всемВсёИмного• 25 мая 2024
Покупать хатку до 5 тыс дол или тратить эти деньги на аренду квартиры?
Здравствуйте! Скажите пожалуйста как поступить.. Дом до 5 тыс это отсутствие туалета, водопровода, печное отопление. Мужской помощи не будет. Но это уже твое. Или аренда квартиры в которой есть удобства. Есть квартира в харьковской области, не знаю сможем ли там жить, знать бы, то и вопросов не возникло.
Результат:
вже голосів:
167 (42.39%)
Аренда квартиры
162 (41.12%)
Дом свой
65 (16.5%)
Результат
Милота• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Есть школы в сёлах. И не плохие.
не во ысех селах есть школы
изучите вопрос для начала
тролик
изучите вопрос для начала
тролик
vitamin-bd22• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
За 5 тыс ? Это реально в спокойных областях на западе ?
в западных регионах нет, а центральная украина , возможно . есть много маленьких пгт , надо искать
всемВсёИмного
• 25 мая 2024
Ответ дляКрошка Енот
автор! я вас умоляю! не тратьте деньги. вы же, как ребенок.
Спасибо
всемВсёИмного
• 25 мая 2024
Ответ дляvitamin-bd22
Спасибо
vitamin-bd22• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Спасибо
вот даже сейчас смотрю малосемейка в горішних плавнях за 5500 , но там большой долг
всемВсёИмного
• 25 мая 2024
Ответ дляvitamin-bd22
Спасибо , поищу!
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Спасибо. А где не подскажете?
Ну для початку, думаю , переглянути сайти продажі нерухомості в перелічених областях. А там вже плюс-мінус картина вималюється. І ще можна самій оголошення писати в тих же соцмережах. Вам точно щось запропонують. В загальному важко судити. Вже як є конкретний варіант то або приймаєш , або відкидаєш. Ми дивилися в Тернопільській області.
всемВсёИмного
• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Спасибо!
МУСЯкомарова• 25 мая 2024
Хатка. Буде спочатку складно, помаленьку все зробиться і стане гарно. Чоловіча допомога, вона сильно перебільшена. А в оренді гроші профукаються на чуже і залишитесь і без грошей і без майна.
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Поки вона його відремонтує Богу душу віддасть. Не буває за такі гроші чогось нормального. Глина або вбитий дерев´яний сарай. Жити в глині, це ще додаткові проблеми з алергіями.
Отут посперечаюся. В сучасних різних бетонах з богзнаякими добавками напевно алергенів більше як в натуральній глині.
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляМотористка
Отоплення дровами це дуже важко, дрова зараз теж дуже дорогі
Якщо б ще вода була в хаті. А так зимою ви там здурієте
Дешевше за газ на ту саму квадратуру
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2024
Ответ дляvitamin-bd22
почему не хотите купить квартиру или гостинку в маленьком пгт ?
А де вони є за таку вартість?
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви уявляєте в якому стані димоходи - якщо їх не топили мабуть десятки років. І де знайти майстра толкового, який переробить, коли купа чоловіків на війні, а інша на заробітках?
Чому Ви думаєте, що збираються купити таке старе, де не жили десятки років? Для чого ці крайнощі?
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В тих областях, що хоче автор як мінімум 8-10 тисяч
Це так. Може кому треба терміново
вАлнуюся сильнА• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Я не знала что нельзя глину.
Ну дивіться. Мої батьки будували хату в 60 роках. Стіни із сирівця. Тобто та сама глина тільки у формі цеглинок.
Нічого тій хаті не сталося по нинішній день і ще простоїть сто років.
Ответ дляNatalia505
Я вважаю що після будинку ніхто при здоровому глузді, без нагальної на то потреби в квартиру не піде. Не зважаючи на всі труднощі, будинок це інший світ. Але,автор, вам без чоловіка буде дуже тяжко. Без умов, з дітьми, це проблема. Наскладайте більше грошей і купіть щось путнє. І дітям залишите в спадок потім.
Помиляєтесь, люди різні. Мою куму нізащо в будинок не затягнеш, вона дитина асфальту. А я мрію про будинок
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляvitamin-bd22
Я на Київщині моніторила за 7 тис можна купити квартиру в великому селі(Яготинщинв), і газ і вода .
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Родичі моєї ВПО жили в Дніпрі на орендованій, весною оформили кредит е-оселя,тепер мають будинок з землею на Черкащині,будуть займатися тим,чим займалися в Бахмуті- вирощуванням вічнозелених, декоративних. До війни мали не погані прибутки на опті. Віддавати заоренду 3к та сама сумма в них по кредиту. Так треба підлоги,вікна і міняти, ззовні за а нормальна,а в середині потребує ремонту, але ж і квартири під оренду не першої свіжості. То тут хоч за своє виплачувати, а оренда просто комусь, бнз перспектив
Панна Кота• 25 мая 2024
Робота?
Це мабуть найважливіше. Ну і умови на які ви згодні.
Ось наприклад пару варіантів з центральної України. Посилання з олх не можу вставити
1. 5 999$
Продається будинок с.Михайлівка, Тульчинського району, Вінницької області. Будинок та город приватизований. Меблі в будинку залишаються. Біля будинку садок, багато горіхів, господарчі будівлі, жила вулиця. Центральне водопостачання. В хаті крім газового конвектора є ще грубка. Газ проведений у літню кухню і хату, вона на подвір´ї. Усього землі 0.71 га, з яких 0.25 - для обслуговування будинку та 0.46 га - для ведення господарства. Будинок загальною площею 89.9 кв.м, житлова площа 49.7 кв.м. До райцентру 15 км. Поряд із селом є велике підприємство на яке можна влаштуватися на роботу (із села до роботи забирає безкоштовний робочий автобус). Вулиця виходить на відремонтовану, асфальтовану дорогу, а сама вулиця гарно засипана і під´їзд до подвір´я є у любу погоду. Реальному покупцю гарний торг
2. На скріні
1. 5 999$
2. На скріні
Ms. Искренность• 25 мая 2024
Ответ дляКракадэ
Побегав зимой в туалет и потопив печь, помывшись в тазике, Вы прозреете.
все залежить від людини
я так взимку бігала в WC на вулиці (а вночі - в тазік), милась з ковшика в саморобній будці, оббитій клійонкою, топила навіть не пічку (а буржуйку) декілька років
і не відчувала себе нещасною)
Так, поліпшити умови хотілось, але прозріння не було
і не відчувала себе нещасною)
МУСЯкомарова• 25 мая 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так ото ж. Викидати гроші на оренду та ще й останні, це абсолютне марнотратство.
Ms. Искренность• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Мы сейчас в сельской школе. Ребенок после двух лет дистанционно очень рад. Теперь у него есть друзья, есть дети. Мы сейчас арендуем квартиру в селе.
Авторе, при таких вводних - однозначно СВОЯ ХАТА
і якщо ви не королевна, яка відро води не принесе і вночі ’зайвий’ раз не встане до печі щоб дровеняку підкинути - то ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
всемВсёИмного
• 25 мая 2024
Ответ дляО_Юми
Авторе, нажаль з вашим бюджетом купити хату в придатному для життя стані у вказаних областях це фантастика. Я маю бюджет 20-25 тис, але те, що мені попадається на західній за ці гроші то просто обняти і плакати, туди ще стільки треба вкласти
Спасибо
всемВсёИмного
• 25 мая 2024
Ответ дляПанна Кота
Робота?
1. 5 999$
2. На скріні
1. 5 999$
2. На скріні
Спасибо!
сказочное_Бали• 25 мая 2024
Як людина, яка тривалий час жила в будинку з пічним опаленням, я б боялася вчадіти в такій хаті зі старою пічкою (( Це не жарти.
Потужна махіна• 25 мая 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Взагалі то життя всього навчить. Не такий страшний , як то кажуть. Але- автору щоб до роботи добиратися, то треба хоч би близько райцентра якогось купляти. Бо проїзд також недешевий.
Тепер біля міст виставляється багато дач на продаж. Є серед них і такі, які будувалися основатєльно. З газом і всіми комунікаціями. Може там глянути? Або може кімнату в гуртожитку? ЇЇ то напевно можна буде продати, якщо назбирають на квартиру чи поміняється щось. Є непогані варіанти часом. Я доньці чуть не купила за 6 тис. з балконом, водою і мінікухнею.
Вау, як швидко ви нарубаєте мішок дров?
бифидобактерияЖоржик• 25 мая 2024
Ответ дляMs. Искренность
Підтримаю думку
Потужна махіна• 25 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Спасибо , поищу!
В Полтаві кімната в гуртожитку від 9 тис, але є й інші ціни