Там-тарарам• 25 мая 2024

Справді є люди в яких немає $?

Немає доларової заначки, хоч би невеликої?! Живете одним днем?
Результат:
вже голосів: 524
255 (48.66%) Немає $
233 (44.47%) Купую $
36 (6.87%) Накопичую в гривнях
3@йk@• 25 мая 2024
Є гривні, нащо мені валюта, не купую її вже місяців 3 точно. А і так є люди у котрих і їсти нема. Бо їх життя руйнують кожного дня.
Директор Пляжу• 25 мая 2024
А небольшая это сколько, по вашему?
Кручу хвости• 25 мая 2024
В мене 4 бакса в гаманці.Це вже вважається є чи ні?
На паровозе• 25 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
А у меня 5)))На расплод)
Бабульція• 25 мая 2024
Було в мене таке , і бачу, знову скоро буде . Живу от зп до за і то не вистачає
Галябалована• 25 мая 2024
Ні, просто якщо в сім´ю працюють двоє і отримують 10-12 тис, то ту заначку просто робити ні с чого.
На моєму підприємстві (комунальне) середня зарплата у робітників як раз близько 12 тис.
Сметчица• 25 мая 2024
Ну це уже повне дно створювати подібні теми на третій рік війни. Прикиньте да, живемо одним днем, а може навіть менше - від тривоги до тривоги
Нетутешня• 25 мая 2024
В стране война, цинично создавать такие темы. Знаю многих людей, которые еле сводят концы с концами, какая тут уж заначка
viter33• 25 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
А небольшая это сколько, по вашему?
Судячи по ’зарплатних’ темах на цьому форумі - ну хоча б з 500 000$)))
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ми в США, тут тільки долари...
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
А небольшая это сколько, по вашему?
Ну хоч 500-1000$
ПампушОК• 25 мая 2024
Не всем бабушки в Киеве квартиры оставляли, чтобы сдавать. Сейчас обычные люди(за Киевом) выживают. Хотя, вам не понять
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляКручу хвости
В мене не більше 100, все на пластику
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляНетутешня
А я знаю багатьох людей в яких життя стало на паузу, і тепер бюджет ділиться на базові витрати і купівлю валюти.
ПампушОК• 25 мая 2024
Ответ дляНетутешня
100% , многие бросили или потеряли жилье, а переселенцев не очень хотят брать на работу. Либо на копейки, хоть съем тянуть.
Ведь большинству переселенцев не 18 с опытом работы 20 лет, как требуют работодатели.
культУра• 25 мая 2024
Вы на приколе?
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляГалябалована
До чого країну довели (((
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Ви ж в курсі, що більша частина країни живе звичним життям, і їх війна торкнулась мінімально?!
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляНа паровозе
А у меня 5)))На расплод)
А де ви їх збираєте, по одному?
Сметчица• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Дайте вгадаю, це тут новоявлені ’німкені’ пізнали нарешті секрет успіху і вирішили ним з нами поділитись з самого рання?
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
В мене не більше 100, все на пластику
На картці валютній, чи накопичуєте на пластичного хірурга?
Нетутешня• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Кроме вас, автор, наверное, мало кто в курсе.....
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляСметчица
Гадання то не ваше 😉
Перша леді колгоспу• 25 мая 2024
Багато років жила без заначок, тому знаю що такі люди існують, я б сказала що їх більшість .
Наліво_ні• 25 мая 2024
Ответ дляНетутешня
Ну да, звичним, сірєни так повили за вікном по 15 раз на дню, потім ще вікна з дверима потряслися..
Сметчица• 25 мая 2024
Ответ дляТам-тарарам
Гадання то не ваше 😉
Наше-наше. Бо то тільки той, шо в черзі в Тафель стоїть може думати, що хтось в Україні зараз живе звичним життям.
Наліво_ні• 25 мая 2024
Це як у анекдоті, бідний каже, я вже три дні нічого не їв, а багатий йому - треба себе заставляти..
автор Там-тарарам • 25 мая 2024
Ответ дляСметчица
До чого тут сирени, ракети, до мого питання, чи це нервове вже?!
Пьяная вишня• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
На пластиковій картці))
На паровозе• 25 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
А де ви їх збираєте, по одному?
Даже не помню уже где взялась эта купюра,давно она у меня, лет 20 уже....