Червона рута• 26 мая 2024
І смішно і грішно
Доброго ранку
Ви як ?
Ми збираємось на дачу по черешні
Ви як ?
Ми збираємось на дачу по черешні
Червона рута
• 26 мая 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
’Це ж було вже!’ (с)
Коли?
Не бачила
Червона рута
• 26 мая 2024
Ответ дляЯ Головна
Чомусь не смішно. Вірніше смішно лиш плакати хочеться
Нас мають за дурнів (
Я Головна• 26 мая 2024
Ответ дляЧервона рута
Нас мають за дурнів (
Ну то Ви таке і публікуєте.
Мій чоловік оновив данні, пройшов влк, сьогодні їде працювати на об´єкт впк, надіюся, що знову приїде гостювати при стабільному стані справ, його брат возить в Жешув допомогу з усього світу. Третій місяць в польотах, не просто це все. От так жили родинами на одному місці десятиліттями, а тепер не знаєш , коли всі зберемося разом. На Великдень і то всі по своїх справах були, а не разом за родинним столом.
Весела пiсенька• 26 мая 2024
Ответ дляЯ Головна
Ну то Ви таке і публікуєте.
То брат за кордоном?
Я Головна• 26 мая 2024
Ответ дляВесела пiсенька
То брат за кордоном?
Ну а звідки йде зброя? Збипають стару радянську по світу, багато з Африки на ЄС, з ЄС на фронт
Весела пiсенька• 26 мая 2024
Ответ дляЯ Головна
Я до того що брат в європі в безпеці і переживати за нього в останню чергу.