Молчавочка• Изменено 26 мая 2024
Если жена учится, а муж работает. Обязанности
Жена наравне с мужем учится по времени +-, но финансы в большей степени конечно муж приносит.
Так вот вопрос, жена тогда обязана делать все по-дому, готовить, убирать и еще вкладывать все силы в учебу и будущую профессию, только потому что муж зарабатывает сейчас?
У мужа претензий нет, но он ничего делать не хочет по дому, а я уже задолбалась, но и качать права я тоже не могу получается
Результат:
вже голосів:
10 (29.41%)
Не работаю и ничего не делаю
9 (26.47%)
Работаю и делаю все по дому
6 (17.65%)
Свой вариант
6 (17.65%)
Поровну делаем
2 (5.88%)
Работаю и ничего не делаю по д
1 (2.94%)
ТОлько по дому справляюсь
Тану на сонці• 26 мая 2024
Ответ дляСалт
А що, вибачте, гувернантка буде там дома робити?
задовольняти чоловіка
Сама вумна тутички• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А почему работающий муж должен?
А почему учащаяся жена должна?
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А почему учащаяся жена должна?
Нет от нее выхлопа в виде дохода
Душа компанії• 26 мая 2024
Ответ дляТану на сонці
от мені цікаво. всі ті, хто відписався, що вони нічого не роблять, або все разом, воно так і є насправді, чи це просто вологі мрії?
хоча, чому ’чи’
Для вас така дивина що чоловік може брати участь у побуті, що одразу це в небилиці записуєте? Ну навіть не знаю що сказати.
Сама вумна тутички• 26 мая 2024
Ответ дляСалт
Ой, я давно так не смеялась, зрите в корень.
Сама вумна тутички• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Нет от нее выхлопа в виде дохода
А у них совместное предприятие или семья??? При чем тут доход???
Тану на сонці• 26 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
а дружина не хоче піти на роботу, а він біде за хатою доглядати?
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У мене є подруга, що також «туалет залити», крихти, робот і все путьом. До ванної зайти страшно, холодильник відкрити страшно, пилюка і речі на підлозі гардеробної купою. Кожен живе як знає і як може, але розповідати, що побут це ввімкнути робота та змести крихти і більше нічого, не треба
Да мало ли у кого какие подруги, может у вас окр например и вам туалет намывать каждый день норм. А тут ещё 25 нет, вообще смешно
Душа компанії• 26 мая 2024
Качати права - взагалі якась дивна мовна конструкція.
А от обговорити, що ’любий, у нас немає вдома слуг, і тому потрібно, щоб ти узяв на себе це, це і це, а я візьму ось це’ - цілком ок.
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляСама вумна тутички
При том что от каждого должен быть вклад. Какой вклад от автора?
Тану на сонці• 26 мая 2024
Ответ дляСама вумна тутички
ну то нехай живе без грошей
Тану на сонці• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
вона в майбутньому відробить, можливо
Сама вумна тутички• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Так, у автора и спроситн
КАПСЛОЧНИЦА• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А якщо ти побутовий свин, то взагалі всіх можна записувати до хворих на окр і під цим соусом нічого не робити. От бомжі, наприклад, точно на окр не страждають. І їм туалет намивати взагалі не треба. І що, нормально живуть? Чи все ж десь є межа, що відокремлює нормально від не нормально
Душа компанії• 26 мая 2024
Ответ дляТану на сонці
Думаю, що хоче. Усі, хто вчиться, як правило хотять пошвидше вивчитися і приступити до практики
Але по суті - от взагалі не важливо. Вона не домогосподарка і в них немає домовленості що він забезпечує а на ній побут. Її вклад у майбутнє сім´ї зараз у навчанні, це її робота. Те що дивіденди будуть пізніше, ніж в кінці місяця, нічого не міняє. Вклад у сім´ю не вимірюється виключно кількістю заробленого за місяць бабла.
Молчавочка
• 26 мая 2024
Ответ дляДуша компанії
Дуже хочу і скоро піду
Це такий неприємний стан, коли ти фінансово залежиш
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А можно преувеличивать про подруг друзей и крошки, это ж так удобно.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А можна перебільшувати про туалет та окр, це ж теж так зручно.
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А модна преувеличивать про чью то подругу и срач у нее.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
А можна перебільшувати про туалет та окр. Щось по суті сказати буде чи будемо грати в Попка-дурак?
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А можно преувеличивать про подругу пыль и крошки..дуракайте и по сути жду
КАПСЛОЧНИЦА• 26 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
AmazingLady• 26 мая 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Удалено администрацией...
Покажите пример и свои советы к себе
Доставучая• 26 мая 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А можно спросить: почему жена должна организовывать и тратить свои 30-60-120 минут, а не муж?????
Да может и муж, но выбирать надо изначально мужчину, для которого это норма (увы, автор не из этих), а не биться всю оставшуюся жизнь. перевоспитывая его. Мой совет был исходя из конкретных обстоятельств старт-поста.