежданчик, да?
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
У мене двоє дітей, і в доньки 15річної точно нема ще своїх дітей, якщо ти про це, але, можливо, ти не дійшла до такого аж ступеню дурості, чи?..)
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Да ты его перегнала дурнее не придумать. Может меньше пить надо, тогда и копейки считать не придётся? P,,s а муж то откуда сожитель, да... Муж?
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Удалено администрацией...
Давай, друкуй
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Давай, друкуй
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Удалено администрацией...
Что и требовалось доказать. Маникюр зачетный и тетка, сразу видно Ху из ху.
Наліво_ні• 25 мая 2024
Манікюру немає, мені він до лампади, я вчителька. На другому фото донька, про яку ти так розпереживалася раніше.
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Заврались то как сожитель как? Сегодня трезв?
Там не просто маник, там грибок уж.
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Там не просто маник, там грибок уж.
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Удалено администрацией...
За 20 лет не захотел в жены взять, да такого ни с кем не бывает, только вы исключение. Как и бижутерия с алика умора . И да, у училки такие руки....позор
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Удалено администрацией...
Сокодавка ще та• 25 мая 2024
С 17 лет старалась хоть чуть-чуть иметь в запасе именно $.
Дитя 90-х
СирОжино пирОжино• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Удалено администрацией...
Так я правду пишу. А вы врёте. Завистливая, обиженная жизнью, что с вас взять? так кричали, так кричали. Ни брака, ни свидетельства. Ещё что нибудь сочините , людей повеселите. А лучше бы работать шли, может заработали бы и не считали чужое. Все, адьос.