Copy-Paste• 26 мая 2024
Якщо в 45 нема інтиму, як сприйняти?
В шлюбі в нас майже нема інтиму. Дуууже рідко. Наче й кохає мене, не знаю, але з інтимом проблеми.
Прям так явно я не казала йому, не пристаю, вважаю що це вище мого достоїнства.
В кого так? Як ви реагуєте, якщо нарешті чоловік починає приставати? З радістю погоджуєтесь?
Мені якось обідно. Ось планую дочекатися завєтної хвилини й відмовити.
Фима Собак• 26 мая 2024
Я нормально воспринимаю, если женщина инициатор. Ломайтесь дальше и отказывайте, не будет вообще тогда интима.
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
мужчинам не нравятся разве инициативные женщины?
Ну так виходить що я випрашую. Це якщо перші зустрічі, то так, вау думаю, а якщо дружина весь час пристає? Він не завжди може, не виходить у нього.
Статус Ква• 26 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ну так к врачу идите,если не может
Зубожиння• 26 мая 2024
Хочу секса, сажусь сверху. И пофтг хочет он или нет. Есть член. Член спит, есть рот. Ртом не хочет, есть пальцы и игрушки. В 80% секса инициатор- я.
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляФима Собак
Ви чоловік? Так якщо це дружина з якою живете 20 років і у вас нема бажання, а вона лізе?
Ласковая_львица• 26 мая 2024
Возраст парня?
Низкое либидо скорее всего. Или проблемы с эрекцией
Оно само купилось• 26 мая 2024
Радійте та живіть спокійно. Напаркуа воно вам треба? Ще й з людиною котра не хоче. Насолоджуйтесь сном.
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляЗубожиння
Нашо мені сідати, якщо там усе спить? Інші варіанти я не люблю.
ПодругаМужа• 26 мая 2024
Мне меньше 45 лет, но интим нужен редко. Раз в неделю хватает.
Я перестала испытывать желание. Т.е. оргазм я получаю, но вся эта возня и романтика перестала приносить удовольствие. Только если выпью немного, то раскрепощаюсь.
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
Так я б на раз в тиждень в радістю погодилась. Раз в місяць якщо повезе
Пацаааааааан• 26 мая 2024
Я почала наполягати, що мені треба частіше, бо з сімейних обставин живемо на дві різні квартири, інколи раз на два тижні секс, інколи Раз на тиждень. Чоловік і не проти, але здивувався,що раніше це було норм,а зараз треба більше, якраз з 45 почалося. Обговорювали це, я казала, що можливо і гормони винні в цьому бажанні.
Зашла на 5минут• 26 мая 2024
Нам по 48
Я сама пристаю щодня до чоловіка 😃
Каже - господи ну чого ти в молодості відверталася
Я сама пристаю щодня до чоловіка 😃
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
І що він? Якщо він не хоче частіше
Пацаааааааан• 26 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
Чого не може?
Фима Собак• 26 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
Нет, я женщина. Нет желания с Вами или проблемы у него с эрекцией?
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Нам по 48
Я сама пристаю щодня до чоловіка 😃
Я ніколи не відверталась. І раніше не було багаго
Зашла на 5минут• 26 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
Самі приставайте
Проявіть ініціативу
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляФима Собак
З іншими не перевіряли😬
Пацаааааааан• 26 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
Прям обідно, і що, що 20 років разом? Для мене це найкращий чоловік всі 26 років, то чому жінка не може бути єдиною і найкращою для чоловіка? А для чого тоді разом бути?
НеВРотик• 26 мая 2024
Если мужику не надо, то кинА не будет. Можете осторожно поговорить, есть стимуляторы либидо, эрекции, если в этом проблема. Для меня тоже важно и психологически естественно, чтоб муж меня хотел, соблазнял, «готовил», а не наоборот.
Оно само купилось• 26 мая 2024
Ответ дляПодругаМужа
В мене після 40 лібідо знизилось. Така краса. Лягаю спати щаслива, прокидаюсь ще щасливішою, бо гарно виспалась, а чоловік вже дуже рідко хоче (раза три-чотири на місяць). Але в мене до 40 років був секс майже щоденно і тривав по 20-30 хвилин. Я реально за 23 роки втомилась від нього.
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Самі приставайте
Проявіть ініціативу
Я так вихована, що мені здається це недостойно😳
Copy-Paste
• 26 мая 2024
Ответ дляОно само купилось
Повезло. Я не втомлювалась жодного разу, капець
Фима Собак• 26 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
З іншими не перевіряли😬
Он не хочет или не может? Раньше секс тоже редко был?