Гигиенишвили• Изменено сегодня в 10:33

Мендель здала таємниці Зеленського в США

Ви вже бачили ітнервью Мендель на телешоу Такера Карлсона в США)
Мендель дала сенсаційне інтеревью на його телешоу та розповіла свою думку, що Зеленський хоче бескінечної війни, бо таким чином грабує Україну, розповіла інсайди про його вживання заборонених препаратів та механізи оплати пропаганди прикоритних блогерів та багато ще чого).
У відео є автодубляж на українську мову в налаштуваннях (тисни на колесико на обирай мову в звуковій доріжці)
Тихомандражная• сегодня в 12:16
Ответ дляНу шо не так?
Мендель:

В 2019 или 2020 году Зеленский очень переживал, что его рейтинг начал падать. И он был уверен, что в этом виновата его команда по связям с общественностью.

Он собрал нас и начал говорить, что нет никаких позитивных новостей о том, что он делает в стране.

И моя коллега начала спорить с президентом, очень дипломатично, но она говорила: «Послушайте, вы что-то обещаете, но это не происходит».

А Зеленский ответил:

«Неважно, что происходит. Самое главное — нам нужно 1000 говорящих голов. И если 1000 говорящих голов говорят о позитивных вещах, то позитивные вещи происходят, и люди верят, что есть позитивные вещи»

Она продолжала спорить и привела очень хороший пример. Она сказала, что была группа переселенцев из Донбасса — семьи, которые лишились домов, и Зеленский пообещал им квартиры. Там было, наверное, 10 квартир или что-то в этом роде. И никто об этом не позаботился.

И она сказала: «Если этих квартир нет, люди поймут, что их нет, и неважно, сколько говорящих голов будет утверждать, что они есть, верно?»

Зеленский ответил: «Нет, если говорящие головы, тысяча человек скажут тебе, что это происходит, значит, это происходит».

Он наклонился к столу и сказал очень раздражённым тоном:

«Мне нужна пропаганда Геббельса, если хотите. Мне нужна пропаганда Геббельса. Мне нужны тысячи говорящих голов, распространяющих пропаганду Геббельса».
Напомнило Радио тысячи холмов

Швендяю містами• сегодня в 12:16
Ответ дляГигиенишвили
Мендель закликає допомогти досягнути миру та каже, що команда Зеленського знищує Україну зсередини, розповідає інсайди про його тісні зв’язки з рашкою та те, що він розвовідав , що хоче диктатуру та відсутність виборів назавжди
’Ви так кажете, ніби в цьому є щось погане’

Володимира Олександровича диктатура повністю влаштовує і нас влаштовує. Жодних виборів нам не потрібно, це зайве. І депутати нехай залишаються, і мери. Якщо хтось несподівано помре, влада перейде синові чи племіннику, пацани самі вирішать, хто гідний.

Щодо зв´язків із північними сусідами, то тут у нас повний порядок, навіть головком 100% кацап, тож не треба намовляти на Президента, все в межах норми. Шустрив там по молодості, навіть Ксюшеньці Собчак присунув у гримерці, в антракті між виступами
Тихомандражная• сегодня в 12:18
Ответ дляHelterSkelter29
Как вы уже достали
Это вы о слугах народа?Не то слово достали,в печёнках сидят
Оченьценная• сегодня в 12:18
Ответ дляДа_Я_Така_
А хіба прес-секретар не має бути близькою людиною? Що вони з Зе не поділили, цікаво
Пришёл Ермак и подвинул ее
Люблю джаз• сегодня в 12:19
Ответ длязахідний_діалект
В Украине еще не было, получите, распишитесь. Только не войте потом, когда несколько миллионов индусов начнут плодиться и размножаться и на улицах будете сплошь этот карнавал с их менталитетом видеть. А еще начнется окупас, как в других странах, тогда и хатки ваши займут эти табора
Станом на 2026 рік в Україні постійно чи тимчасово проживає близько 10 000 — 12 000 громадян Індії та осіб індійського походження.
Да_Я_Така_• сегодня в 12:21
Ответ дляЛюблю джаз
Проєкт Tucker Carlson Network (TCN) є комерційним та ідеологічним інструментом, де поява таких гостей, як Мендель, ніколи не буває випадковою. Там працює велика команда. Платформа Такера повністю фінансується та підтримується пулом республіканських донорів (зокрема, крилом MAGA). Їхня мета зараз — виправдати перед американськими виборцями зменшення або повне переформатування фінансової допомоги Україні.
Знаходять ображених ексчиновників і роблять шоу. Потім будуть заяви Трампа, республіканців і Ко про корупцію в Україні, про 350 млрд Байдена...
Як думаєте, за цей виступ вона грошей трохи підзаробила? Бо все ж ризиковано отак деталі розповідати і навіть щось особисте. Вона не боїться? Як і будь-який піар-менеджер чи прес-секретар чи будь-хто наближений, навіть няня чи покоївка, то знає трохи більше особистого, ніж потрібно. Щось трохи ризиковано отак вєщать. То їй заплатять? Чи в неї якась криша є надійна?
Тихомандражная• сегодня в 12:21
Ой,да ничего не будет.Украинцы ещё и не то стерпят
А ми дивились і мовчали
І мовчки чухали чуби
Німії події раби

Тихомандражная• сегодня в 12:21
Ответ дляДа_Я_Така_
Я думаю вона під захистом американців
HelterSkelter29• сегодня в 12:22
Ответ дляТихомандражная
Удалено администрацией...
Ранковий базар• сегодня в 12:22
Ответ дляДетские_Будут?
На рашу работают те, кто раскачивает страну за свой шкурный интерес.
А Зелёнский, конечно, не идеальный, но он на своём месте.
А те кто, раздирают сейчас страну и украинское общество, будет гореть в аду
Не на своем месте он. Он ликвидатор Украины и желательно, чтобы его вынесли. Без него Украине будет лучше.
Тихомандражная• сегодня в 12:23
Ответ дляHelterSkelter29
Удалено администрацией...
Ранковий базар• сегодня в 12:23
Ответ дляПочемучка
І що, тепер будемо вірити кожній говорящій голові з телевізора ? Баришня давно ніхто й ніщо, звісно щось вона знала-чула-може вислювлювати здогадки, але це виключно її (або і не її ) власна думка. Про американський лен-ліз було багато шуму але по факту його не було. Ну і ви зараз за що переймаєтеся більше , за американських платників податків чи за Україну ?
Ленд-лиз скажите спасибо дерьмаку, он отказался руками Зе.
Я к тому, что они имеют право писать, что захотят.
Оченьценная• сегодня в 12:24
Ответ длязахідний_діалект
Вот интересно где эти все, кому было невмоготу дождаться выборов и переизбрать Януковича? Сейчас разоблачения похлеще, еще и на войне все зарабатывается, а ПАНДУ геть не слышно
Ждут нуланд с печеньками
Швендяю містами• сегодня в 12:24
Ответ дляЛюблю джаз
Для американського глядача деталі української політики чи старі медійні скандали про двушечки є чужими Вони чують лише один головний меседж: «Влада України сама пов´язана з рф та заробляє на війні». Тобто будь-яка західна допомога немає сенсу = не варто допомагати.
Мендель формально називає рф агресором, але зміщує всю відповідальність за тривалість війни на керівництво України
Мені подобається перебіг вашої думки. Давайте всіх місцевих пересічних заштовхаємо в окоп і поступово утилізуємо, коштують вони недорого, всього 2000 доларів на місяць, а можна і менше платити. Завеземо на їхнє місце засмаглих пацанів із Бангладешу, Непалу, Пакистану та Казкового Бомбея, нехай працюють на будівництві, на заводах. Думаю, їм тут сподобається, заразом білих жінок трахати зможуть, у них це престижно. Почекаємо кілька років, а коли місцеві зовсім закінчаться, домовимось про мир чи просто змиємось із грошима.
Кумедна• сегодня в 12:24
Ответ дляЛюблю джаз
таких як вона багато. Нічого їй не буде. Нічого нового вона не сказала.

Яніна Соколова правильно все прокоментувала.
Шістки ведуть себе як шістки

Подивилася половину інтервʼю Мендель Такеру Карлсону. Такої кількості нових ’замєчатєльних історій’ про життя в Україні, опущу розповіді про самого президента, навіть раша тудей не вигадувала ніколи. Про хвилину мовчання, спалення книг і парковку на місці людей з інвалідністю як жарт щодо голосування - не чула ніде. Не вірю, що поява Мендель у проросійського Карлсона з такими наративами - це випадковість.
Але примітно ще дещо. Це одна хвороба багатьох українських президентів. Зеленський став переможцем у наборі до команди випадкових людей, шахраїв і просто довбойобів.
Так безвідповідально набрати всіх цих випадкових людей з неоднозначною репутацією в команду очільника воюючої країни- це треба вміти.
Від Баканова, який призначав очільниками СБУ південних регіонів агентів Кремля до Мендель. При чому всі ці призначення були одрбрені і підписані Зеленським.
Принцип: лояльність, своість- вища за професійні якості, рано чи пізно проявить свою неспроможність. Плюс відсутність елементарної культури. Внутрішньої культури і цінностей в цих людях.
Шістки ведуть себе як шістки. В критичних ситуаціях їхня тупість стає злочином. Методи їхньої помсти ниці і жальогідні.
Ситуація наступна. Ти береш в своє оточення підлизунів. Які тобі лицемірно підтакують. Тримаєш їх близько. На скільки можна близько.
А потім при першій можливості, якщо ти їх звільниш, вони будуть ницо тобі мстити, підставлять тебе у найнеочікуваніший період, обіллють лайном. Бо вони шістки. Там масштаб мислення тунельний. І підставляючи тебе разом з тобою бездумно піддадуть ризику допомогу країні, яка у війні. Твоїй же країні.
Зараз буде дуже багато нарізок цього лайна. Всюди. Противник перекладе це всіма мовами.
Сподіваюся, що на даному етапі це вже ніяк не вплине на допомогу Україні європейцями.
Про США вже нема що говорити. Допомоги там і так нема.
Але. Мендель - ти ТП. Кончена і підступна лицемірка . І так, пане Володимире, це теж наслідок ваших рішень. А тому і ваша відповідальність. Як і всі діяння ваших інших дружків. Ні обіцянок ні пробачень. Джерело: https://censor.net/ua/b4002734
ага, царь хороший, бояре попались плохие
Млинці зі смайликом• сегодня в 12:24
Брехня, наш президент хочет мира, выборов и вообще он за людей!
західний_діалект• сегодня в 12:24
Ответ дляЛюблю джаз
Это люди, которые самостоятельно приехали, по большей части это люди со средствами и образованием. А вот массовых трудовых мигрантов, многие из которых из неблагополучных слоев еще придется оценить и полюбить, так как защита у них будет побольше, чем у нас
Швендяю містами• сегодня в 12:25
Ответ дляНу шо не так?
Мендель:

А Зеленский ответил:

Пам´ятаємо, пам´ятаємо. Рубрика ’10 хороших новин за сьогодні’ та її незмінна ведуча
Люблю джаз• сегодня в 12:25
Ответ дляДа_Я_Така_
як для мене - нічого нового вона не сказала. Просто ’засвітилась’. Про неї вже давно забули. Нічого ризикового.
Заробила собі піар, можливість світитись на телебаченні і тим самим заробляти.

Детские_Будут?• сегодня в 12:26
Ответ дляТихомандражная
А ми дивились і мовчали
І мовчки чухали чуби
Німії події раби
А вы работаете здесь на результат? Выходите к себе, под мавзолей
Детские_Будут?• сегодня в 12:27
Ответ дляРанковий базар
С рашей?
Тихомандражная• сегодня в 12:27
Ответ дляДетские_Будут?
Да пофиг мне на ваш результат, то есть вырок.Вы его сами себе вынесли.
Люблю джаз• сегодня в 12:27
Ответ дляШвендяю містами
я не розумію цих фраз ’Завеземо на їхнє місце засмаглих пацанів із Бангладешу’??? ви що думаєте трудових мігрантів будуть завозити вантажними вагонами чи у фурах???
Тумба-юмба• сегодня в 12:28
Ответ дляПугачиха
Її ж з якоюсь метою витягли з нафталіну з цими ’сенсаціями’, невже не зрозуміло
А де сенсації?
Ранковий базар• сегодня в 12:28
Ответ дляДетские_Будут?
С рашей?
А Раша тут причем. Хватит ее тулить во всё.
Українка Маша• сегодня в 12:28
Ответ дляОливьЕЖечка
Прочла комментарии американских налогоплательщиков под видео)
И что пишут вкрации
Тихомандражная• сегодня в 12:28
Ответ дляЛюблю джаз
Мы думаем,что вы всё понимаете,только дурку тут валяете.
Тумба-юмба• сегодня в 12:29
Ответ дляСосиска_Втесте
А зеленому підару буде підозра у держзраді?
За задачу Маріуполя, за розмінований Чонгар , за асфальт. прокладений для кацапів?
Люблю джаз• сегодня в 12:30
Ответ длязахідний_діалект
як по вашому мають масово завезти трудових мігрантів??
вдумайтесь в цю фразу.
Залучення трудових мігрантів - це економічні преференції, які передбачають офіційне працевлаштування.
Швендяю містами• сегодня в 12:30
Ответ дляHelterSkelter29
Удалено администрацией...